Hrvatska odbojkaška natjecanja
SUCI  
 
Ime Prezime▲
Tomislav Adamek
Miroslav Andrijanić
Marko Antolić
Andrea Astaloš
Lovre Babić
Josipa Babić
Mario Babić
Lucija Bakonji
Mirela Baltić
Bojan Bardić
Stipe Belić
Alka Bešker
Toni Bingula
Mihael Bišćan
Barbara Bogdanović
Željko Božiček
Dragi Branković
Bojan Brlas
Goran Brozić
Magdalena Černjul Šverko
Tomica Cindori
Sara Culjaga
Mihaela Curać
Ernesta Dubac
Marko Dubravčić
Marta Džinić
Marija Đaković
Danijel Franjković
Hrvoje Gerić
Dominik Glas
Anka Glas
Anamaria Glasenhardt
Dino Gojačić
Ema Govorčin
Miodrag Grbavica
Mihaela Grbavica
Edi Grgorinić
Jelena Grgurević
Ilija Gvozden
Dominik Hamer
Azra Hodžić
Damir Horvat
Ivan Hrabrov
Luka Humski
Dora Ivanić
Ana Ivanković
Zoran Ivanković
Petra Ivić
Toni Ivković
Vlatka Jerbić
Josipa Jugo
Ante Jukić
Ivan Jukić
Ksenija Jurković
Zvonko Kajunić
Anamarija Kezerić
Viktorija Knezović
Franka Kobal - Volpi
Branimir Kompes
Pejo Kopačević
Goran Kopić
Milenko Korica
Orlando Kozjak
Ivana Kožul
Tajana Kramar Šandl
Ružica Krizmanić
Paula Krmpotić
Ivan Kurteš
Želimir Kušljić
Aleksandra Lipić
Mario Lovrić
Mate Lučić
Biljana Lukić
Sara Lukić
Marin Maganić
Kristina Majstorović
Maja Marić
Rajko Marinović
Paolo Markulin
Borna Maršanić
Tea Marušić
Ema Mašić
Dinko Maslač
Ivana Matković
Anto Mijić
Filip Mikuličić
Bruno Muha
Elena Mujakić
Ejla Muratagić
Dinko Ninić
Antica Nižić
Ozren Novak
Martina Novak
Antun Odobašić
Leopold Ostojić
Ana Pavičić
Stela Pavičić
Ana Pavlović
Ante Penga
Joško Perajica
Dunja Perasić
Petra Peslać
Igor Pihler
Damir Pišćak
Tamara Popović
Dean Poropat
Slavko Poropat
Mislav Ptiček
Dominik Raca
Sara Radojičić
Ana Marija Radošević
Marin Raić
Milan Rajković
Tihana Rakin
Jasmin Ramić
Vladimir Relić
Mia Režić
Iva Režić Jerbić
Anamarija Roksa
Lara Rovis
Mara Ruščić
Azra Šarčević
Lukrecija Šarić
Marko Šimac
Dragana Škorić
Marin Sladić
Nadira Šljivo-Orljak
Jelena Šošić
Jelena Šošić
Ivica Špadina
Ema Srakić
Ana Stipaničev Matečić
Gorana Stojanović
Matija Šulc
Luka Suman
Marko Surać
Marin Šutalo
Ana Tomas
Zvonimir Tomić
Antun Tomić
Anja Toplek
Dalibor Tota
Matea Trampus
Anđela Turuk
Marina Valentić
Filip Valentić
Tin Vedriš
Martina Vidaković
Luka Vidošić
Ana Visković
Petra Vizner
Helena Vranjković
Sanda Žaja
Željko Zekić
Matea Žeravica
Barbara Žunić
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem