Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
34. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:20,25:19,25:23)
35. OK POREČ - OK SPLIT 3:0 (25:19,25:23,25:17)
36. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (18:25,17:25,23:25)
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)
43. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:13,25:15,25:17)
44. MOK RIJEKA - MOK MARSONIA 3:0 (25:9,25:13,25:15)
45. OK SISAK - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:22,25:20)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
51. OK VELI VRH - OK DON BOSCO 3:2 (13:25,16:25,26:24,25:21,15:9)
52. OK DINAMO - OK KARLOVAC 3:0 (25:17,25:17,25:11)
53. OK KOSTRENA - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (25:23,23:25,19:25,23:25)
54. ŽOK DRENOVA - ŽOK DUBROVNIK 0:3 (18:25,18:25,9:25)
55. HAOK MLADOST II - OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:19)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
50. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 1:3 (21:25,25:18,22:25,23:25)
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II 3:2 (25:22,22:25,22:25,25:19,15:7)
52. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (23:25,25:22,22:25,24:26)
53. OK KAŠTELA II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (5:25,20:25,15:25)
54. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (26:24,25:18,25:19)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
50. OK DINAMO II - HOK GORICA 0:3 (14:25,21:25,14:25)
51. OK NEBO - OK OLIMPIK II 3:2 (26:24,22:25,25:23,21:25,15:9)
53. OK VELIKA GORICA - ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,20:25,19:25)
54. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB 2:3 (15:25,14:25,25:23,27:25,5:15)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO - OK GROBNIČAN 0:3 (12:25,16:25,17:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
38. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:15,25:18)
39. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 3:2 (12:25,20:25,27:25,25:18,15:3)
40. AOK OSIJEK - OK ČEPIN 0:3 (18:25,20:25,21:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
19. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK ŽELJEZNIČAR 0:3 (20:25,22:25,20:25)
6. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
23. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK MURSA - OSIJEK II 1:3 (25:17,21:25,16:25,19:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
7. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
25. OK NOVALJA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:10,25:23,25:18)
26. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 3:2 (25:20,21:25,25:20,23:25,15:8)
27. ŽOK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (12:25,13:25,21:25)
28. OK GUSAR - OK SPLIT III 3:0 (25:13,25:22,25:22)
11. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
41. ŽOK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA 3:2 (19:25,25:23,23:25,25:17,15:8)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
35. ŽOK IVANEC - OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:8,25:14,25:16)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
34. OK GLINA - OK PETRINJA 1:3 (19:25,26:28,25:23,21:25)
35. OK FENIKS - OK PLAVI ZMAJ 0:3 (16:25,21:25,17:25)
36. HAOK DUBRAVA - OK DON BOSCO II 3:0 (25:14,25:16,25:14)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
43. OK QUIRIN SISAK - OK PLAVI 3:0 (25:15,25:23,25:22)
45. OK PETRINJA - OK DARUVAR 3:2 (13:25,25:22,25:23,15:25,15:8)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. OK KASTAV 1998 - OK RJEČINA 3:0 (25:19,25:15,25:12)
51. OK BALE - OK MARČANA 3:0 (25:11,25:18,25:14)
52. ŽOK CRIKVENICA - OK VODNJAN 3:0 (25:9,25:19,25:22)
53. OK SVETI LOVREĆ - ŽOK PAZIN II 2:3 (15:25,25:21,15:25,26:24,10:15)
54. OK NOVIGRAD - OK VERUDA 1:3 (19:25,27:29,26:24,17:25)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK SVETI LOVREĆ - OK MARČANA 3:1 (20:25,25:16,25:21,25:23)
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
38. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK VITEZ 11 0:3 (18:25,16:25,20:25)
39. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:3,25:14,25:6)
GRUPA B
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
37. OK POSAVINA BROD II - AOK OSIJEK II 2:3 (9:25,25:20,25:16,8:25,9:15)
38. ŽOK NAŠICE II - OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:20,25:19,25:19)
39. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:11,25:11)
40. OK LINGA II - OK ČEPIN II 0:3 (20:25,18:25,23:25)
RASPORED
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. HAOK MLADOST III - OK SISAK četvrtak, 12. prosinca 2019. u 21,00
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK srijeda, 11. prosinca 2019. u 19,45
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
27. OK VALPOVKA - OK ZRINSKI NUŠTAR četvrtak, 12. prosinca 2019. u 20,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
34. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK LEPOGLAVA utorak, 10. prosinca 2019. u 19,45
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK GORICA - MOK ČAZMA utorak, 10. prosinca 2019. u 21,00
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
3. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
35. OK DARUVAR - OK SISAK četvrtak, 12. prosinca 2019. u 20,00
NEPOZNAT REZULTAT
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 10. prosinca 2019., 16,35
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem