Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
10. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:19,25:18)   video-prijenos
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
12. OK MAKARSKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (13:25,22:25,22:25)
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
9. OK VELIKA GORICA – OK MEDVEŠČAK 3:0 (27:25,25:19,25:18)
11. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II 3:1 (25:22,25:19,21:25,25:16)
RASPORED
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
19. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK SPLIT subota, 23. listopada 2021. u 19,00
20. OK KARLOVAC – HAOK RIJEKA CO subota, 23. listopada 2021. u 20,00
21. OK VELI VRH – OK KAŠTELA subota, 23. listopada 2021. u 19,00
22. HAOK MLADOST – ŽOK OSIJEK subota, 23. listopada 2021. u 18,30
23. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO subota, 23. listopada 2021. u 16,30
24. OK BRDA – ŽOK DUBROVNIK subota, 23. listopada 2021. u 18,00
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
19. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT subota, 23. listopada 2021. u 18,00
20. OK GORICA – MOK RIJEKA subota, 23. listopada 2021. u 13,30
21. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK subota, 23. listopada 2021. u 19,15
23. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN subota, 23. listopada 2021. u 17,00
24. OK ROVINJ – MOK MARSONIA subota, 23. listopada 2021. u 18,00
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
14. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR subota, 23. listopada 2021. u 15,00
16. HAOK MLADOST II – OK OLIMPIK subota, 23. listopada 2021. u 16,00
17. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA nedjelja, 24. listopada 2021. u 17,00
18. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO nedjelja, 24. listopada 2021. u 18,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. OK KOLONIJA – OK LINGA petak, 22. listopada 2021. u 20,30
8. OK ĐAKOVO – OK BELIŠĆE petak, 22. listopada 2021. u 20,00
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA nedjelja, 24. listopada 2021. u 13,30
14. ŽOK VINKOVCI – OK POSAVINA BROD nedjelja, 24. listopada 2021. u 18,00
15. ŽOK NAŠICE – ŽOK OSIJEK III subota, 23. listopada 2021. u 13,30
16. OK VALPOVKA – ŽOK VALLIS AUREA subota, 23. listopada 2021. u 16,00
17. OK BELIŠĆE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja, 24. listopada 2021. u 17,00
18. OK LINGA – OK ĐAKOVO nedjelja, 24. listopada 2021. u 20,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. OK MARINA KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM nedjelja, 24. listopada 2021. u 19,15
14. OK BRDA II – OK MAKARSKA nedjelja, 24. listopada 2021. u 11,00
15. OK KAŠTELA II – OK SPLIT II nedjelja, 24. listopada 2021. u 16,45
16. OK ZADAR II – ŽOK TROGIR nedjelja, 24. listopada 2021. u 13,00
18. OK GUSAR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA subota, 23. listopada 2021. u 13,00
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. OK BRDA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA subota, 23. listopada 2021. u 20,30
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
15. OK NOVI ZAGREB – OK OLIMPIK II subota, 23. listopada 2021. u 16,15
16. OK MEDVEŠČAK – ŽOK IVANEC subota, 23. listopada 2021. u 14,30
17. OK DINAMO II – OK VELIKA GORICA subota, 23. listopada 2021. u 14,00
18. ŽOK VRBOVEC – HAOK MLADOST III nedjelja, 24. listopada 2021. u 15,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK ČEPIN subota, 23. listopada 2021. u 16,00
8. OK SLAVONSKI BROD – AOK OSIJEK II subota, 23. listopada 2021. u 11,00
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK BARANJA subota, 23. listopada 2021. u 15,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
1. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
2. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK III petak, 22. listopada 2021. u 20,00
3. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MARSONIA II nedjelja, 24. listopada 2021. u 16,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
SKUPINA SJEVER
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. ŽOK IVANEC II – OK NEDELIŠĆE ELTING subota, 23. listopada 2021. u 20,00
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
10. OK KITRO VARAŽDIN II – ŽOK IVANEC II nedjelja, 24. listopada 2021. u 16,00
11. OK IVANIĆ GRAD – OK ŠTRIGOVA subota, 23. listopada 2021. u 15,00
SKUPINA JUG
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
8. OK NEBO II – OK DON BOSCO II četvrtak, 21. listopada 2021. u 21,00
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
10. HAOK DUBRAVA – OK DON BOSCO II subota, 23. listopada 2021. u 17,30
11. OK KARLOVAC II – HOK GORICA II nedjelja, 24. listopada 2021. u 16,00
12. OK PLAVI ZMAJ – OK GLINA nedjelja, 24. listopada 2021. u 15,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
2. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
7. OK QUIRIN SISAK – MOK ČAZMA nedjelja, 24. listopada 2021. u 16,30
9. OK DARUVAR – OK MEDICINAR TRNJE subota, 23. listopada 2021. u 20,00
10. OK SHEEFT – OK PLAVI nedjelja, 24. listopada 2021. u 11,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD – seniorke
1. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
2. OK VODNJAN – OK NOVIGRAD subota, 23. listopada 2021. u 17,00
3. OK VERUDA – OK MARČANA nedjelja, 24. listopada 2021. u 17,00
4. ŽOK CRIKVENICA – OK PULA II nedjelja, 24. listopada 2021. u 18,00
5. ŽOK LOŠINJ – ŽOK PAZIN II subota, 23. listopada 2021. u 15,45
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD – seniori
1. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
2. MOK GORNJA VEŽICA – MOK RIJEKA II nedjelja, 24. listopada 2021. u 12,00
3. MOK GROBNIČAN – OK MLAKA nedjelja, 24. listopada 2021. u 16,00
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA – seniorke
Grupa A
2. kolo (23. listopada 2021., 23. listopada 2021.)
5. OK BELIŠĆE II – OK OSIJEK JUG 2 subota, 23. listopada 2021. u 16,00
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BILJE nedjelja, 24. listopada 2021. u 11,15
7. OK VALPOVKA II – OK LINGA II subota, 23. listopada 2021. u 19,00
8. ŽOK VALLIS AUREA II – OK DONJI MIHOLJAC nedjelja, 24. listopada 2021. u 16,00
Grupa B
2. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK NAŠICE II subota, 23. listopada 2021. u 10,00
8. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 24. listopada 2021. u 15,30
NEPOZNAT REZULTAT
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem