Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
1. do 6. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK NOVA GRADIŠKA II odgođeno
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK NAŠICE II subota, 25. siječnja 2020. u 13,00
1. sudac: Julia Šaravanja     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Ivona Majer
 
3. OK ĐAKOVO II - ŽOK VINKOVCI II nedjelja, 26. siječnja 2020. u 15,00
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Ružica Krizmanić     zapisničar: Matea Žeravica
 
7. do 12. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN II subota, 25. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Tihana Rakin
 
2. OK BELIŠĆE II - OK OSIJEK JUG 2 subota, 25. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Ema Srakić     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Lana Loknar
 
3. OK KOLONIJA II - AOK OSIJEK II odgođeno
13. do 18. mjesto
1. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV nedjelja, 26. siječnja 2020. u 17,00
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Filip Đambo     zapisničar: Dunja Perasić
 
2. OK POSAVINA BROD II - ŽOK VALLIS AUREA II subota, 25. siječnja 2020. u 13,00
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Josipa Martinčević     zapisničar: Kristina Tipura
 
3. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA II subota, 25. siječnja 2020. u 14,00
1. sudac: Luka Suman     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Gorana Stojanović
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
1. OK SPLIT - HAOK MLADOST srijeda, 29. siječnja 2020. u 20,00
PRVENSTVO HRVATSKE - juniorke
RAZIGRAVANJE
1. kolo (25. siječnja 2020.)
13. OK KITRO VARAŽDIN - OK MARINA KAŠTELA subota, 25. siječnja 2020. u 16,30
1. sudac: Franka Volpi     2. sudac: Rajko Marinović        
 
14. ŽOK DRENOVA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC subota, 25. siječnja 2020. u 16,30
1. sudac: Lovre Babić     2. sudac: Stipe Belić        
 
POLUFINALE (25. siječnja 2020.)
15. HAOK RIJEKA CO - ŽOK OSIJEK subota, 25. siječnja 2020. u 18,30
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić        
 
16. HAOK MLADOST - OK SPLIT subota, 25. siječnja 2020. u 18,30
1. sudac: Rajko Marinović     2. sudac: Stipe Belić        
 
PRVENSTVO HRVATSKE - juniori
RAZIGRAVANJE
1. kolo (25. siječnja 2020.)
14. A4 - OK SPLIT subota, 25. siječnja 2020. u 17,30
1. sudac: Iva Režić     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Mia Režić                
 
POLUFINALE (25. siječnja 2020.)
15. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA subota, 25. siječnja 2020. u 16,30
1. sudac: Marko Surać     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Duško Živković
 
16. HAOK MLADOST - A2 subota, 25. siječnja 2020. u 18,30
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Marko Surać     delegat: Duško Živković
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
53. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK termin nije određen
56. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT termin nije određen
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
66. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ termin nije određen
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
68. OK ZADAR - OK SPLIT termin nije određen
69. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
70. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL termin nije određen
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
68. OK ZADAR - OK DINAMO nedjelja, 26. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Bojan Brlas     delegat: Vedran Juravić
 
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KARLOVAC odgođeno
16. kolo (22. siječnja 2020.)
80. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 25. siječnja 2020. u 18,30
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
 
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
81. ŽOK DUBROVNIK - OK DON BOSCO termin nije određen
82. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK ZADAR termin nije određen
83. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II termin nije određen
84. OK VELI VRH - ŽOK DRENOVA termin nije određen
85. OK DINAMO - OK KOSTRENA nedjelja, 2. veljače 2020. u 18,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
12. kolo (22. siječnja 2020.)
68. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ subota, 25. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Ivan Delić
 
69. ŽOK SINJ - OK ZADAR II utorak, 28. siječnja 2020. u 21,00
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
74. OK BRDA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
75. OK SPLIT II - OK KAŠTELA II termin nije određen
76. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ termin nije određen
77. OK ZADAR II - OK MAKARSKA termin nije određen
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
12. kolo (22. siječnja 2020.)
67. OK SISAK - ŽOK KAŠTEL subota, 25. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
68. OK NOVI ZAGREB - ŽOK VRBOVEC nedjelja, 26. siječnja 2020. u 16,45
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Vinko Dobrić
 
69. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK nedjelja, 26. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
70. OK VELIKA GORICA - HOK GORICA nedjelja, 26. siječnja 2020. u 15,00
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
72. OK NEBO - OK DINAMO II subota, 25. siječnja 2020. u 14,00
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Predrag Dilberović
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
73. OK NEBO - OK SISAK termin nije određen
74. OK DINAMO II - OK KITRO VARAŽDIN subota, 1. veljače 2020. u 16,45
75. HAOK MLADOST III - OK VELIKA GORICA termin nije određen
76. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
77. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB termin nije određen
78. ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
16. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR odgođeno
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
26. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR odgođeno
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA nedjelja, 26. siječnja 2020. u 18,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniori
3. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
11. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - OK DUBROVNIK 2001 termin nije određen
12. OK ŠIBENIK 91 - OK ZADAR termin nije određen
13. OK DUBROVNIK 2001 - OK ZADAR termin nije određen
14. OK BIBINJE - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
15. OK BIBINJE - OK ŠIBENIK 91 termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
42. OK KITRO VARAŽDIN II - OK ŠTRIGOVA termin nije određen
43. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR odgođeno
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
44. ŽOK IVANEC - OK BRCKO subota, 25. siječnja 2020. u 19,00
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL II termin nije određen
47. ŽOK BJELOVAR - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
48. OK ŠTRIGOVA - ŽOK LEPOGLAVA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
15. OK DON BOSCO II - OK GLINA odgođeno
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. OK PETRINJA - OK FENIKS odgođeno
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Luka Bišćan     delegat: Fikret Bajrić
 
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
43. OK GLINA - OK DON BOSCO II subota, 25. siječnja 2020. u 14,00
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Azra Hodžić     delegat: Ksenija Jurković
 
44. OK FENIKS - HAOK DUBRAVA ponedjeljak, 27. siječnja 2020. u 20,00
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
 
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. HAOK DUBRAVA - OK GLINA termin nije određen
47. OK DON BOSCO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
48. OK PLAVI ZMAJ - OK PETRINJA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA subota, 25. siječnja 2020. u 18,00
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     delegat: Fikret Bajrić
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
40. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA odgođeno
10. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. MOK ČAZMA - OK DARUVAR termin nije određen
48. OK SHEEFT - OK PLAVI termin nije određen
49. OK QUIRIN SISAK - OK MEDICINAR TRNJE II termin nije određen
50. OK CROATIA - OK GORICA termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
63. ŽOK CRIKVENICA - ŽOK LOŠINJ odgođeno
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Barbara Žunić     zapisničar: Marta Džinić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 25. siječnja 2020., 12,19
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem