Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK subota, 19. listopada 2019. u 13,00
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Krunomil Vedriš
 
6. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA subota, 19. listopada 2019. u 19,30
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Dravko Stipaničev
 
7. OK SPLIT - OK POREČ nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Mario Kozlica     1. granični sudac: Petra Ivić     2. granični sudac: Filip Sršen
 
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA subota, 19. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Gorana Stojanović
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
7. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Josip Klein
 
8. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Dravko Stipaničev
 
9. OK ROVINJ - OK SISAK subota, 19. listopada 2019. u 18,30
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Lara Rovis     2. granični sudac: Alenka Kralj
 
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA subota, 19. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Kamenjarin     delegat: Vedran Juravić
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK DON BOSCO - OK VELI VRH subota, 19. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Dario Stanojević     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Tomislav Kramar
 
7. OK KARLOVAC - OK DINAMO subota, 19. listopada 2019. u 18,30
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Miroslav Milinović
 
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KOSTRENA subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Helena Šimunović     1. granični sudac: Marina Valentić     2. granični sudac: Filip Valentić
 
9. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK DRENOVA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
 
10. OK ZADAR - HAOK MLADOST II subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Sanda Kamenjarin     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
 
3. kolo (23. listopada 2019.)
11. HAOK MLADOST II - OK DON BOSCO termin nije određen
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Mario Babić     delegat: Miroslav Milinović
 
12. ŽOK DRENOVA - OK ZADAR srijeda, 23. listopada 2019. u 17,30
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Ivan Niessner
 
13. OK KOSTRENA - ŽOK DUBROVNIK termin nije određen
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Kranjc     delegat: Miroslav Medač
 
14. OK DINAMO - ŽOK NOVA GRADIŠKA srijeda, 23. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Marijan Duka
 
15. OK VELI VRH - OK KARLOVAC srijeda, 23. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Roland Ferenčić
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI četvrtak, 17. listopada 2019. u 20,30
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Zvonko Kajunić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac     1. granični sudac: Vlatka Jerbić     2. granični sudac: Lidija Seder
 
6. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Lukrecija Šarić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Julija Šaravanja     2. granični sudac: Matea Trampus
 
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK LINGA četvrtak, 24. listopada 2019. u 21,00
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Anamaria Glasenhardt
 
8. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA subota, 19. listopada 2019. u 14,00
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Babić     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Marija Đaković
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. OK ŠIBENIK '91 - OK BRDA II subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Krešimir Bujas     delegat: Zoran Kozić
 
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Mate Lučić     2. sudac: Jelena Grgurević     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Karla Magzan     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Deni Pivac
 
10. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Karla Magzan     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
11. OK MAKARSKA - OK ZADAR II nedjelja, 20. listopada 2019. u 19,00
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Lidija Kostanić     1. granični sudac: Vlasta Mrčela     2. granični sudac: Miranda Mastelić
 
12. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Mara Ruščić     1. granični sudac: Ivana Kamenjarin     2. granični sudac: Deni Pivac
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK SISAK - OK NEBO subota, 19. listopada 2019. u 19,30
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK DINAMO II ponedjeljak, 21. listopada 2019. u 19,45
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
9. OK VELIKA GORICA - HAOK MLADOST III nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Krunomil Vedriš
 
10. OK MEDVEŠČAK - HOK GORICA subota, 19. listopada 2019. u 14,30
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Vinko Dobrić
 
12. ŽOK KAŠTEL - ŽOK VRBOVEC subota, 19. listopada 2019. u 13,00
1. sudac: Martina Katalenić     2. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     delegat: Josip Klein
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK GROBNIČAN - OK PULA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Nataša Todorić Rex
 
7. ŽOK PAZIN - OK MATULJI 2004 termin nije određen
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Zoran Relić     1. granični sudac: Davor Miškulin     2. granični sudac: Branko Jovović
 
8. OK UMAG - OK FUNTANA VRSAR nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Leopold Ostojić     2. sudac: Nadira Orljak Šljivo     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Miroslav Andrijanić     1. granični sudac: Filip Veznaver     2. granični sudac: Monika Marušić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III subota, 19. listopada 2019. u 16,30
1. sudac: Ivana Kožul     2. sudac: Sara Radojičić     zapisničar: Kristina Tipura
 
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN subota, 19. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Mario Lovrić                
 
8. OK STRIZIVOJNA - AOK OSIJEK nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Mihaela Grbavica     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anamaria Glasenhardt                
 
9. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Dora Ivanić     zapisničar: Ema Srakić
 
10. OK ĐAKOVO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II subota, 19. listopada 2019. u 17,00
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Andrea Astaloš     zapisničar: Ružica Krizmanić
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. MOK ŽELJEZNIČAR - MOK BROD subota, 19. listopada 2019. u 11,00
1. sudac: Dora Ivanić     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Miodrag Grbavica
 
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Tihana Rakin                
 
3. MOK VUKOVAR - OK VALPOVKA odgođeno
4. OK DONJI MIHOLJAC - MOK MURSA - OSIJEK II nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,30
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Danijel Franjković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Zdenko Glasovac                
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
2. ŽOK ŠIBENIK - OK GUSAR subota, 19. listopada 2019. u 15,00
3. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE odgođeno
4. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
10. kolo
40. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA nedjelja, 20. listopada 2019. u 12,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. OK KARLOVAC - OK PETRINJA odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. MOK ČAZMA - OK CROATIA subota, 19. listopada 2019. u 19,15
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Ivana Pjevač     delegat: Vinko Dobrić
 
7. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA odgođeno
8. OK SHEEFT - OK MEDICINAR TRNJE II nedjelja, 20. listopada 2019. u 10,00
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Azra Šarčević     delegat: Miroslav Milinović
 
9. OK PETRINJA - OK PLAVI nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Azra Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
10. OK DARUVAR - OK KARLOVAC subota, 19. listopada 2019. u 16,00
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Predrag Dilberović
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK RJEČINA - OK BALE subota, 19. listopada 2019. u 17,00
8. ŽOK CRIKVENICA - HAOK RIJEKA CO II nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,00
9. OK SVETI LOVREĆ - OK KASTAV 1998 nedjelja, 20. listopada 2019. u 17,30
10. OK NOVIGRAD - ŽOK LOŠINJ subota, 19. listopada 2019. u 16,00
11. OK VERUDA - OK MARČANA subota, 19. listopada 2019. u 16,00
12. ŽOK PAZIN II - OK VODNJAN nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK KAŠTEL II subota, 19. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
7. OK ŠTRIGOVA - ŽOK IVANEC nedjelja, 20. listopada 2019. u 16,30
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Lara Novak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
8. ŽOK BJELOVAR - OK BRCKO subota, 19. listopada 2019. u 17,30
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Aleksandra Lipić        
 
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK PETRINJA - OK GLINA nedjelja, 20. listopada 2019. u 12,15
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Luka Bišćan     delegat: Fikret Bajrić
 
7. OK PLAVI ZMAJ - OK FENIKS subota, 19. listopada 2019. u 20,00
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Marko Antolić        
 
8. OK DON BOSCO II - HAOK DUBRAVA subota, 19. listopada 2019. u 12,30
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Tomislav Kramar
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. ŽOK VITEZ 11 - OK BELIŠĆE II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Ana Pavičić     2. sudac: Dora Barišić     zapisničar: Matea Žeravica
 
8. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III subota, 19. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Maja Marić     2. sudac: Dalma Hatvalić     zapisničar: Jelena Šošić
 
9. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II nedjelja, 20. listopada 2019. u 11,30
1. sudac: Josipa Babić     2. sudac: Stella Jamer     zapisničar: Sara Lukić
 
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
1. sudac: Danijel Franjković     2. sudac: Zdenko Glasovac     zapisničar: Zvonko Kajunić
 
GRUPA B
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK LINGA II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II nedjelja, 20. listopada 2019. u 11,00
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
8. AOK OSIJEK II - OK LINGA II subota, 19. listopada 2019. u 13,00
1. sudac: Tihana Rakin     2. sudac: Julija Šaravanja     zapisničar: Matea Trampus
 
9. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
1. sudac: Milenko Korica     2. sudac: Zvonimir Tomić     zapisničar: Gorana Stojanović
 
10. OK POSAVINA BROD II - ŽOK NAŠICE II subota, 19. listopada 2019. u 12,00
1. sudac: Stella Jamer     2. sudac: Marija Đaković     zapisničar: Sara Lukić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. listopada 2019., 14,59
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem