Hrvatska odbojkaška natjecanja
PREGLED DELEGACIJA  
 

   

pregled utakmica po regijama
pregled utakmica po županijama
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - seniori
1. KOLO
1. kolo (18. prosinca 2019.)
1. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT nedjelja, 15. prosinca 2019. u 17,00
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Boris Vurušić
 
2. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
3. OK ZADAR - MOK RIJEKA srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
4. OK CROATIA - OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
5. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
6. MOK UMAG - OK SISAK srijeda, 18. prosinca 2019. u 19,00
7. MOK ČAZMA - OKM CENTROMETAL utorak, 17. prosinca 2019. u 19,00
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. KOLO
1. kolo (18. prosinca 2019.)
1. ŽOK OSIJEK - OK BRDA srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
2. OK SPLIT - HAOK MLADOST srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
3. OK ZADAR - HAOK RIJEKA CO srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK MARINA KAŠTELA srijeda, 18. prosinca 2019. u 18,00
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POREČ srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
6. ŽOK DUBROVNIK - OK KAŠTELA srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
7. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK srijeda, 18. prosinca 2019. u 7,00
8. OK VELI VRH - ŽOK ENNA VUKOVAR nedjelja, 19. siječnja 2020. u 7,00
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. OK OLIMPIK - OK BRDA subota, 14. prosinca 2019. u 13,00
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Vinko Dobrić
 
38. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ nedjelja, 15. prosinca 2019. u 18,00
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Milan Bardić
 
39. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA nedjelja, 15. prosinca 2019. u 18,00
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
 
40. HAOK RIJEKA CO - ŽOK OSIJEK subota, 14. prosinca 2019. u 19,30
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ivan Niessner
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
46. OK KITRO VARAŽDIN - OK ZADAR subota, 14. prosinca 2019. u 17,00
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Boris Vurušić
 
47. OK SISAK - MOK MARSONIA subota, 14. prosinca 2019. u 19,00
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Fikret Bajrić
 
48. MOK RIJEKA - OK ROVINJ subota, 14. prosinca 2019. u 17,00
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Luka Humski     delegat: Miroslav Medač
 
49. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR TRNJE subota, 14. prosinca 2019. u 18,00
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Josip Klein
 
50. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT subota, 14. prosinca 2019. u 20,00
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Zoran Prodanović
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SENIORKE - seniorke
Prvi dio natjecanja
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST II subota, 14. prosinca 2019. u 17,30
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
57. OK ZADAR - ŽOK DRENOVA subota, 14. prosinca 2019. u 18,00
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Vedran Juravić
 
58. ŽOK DUBROVNIK - OK KOSTRENA nedjelja, 15. prosinca 2019. u 18,00
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Ante Matijaca
 
59. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK DINAMO subota, 14. prosinca 2019. u 16,00
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Milan Zamaklar
 
60. OK KARLOVAC - OK VELI VRH subota, 14. prosinca 2019. u 19,00
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Krunomil Vedriš
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI subota, 14. prosinca 2019. u 15,00
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE nedjelja, 15. prosinca 2019. u 16,00
26. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA nedjelja, 15. prosinca 2019. u 18,00
27. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA subota, 14. prosinca 2019. u 13,30
28. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POSAVINA BROD termin nije određen
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ subota, 14. prosinca 2019. u 12,45
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Vedrana Serajlić
 
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 15,45
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Ivan Delić
 
58. OK ZADAR II - OK ŠIBENIK '91 subota, 14. prosinca 2019. u 20,00
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Marko Surać     delegat: Vedran Juravić
 
59. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM subota, 14. prosinca 2019. u 18,00
1. sudac: Jelena Grgurević     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Ante Matijaca
 
60. OK SPLIT II - OK BRDA II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 15,00
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Mate Lučić     delegat: Drago Peslać
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
46. ŽOK VRBOVEC - OK NEBO odgođeno
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. HAOK MLADOST III - OK SISAK četvrtak, 12. prosinca 2019. u 21,00
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Marijan Duka
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. OK SISAK - OK NOVI ZAGREB subota, 14. prosinca 2019. u 16,30
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
56. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK srijeda, 11. prosinca 2019. u 19,45
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
57. ŽOK VRBOVEC - OK VELIKA GORICA petak, 13. prosinca 2019. u 19,30
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Zdravko Hranić
 
58. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN odgođeno
59. HOK GORICA - OK NEBO subota, 14. prosinca 2019. u 14,00
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
60. HAOK MLADOST III - OK DINAMO II subota, 14. prosinca 2019. u 14,00
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Miroslav Milinović
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ZAPAD - seniorke
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
26. OK PULA - OK MATULJI 2004 subota, 14. prosinca 2019. u 17,00
28. ŽOK PAZIN - OK UMAG subota, 14. prosinca 2019. u 16,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD odgođeno
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD subota, 14. prosinca 2019. u 16,00
42. ŽOK OSIJEK III - AOK OSIJEK subota, 14. prosinca 2019. u 11,00
43. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE odgođeno
44. OK STRIZIVOJNA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 19,00
45. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO subota, 14. prosinca 2019. u 18,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniori
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
2. OK ZRINSKI NUŠTAR - OK SOKOL odgođeno
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tihana Rakin
 
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. MOK BROD - MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
4. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
16. OK ZRINSKI NUŠTAR - MOK VUKOVAR odgođeno
6. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
24. MOK VUKOVAR - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
1. sudac: Gorana Stojanović     2. sudac: Goran Kopić     delegat: Domagoj Vinković
zapisničar: Lidija Seder                
 
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - MOK BROD nedjelja, 15. prosinca 2019. u 17,00
26. MOK MURSA - OSIJEK II - MOK VUKOVAR odgođeno
27. OK VALPOVKA - OK ZRINSKI NUŠTAR četvrtak, 12. prosinca 2019. u 20,00
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Danijel Franjković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Helena Vranjković                
 
28. OK SOKOL - MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
4. kolo (16. studenog 2019., 18. studenog 2019.)
16. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II subota, 14. prosinca 2019. u 15,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA - SJEVER
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
34. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK LEPOGLAVA utorak, 10. prosinca 2019. u 19,45
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Josip Klein
 
36. OK BRCKO - ŽOK BJELOVAR subota, 14. prosinca 2019. u 17,00
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
38. ŽOK BJELOVAR - ŽOK IVANEC utorak, 17. prosinca 2019. u 20,30
39. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
40. ŽOK LEPOGLAVA - OK KITRO VARAŽDIN II termin nije određen
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
15. OK DON BOSCO II - OK GLINA odgođeno
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. OK PETRINJA - OK FENIKS odgođeno
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
38. OK DON BOSCO II - OK FENIKS subota, 14. prosinca 2019. u 12,45
39. OK PLAVI ZMAJ - OK GLINA termin nije određen
40. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III subota, 14. prosinca 2019. u 12,00
delegat: Fikret Bajrić                
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniori
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK QUIRIN SISAK - OK GORICA odgođeno
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
18. OK PETRINJA - OK GORICA odgođeno
1. sudac: Alma Hodžić     2. sudac: Azra Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
40. OK MEDICINAR TRNJE II - OK GORICA odgođeno
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK GORICA - MOK ČAZMA utorak, 10. prosinca 2019. u 21,00
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Marijan Duka
 
42. OK CROATIA - OK MEDICINAR TRNJE II odgođeno
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Krunomil Vedriš
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD - seniorke
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. OK RJEČINA - OK VERUDA subota, 14. prosinca 2019. u 17,00
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Mia Režić     zapisničar: Mirna Dumančić
 
56. ŽOK PAZIN II - OK NOVIGRAD nedjelja, 15. prosinca 2019. u 16,30
1. sudac: Nadira Šljivo-Orljak     2. sudac: Leopold Ostojić     zapisničar: Željko Božiček
 
57. OK VODNJAN - OK SVETI LOVREĆ nedjelja, 15. prosinca 2019. u 16,00
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Branko Jovović
 
58. OK MARČANA - ŽOK CRIKVENICA subota, 14. prosinca 2019. u 19,00
1. sudac: Zoran Relić     2. sudac: Sonja Rupčić        
 
59. ŽOK LOŠINJ - OK BALE nedjelja, 15. prosinca 2019. u 14,45
1. sudac: Barbara Žunić     2. sudac: Mia Režić     zapisničar: Dorjana Ivošević
 
60. OK KASTAV 1998 - HAOK RIJEKA CO II subota, 14. prosinca 2019. u 19,00
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Elena Mujakić     zapisničar: Marta Rogić
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II odgođeno
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
42. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III subota, 14. prosinca 2019. u 13,00
43. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO II termin nije određen
44. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 15. prosinca 2019. u 12,30
45. OK KOLONIJA II - OK DONJI MIHOLJAC nedjelja, 15. prosinca 2019. u 14,30
GRUPA B
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II odgođeno
1. sudac: Svjetlana Šimić     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
24. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VINKOVCI II odgođeno
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
30. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II odgođeno
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
42. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 11,00
43. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NOVA GRADIŠKA II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 13,00
44. AOK OSIJEK II - ŽOK NAŠICE II odgođeno
45. ŽOK VINKOVCI II - OK POSAVINA BROD II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 15,00
PRVENSTVO HRVATSKE - kadeti
3. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
27. OK ZADAR - MOK RIJEKA nedjelja, 15. prosinca 2019. u 11,00
28. OK ŠIBENIK 91 - OK ROVINJ nedjelja, 15. prosinca 2019. u 11,00
29. OK ZADAR - OK ROVINJ nedjelja, 15. prosinca 2019. u 12,30
30. OK ŠIBENIK 91 - MOK RIJEKA nedjelja, 15. prosinca 2019. u 12,30
31. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL termin nije određen
32. HAOK MLADOST - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
33. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
34. HAOK MLADOST - OKM CENTROMETAL termin nije određen
35. OK DARUVAR - OK SISAK četvrtak, 12. prosinca 2019. u 20,00
36. OK SPLIT - MOK MARSONIA nedjelja, 15. prosinca 2019. u 11,00
37. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MURSA - OSIJEK nedjelja, 15. prosinca 2019. u 11,00
38. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK nedjelja, 15. prosinca 2019. u 13,00
39. OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA - MOK MARSONIA nedjelja, 15. prosinca 2019. u 13,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 10. prosinca 2019., 16,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem