Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE U ODBOJCI NA PIJESKU – kadetkinje
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP OPATIJA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. KOP VELIKA GORICA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HAOK ŽAL BANJOLE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP VELIKA GORICA subota 22. lipnja 2024.
1.-1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP VELIKA GORICA subota 22. lipnja 2024. u 10,00
1.-2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP VELIKA GORICA subota 22. lipnja 2024. u 10,50
2. KOP OPATIJA – HAOK ŽAL BANJOLE subota 22. lipnja 2024.
2.-1. KOP OPATIJA – HAOK ŽAL BANJOLE subota 22. lipnja 2024. u 10,00
2.-2. KOP OPATIJA – HAOK ŽAL BANJOLE subota 22. lipnja 2024. u 10,50
2. kolo
3. KOP VELIKA GORICA – HAOK ŽAL BANJOLE subota 22. lipnja 2024.
3.-1. KOP VELIKA GORICA – HAOK ŽAL BANJOLE subota 22. lipnja 2024. u 13,20
3.-2. KOP VELIKA GORICA – HAOK ŽAL BANJOLE subota 22. lipnja 2024. u 14,10
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA subota 22. lipnja 2024.
4.-1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA subota 22. lipnja 2024. u 13,20
4.-2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA subota 22. lipnja 2024. u 14,10
3. kolo
5. KOP OPATIJA – KOP VELIKA GORICA subota 22. lipnja 2024.
5.-1. KOP OPATIJA – KOP VELIKA GORICA subota 22. lipnja 2024. u 16,40
5.-2. KOP OPATIJA – KOP VELIKA GORICA subota 22. lipnja 2024. u 17,30
6. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC subota 22. lipnja 2024.
6.-1. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC subota 22. lipnja 2024. u 16,40
6.-2. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC subota 22. lipnja 2024. u 17,30
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP RETFALA 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. KOP ŽNJAN 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. KOP VUKOVAR 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. KOP ČAKOVEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo
7. KOP RETFALA – KOP ČAKOVEC subota 22. lipnja 2024.
7.-1. KOP RETFALA – KOP ČAKOVEC subota 22. lipnja 2024. u 11,40
7.-2. KOP RETFALA – KOP ČAKOVEC subota 22. lipnja 2024. u 12,30
8. KOP ŽNJAN – KOP VUKOVAR subota 22. lipnja 2024.
8.-1. KOP ŽNJAN – KOP VUKOVAR subota 22. lipnja 2024. u 11,40
8.-2. KOP ŽNJAN – KOP VUKOVAR subota 22. lipnja 2024. u 12,30
2. kolo
9. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA subota 22. lipnja 2024.
9.-1. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA subota 22. lipnja 2024. u 15,00
9.-2. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA subota 22. lipnja 2024. u 15,50
10. KOP VUKOVAR – KOP ČAKOVEC subota 22. lipnja 2024.
10.-1. KOP VUKOVAR – KOP ČAKOVEC subota 22. lipnja 2024. u 15,00
10.-2. KOP VUKOVAR – KOP ČAKOVEC subota 22. lipnja 2024. u 15,50
3. kolo
11. KOP ČAKOVEC – KOP ŽNJAN subota 22. lipnja 2024.
11.-1. KOP ČAKOVEC – KOP ŽNJAN subota 22. lipnja 2024. u 18,20
11.-2. KOP ČAKOVEC – KOP ŽNJAN subota 22. lipnja 2024. u 19,10
12. KOP RETFALA – KOP VUKOVAR subota 22. lipnja 2024.
12.-1. KOP RETFALA – KOP VUKOVAR subota 22. lipnja 2024. u 18,20
12.-2. KOP RETFALA – KOP VUKOVAR subota 22. lipnja 2024. u 19,10
RAZIGRAVANJE – kadetkinje
Utakmice za plasman od 5. do 8. mjesta
1. kolo
13. B3 – A4 nedjelja 23. lipnja 2024.
13.-1. B3 – A4 nedjelja 23. lipnja 2024. u 8,00
13.-2. B3 – A4 nedjelja 23. lipnja 2024. u 8,50
14. A3 – B4 nedjelja 23. lipnja 2024.
14.-1. A3 – B4 nedjelja 23. lipnja 2024. u 8,00
14.-2. A3 – B4 nedjelja 23. lipnja 2024. u 8,50
POLUFINALE
1. kolo
15. A1 – B2 nedjelja 23. lipnja 2024.
15.-1. A1 – B2 nedjelja 23. lipnja 2024. u 9,40
15.-2. A1 – B2 nedjelja 23. lipnja 2024. u 10,30
16. B1 – A2 nedjelja 23. lipnja 2024.
16.-1. B1 – A2 nedjelja 23. lipnja 2024. u 11,20
16.-2. B1 – A2 nedjelja 23. lipnja 2024. u 12,10
Utakmice za poredak
ZA SEDMO MJESTO
17. Poraženi ut. br. 13 – Poraženi ut. br. 14 nedjelja 23. lipnja 2024.
17.-1. Poraženi ut. br. 13 – Poraženi ut. br. 14 nedjelja 23. lipnja 2024. u 13,00
17.-2. Poraženi ut. br. 13 – Poraženi ut. br. 14 nedjelja 23. lipnja 2024. u 13,50
ZA PETO MJESTO
18. Pobjednik ut. br. 13 – Pobjednik ut. br. 14 nedjelja 23. lipnja 2024.
18.-1. Pobjednik ut. br. 13 – Pobjednik ut. br. 14 nedjelja 23. lipnja 2024. u 14,40
18.-2. Pobjednik ut. br. 13 – Pobjednik ut. br. 14 nedjelja 23. lipnja 2024. u 15,30
ZA TREĆE MJESTO
19. Poraženi ut. br. 15 – Poraženi ut. br. 16 nedjelja 23. lipnja 2024.
19.-1. Poraženi ut. br. 15 – Poraženi ut. br. 16 nedjelja 23. lipnja 2024. u 16,20
19.-2. Poraženi ut. br. 15 – Poraženi ut. br. 16 nedjelja 23. lipnja 2024. u 17,10
FINALE
20. Pobjednik ut. br. 15 – Pobjednik ut. br. 16 nedjelja 23. lipnja 2024.
20.-1. Pobjednik ut. br. 15 – Pobjednik ut. br. 16 nedjelja 23. lipnja 2024. u 18,00
20.-2. Pobjednik ut. br. 15 – Pobjednik ut. br. 16 nedjelja 23. lipnja 2024. u 18,50
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem