Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – kadetkinje
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE 3 2 1 5 2 2.5000 164 143 1.1469 4
2. OK SPLIT 3 2 1 4 2 2.0000 149 135 1.1037 4
3. OK OLIMPIK 3 2 1 4 3 1.3333 155 144 1.0764 4
4. ŽOK PAZIN 3 0 3 0 6 0.0000 104 150 0.6933 0
1. kolo (24. svibnja 2024.)
1. OK SPLIT – ŽOK PAZIN 2:0 (25:22,25:21)   video-prijenos
2. OK BELIŠĆE – OK OLIMPIK 1:2 (27:25,22:25,13:15)   video-prijenos
2. kolo (24. svibnja 2024.)
3. ŽOK PAZIN – OK OLIMPIK 0:2 (18:25,13:25)   video-prijenos
4. OK SPLIT – OK BELIŠĆE 0:2 (23:25,25:27)   video-prijenos
3. kolo (24. svibnja 2024.)
5. OK BELIŠĆE – ŽOK PAZIN 2:0 (25:15,25:15)   video-prijenos
6. OK OLIMPIK – OK SPLIT 0:2 (16:25,24:26)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 3 0 6 2 3.0000 180 153 1.1765 6
2. OK PULA 3 2 1 5 2 2.5000 172 127 1.3543 4
3. OK ZADAR 3 1 2 3 4 0.7500 127 142 0.8944 2
4. HOK GORICA 3 0 3 0 6 0.0000 93 150 0.6200 0
1. kolo (24. svibnja 2024.)
7. OK PULA – HOK GORICA 2:0 (25:12,25:19)   video-prijenos
8. OK ZADAR – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (25:20,13:25,13:15)   video-prijenos
2. kolo (24. svibnja 2024.)
9. HOK GORICA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (18:25,12:25)   video-prijenos
10. OK PULA – OK ZADAR 2:0 (25:10,25:16)   video-prijenos
3. kolo (24. svibnja 2024.)
11. OK ZADAR – HOK GORICA 2:0 (25:11,25:21)   video-prijenos
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK PULA 2:1 (19:25,25:23,26:24)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 0 150 95 1.5789 6
2. OK MARINA KAŠTELA 3 2 1 4 3 1.3333 148 133 1.1128 4
3. OK LINGA 3 1 2 3 4 0.7500 133 143 0.9301 2
4. ŽOK DRENOVA 3 0 3 0 6 0.0000 90 150 0.6000 0
1. kolo (24. svibnja 2024.)
13. HAOK MLADOST – OK LINGA 2:0 (25:15,25:16)   video-prijenos
14. ŽOK DRENOVA – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (17:25,14:25)   video-prijenos
2. kolo (24. svibnja 2024.)
15. OK LINGA – OK MARINA KAŠTELA 1:2 (25:22,20:25,7:15)   video-prijenos
16. HAOK MLADOST – ŽOK DRENOVA 2:0 (25:14,25:14)   video-prijenos
3. kolo (24. svibnja 2024.)
17. ŽOK DRENOVA – OK LINGA 0:2 (18:25,13:25)   video-prijenos
18. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:2 (20:25,16:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 3 3 0 6 0 150 100 1.5000 6
2. ŽOK OSIJEK 3 2 1 4 3 1.3333 154 150 1.0267 4
3. HAOK RIJEKA CO 3 1 2 3 5 0.6000 153 168 0.9107 2
4. OK BRDA 3 0 3 1 6 0.1667 116 155 0.7484 0
1. kolo (24. svibnja 2024.)
19. ŽOK OSIJEK – OK BRDA 2:0 (25:16,25:23)   video-prijenos
20. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:21,25:16)   video-prijenos
2. kolo (24. svibnja 2024.)
21. OK BRDA – HAOK RIJEKA CO 1:2 (25:15,18:25,12:15)   video-prijenos
22. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 0:2 (23:25,18:25)   video-prijenos
3. kolo (24. svibnja 2024.)
23. OK DINAMO – OK BRDA 2:0 (25:10,25:12)   video-prijenos
24. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 1:2 (25:22,22:25,14:16)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 9. do 16. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
25. OK OLIMPIK – OK BRDA 1:2 (25:23,23:25,11:15)   video-prijenos
26. HAOK RIJEKA CO – ŽOK PAZIN 2:0 (25:21,25:19)   video-prijenos
27. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 2:0 (25:8,25:16)   video-prijenos
28. OK LINGA – HOK GORICA 2:0 (25:8,25:11)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 1. do 8. mjesta
ČETVRTFINALE (25. svibnja 2024.)
29. OK BELIŠĆE – ŽOK OSIJEK 1:2 (19:25,25:16,11:15)   video-prijenos
30. OK SPLIT – OK DINAMO 1:2 (25:18,25:27,12:15)   video-prijenos
31. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:17,25:12)   video-prijenos
32. OK PULA – HAOK MLADOST 0:2 (20:25,13:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
33. OK OLIMPIK – HOK GORICA 2:0 (25:23,28:26)   video-prijenos
34. ŽOK PAZIN – ŽOK DRENOVA 2:1 (25:20,21:25,15:12)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
35. OK BRDA – OK LINGA 1:2 (25:17,17:25,11:15)   video-prijenos
36. HAOK RIJEKA CO – OK ZADAR 2:1 (21:25,25:20,15:12)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 5. do 8. mjesta
1. kolo (25. svibnja 2024.)
37. OK BELIŠĆE – OK PULA 2:1 (18:25,26:24,15:12)   video-prijenos
38. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 2:1 (25:23,23:25,15:10)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - utakmice za poredak od 1. do 4. mjesta
POLUFINALE (25. svibnja 2024.)
39. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 1:3 (25:23,23:25,23:25,14:25)   video-prijenos
40. OK DINAMO – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (25:10,25:14,16:25,25:22)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA 15. MJESTO (26. svibnja 2024.)
41. HOK GORICA – ŽOK DRENOVA 2:0 (25:23,25:22)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (26. svibnja 2024.)
42. OK OLIMPIK – ŽOK PAZIN 0:2 (22:25,25:27)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (26. svibnja 2024.)
43. OK BRDA – OK ZADAR 1:2 (13:25,25:22,16:18)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (26. svibnja 2024.)
44. OK LINGA – HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:18,25:22)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (26. svibnja 2024.)
45. OK PULA – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (14:25,16:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (26. svibnja 2024.)
46. OK BELIŠĆE – OK SPLIT 0:2 (12:25,19:25)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (26. svibnja 2024.)
47. ŽOK OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (22:25,25:12,25:17,25:15)   video-prijenos
FINALE (26. svibnja 2024.)
48. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:15,25:16,25:18)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. OK DINAMO
3. ŽOK OSIJEK
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
5. OK SPLIT
6. OK BELIŠĆE
7. OK MARINA KAŠTELA
8. OK PULA
9. OK LINGA
10. HAOK RIJEKA CO
11. OK ZADAR
12. OK BRDA
13. ŽOK PAZIN
14. OK OLIMPIK
15. HOK GORICA
16. ŽOK DRENOVA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem