Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – mlađi kadeti
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 3 3 0 6 0 150 96 1.5625 6
2. OK DARUVAR 3 2 1 4 3 1.3333 153 139 1.1007 4
3. OK CROATIA 3 1 2 3 5 0.6000 156 165 0.9455 2
4. OK SISAK 3 0 3 1 6 0.1667 105 164 0.6402 0
1. kolo (3. svibnja 2024.)
1. MOK RIJEKA – OK SISAK 2:0 (25:11,25:10)   video-prijenos
2. OK DARUVAR – OK CROATIA 2:1 (22:25,27:25,15:6)   video-prijenos
2. kolo (3. svibnja 2024.)
3. OK SISAK – OK CROATIA 1:2 (26:24,18:25,7:15)   video-prijenos
4. MOK RIJEKA – OK DARUVAR 2:0 (25:21,25:18)   video-prijenos
3. kolo (3. svibnja 2024.)
5. OK DARUVAR – OK SISAK 2:0 (25:11,25:22)   video-prijenos
6. OK CROATIA – MOK RIJEKA 0:2 (14:25,22:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 74 1.3514 4
2. OK SPLIT 2 1 1 2 2 1.0000 83 91 0.9121 2
3. OK GORICA 2 0 2 0 4 0.0000 83 101 0.8218 0
1. kolo (3. svibnja 2024.)
  HAOK MLADOST – 0 -
7. OK GORICA – OK SPLIT 0:2 (17:25,24:26)   video-prijenos
2. kolo (3. svibnja 2024.)
  0 – OK SPLIT -
8. HAOK MLADOST – OK GORICA 2:0 (25:21,25:21)   video-prijenos
3. kolo (3. svibnja 2024.)
  OK GORICA – 0 -
9. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:2 (16:25,16:25)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK RIBOLA KAŠTELA 2 2 0 4 0 100 67 1.4925 4
2. MOK GROBNIČAN 2 1 1 2 2 1.0000 81 90 0.9000 2
3. OK ZRINSKI NUŠTAR 2 0 2 0 4 0.0000 76 100 0.7600 0
1. kolo (3. svibnja 2024.)
  OK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
10. MOK GROBNIČAN – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:0 (25:18,25:22)   video-prijenos
2. kolo (3. svibnja 2024.)
  0 – OK ZRINSKI NUŠTAR -
11. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK GROBNIČAN 2:0 (25:13,25:18)   video-prijenos
3. kolo (3. svibnja 2024.)
  MOK GROBNIČAN – 0 -
12. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (21:25,15:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA OSIJEK 2 2 0 4 0 100 66 1.5152 4
2. OK ZADAR 2 1 1 2 3 0.6667 93 107 0.8692 2
3. OK MEDICINAR TRNJE 2 0 2 1 4 0.2500 90 110 0.8182 0
1. kolo (3. svibnja 2024.)
  MOK MURSA OSIJEK – 0 -
13. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZADAR 1:2 (25:20,23:25,9:15)   video-prijenos
2. kolo (3. svibnja 2024.)
  0 – OK ZADAR -
14. MOK MURSA OSIJEK – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:16,25:17)   video-prijenos
3. kolo (3. svibnja 2024.)
  OK MEDICINAR TRNJE – 0 -
15. OK ZADAR – MOK MURSA OSIJEK 0:2 (20:25,13:25)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDICINAR TRNJE 1 1 0 2 0 50 42 1.1905 2
2. OK CROATIA 1 0 1 0 2 0.0000 42 50 0.8400 0
1. kolo (4. svibnja 2024.)
16. OK CROATIA – OK MEDICINAR TRNJE 0:2 (21:25,21:25)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ZRINSKI NUŠTAR 2 2 0 4 0 100 80 1.2500 4
2. OK SISAK 2 1 1 2 3 0.6667 97 111 0.8739 2
3. OK GORICA 2 0 2 1 4 0.2500 100 106 0.9434 0
1. kolo (4. svibnja 2024.)
  0 – OK GORICA -
17. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK SISAK 2:0 (25:18,25:23)   video-prijenos
2. kolo (4. svibnja 2024.)
  OK SISAK – 0 -
18. OK GORICA – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:2 (16:25,23:25)   video-prijenos
3. kolo (4. svibnja 2024.)
  OK ZRINSKI NUŠTAR – 0 -
19. OK SISAK – OK GORICA 2:1 (25:23,16:25,15:13)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
1. kolo
24. OK SPLIT – MOK GROBNIČAN 0:2 (12:25,17:25)   video-prijenos
25. OK DARUVAR – OK ZADAR 2:0 (25:18,25:12)   video-prijenos
ČETVRTFINALE (4. svibnja 2024.)
20. MOK RIJEKA – OK SPLIT 2:0 (25:17,25:19)   video-prijenos
21. OK DARUVAR – HAOK MLADOST 0:2 (17:25,18:25)   video-prijenos
22. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 2:0 (25:17,25:22)   video-prijenos
23. MOK GROBNIČAN – MOK MURSA OSIJEK 1:2 (23:25,26:24,13:15)   video-prijenos
POLUFINALE
26. MOK RIJEKA – MOK MURSA OSIJEK 0:2 (21:25,21:25)   video-prijenos
27. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:18,25:20)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA 11. MJESTO (5. svibnja 2024.)
28. OK CROATIA – OK SISAK 2:0 (25:14,25:19)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (5. svibnja 2024.)
29. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:0 (25:19,25:22)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (5. svibnja 2024.)
30. OK SPLIT – OK ZADAR 0:2 (20:25,15:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (5. svibnja 2024.)
31. MOK GROBNIČAN – OK DARUVAR 2:0 (25:12,25:16)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (5. svibnja 2024.)
32. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (20:25,31:29,27:29,25:10,12:15)   video-prijenos
FINALE (5. svibnja 2024.)
33. MOK MURSA OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,23:25,13:25)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. MOK MURSA OSIJEK
3. OK RIBOLA KAŠTELA
4. MOK RIJEKA
5. MOK GROBNIČAN
6. OK DARUVAR
7. OK ZADAR
8. OK SPLIT
9. OK MEDICINAR TRNJE
10. OK ZRINSKI NUŠTAR
11. OK CROATIA
12. OK SISAK
13. OK GORICA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem