Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - MALA ODBOJKA – najmlađi kadeti U13 (MALA)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 5 5 0 10 0 250 126 1.9841 10
2. OK MEDICINAR TRNJE 5 4 1 8 2 4.0000 220 145 1.5172 8
3. OK ZADAR 5 3 2 6 7 0.8571 208 237 0.8776 6
4. OK RIBOLA KAŠTELA 5 2 3 5 7 0.7143 216 237 0.9114 4
5. MOK RIJEKA 5 1 4 3 9 0.3333 176 262 0.6718 2
6. OK BILJE 5 0 5 3 10 0.3000 215 278 0.7734 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
1. OK RIBOLA KAŠTELA – OK BILJE 2:1 (25:18,25:27,15:5)   video-prijenos
2. HAOK MLADOST – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:9,25:11)   video-prijenos
3. MOK RIJEKA – OK ZADAR 1:2 (8:25,25:11,4:15)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
4. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:2 (12:25,12:25)   video-prijenos
5. OK BILJE – OK ZADAR 1:2 (25:15,13:25,11:15)   video-prijenos
6. OK MEDICINAR TRNJE – MOK RIJEKA 2:0 (25:5,25:17)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
7. HAOK MLADOST – OK BILJE 2:0 (25:15,25:18)   video-prijenos
8. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (14:25,24:26)   video-prijenos
9. OK ZADAR – OK MEDICINAR TRNJE 0:2 (16:25,9:25)   video-prijenos
4. kolo (20. travnja 2024.)
10. OK BILJE – OK MEDICINAR TRNJE 0:2 (7:25,16:25)   video-prijenos
11. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 1:2 (16:25,25:9,10:15)   video-prijenos
12. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 2:0 (25:11,25:10)   video-prijenos
5. kolo (20. travnja 2024.)
13. OK MEDICINAR TRNJE – OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:16,25:9)   video-prijenos
14. MOK RIJEKA – OK BILJE 2:1 (25:19,15:25,18:16)   video-prijenos
15. OK ZADAR – HAOK MLADOST 0:2 (20:25,8:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 4 4 0 8 0 200 66 3.0303 8
2. MOK ŽELJEZNIČAR 4 3 1 6 4 1.5000 188 154 1.2208 6
3. OK GORICA 4 2 2 5 5 1.0000 173 170 1.0176 4
4. OK CROATIA 4 1 3 4 6 0.6667 136 186 0.7312 2
5. OKM CENTROMETAL 4 0 4 0 8 0.0000 79 200 0.3950 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  MOK MURSA - OSIJEK – 0 -
16. OK GORICA – OK CROATIA 2:1 (25:6,13:25,15:8)   video-prijenos
17. OKM CENTROMETAL – MOK ŽELJEZNIČAR 0:2 (6:25,8:25)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – MOK ŽELJEZNIČAR -
18. OK CROATIA – OKM CENTROMETAL 2:0 (25:5,25:22)   video-prijenos
19. MOK MURSA - OSIJEK – OK GORICA 2:0 (25:6,25:7)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  OK GORICA – 0 -
20. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK 0:2 (2:25,12:25)   video-prijenos
21. MOK ŽELJEZNIČAR – OK CROATIA 2:1 (25:5,16:25,15:3)   video-prijenos
4. kolo (20. travnja 2024.)
  0 – OK CROATIA -
22. MOK MURSA - OSIJEK – MOK ŽELJEZNIČAR 2:0 (25:8,25:17)   video-prijenos
23. OK GORICA – OKM CENTROMETAL 2:0 (25:9,25:15)   video-prijenos
5. kolo (20. travnja 2024.)
  OKM CENTROMETAL – 0 -
24. MOK ŽELJEZNIČAR – OK GORICA 2:1 (17:25,25:19,15:13)   video-prijenos
25. OK CROATIA – MOK MURSA - OSIJEK 0:2 (3:25,11:25)   video-prijenos
GRUPA - C - Utakmice za poredak od 9. do 11. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 2 2 0 4 2 2.0000 97 97 1.0000 4
2. OK BILJE 2 1 1 3 2 1.5000 101 69 1.4638 2
3. OKM CENTROMETAL 2 0 2 1 4 0.2500 65 97 0.6701 0
1. kolo (20. travnja 2024.)
  MOK RIJEKA – 0 -
26. OK BILJE – OKM CENTROMETAL 2:0 (25:16,25:3)   video-prijenos
2. kolo (21. travnja 2024.)
  0 – OKM CENTROMETAL -
32. MOK RIJEKA – OK BILJE 2:1 (10:25,25:18,15:8)   video-prijenos
3. kolo (21. travnja 2024.)
  OK BILJE – 0 -
35. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 1:2 (8:25,25:7,13:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
1. kolo (20. travnja 2024.)
27. OK ZADAR – OK CROATIA 2:1 (25:6,13:25,15:3)   video-prijenos
28. OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (22:25,21:25)   video-prijenos
POLUFINALE
29. HAOK MLADOST – MOK ŽELJEZNIČAR 2:1 (20:25,25:15,15:5)   video-prijenos
30. MOK MURSA - OSIJEK – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (26:24,25:20)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA SEDMO MJESTO (21. travnja 2024.)
31. OK CROATIA – OK GORICA 0:2 (21:25,22:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (21. travnja 2024.)
33. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (23:25,7:25)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (21. travnja 2024.)
34. MOK ŽELJEZNIČAR – OK MEDICINAR TRNJE 0:2 (11:25,14:25)   video-prijenos
FINALE (21. travnja 2024.)
36. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 2:1 (25:22,20:25,15:11)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. MOK MURSA - OSIJEK
3. OK MEDICINAR TRNJE
4. MOK ŽELJEZNIČAR
5. OK RIBOLA KAŠTELA
6. OK ZADAR
7. OK GORICA
8. OK CROATIA
9. MOK RIJEKA
10. OK BILJE
11. OKM CENTROMETAL
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem