Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - MINI ODBOJKA – najmlađe kadetkinje U11 (MINI)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GROBNIČAN 2 2 0 4 2 2.0000 71 68 1.0441 4
2. OK MEDVEŠČAK 2 1 1 3 3 1.0000 81 70 1.1571 3
3. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2 0 2 2 4 0.5000 63 77 0.8182 2
1. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
1. OK MEDVEŠČAK – OK GROBNIČAN 1:2 (15:4,13:15,13:15)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK GROBNIČAN -
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MEDVEŠČAK 1:2 (9:15,15:10,12:15)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  OK MEDVEŠČAK – 0 -
3. OK GROBNIČAN – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (7:15,15:4,15:8)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 5 1 5.0000 81 69 1.1739 5
2. OK POREČ 2 1 1 3 3 1.0000 70 75 0.9333 3
3. ŽOK BARANJA 2 0 2 1 5 0.2000 74 81 0.9136 1
1. kolo (19. travnja 2024.)
  OK POREČ – 0 -
4. ŽOK BARANJA – ŽOK TROGIR 0:3 (11:15,12:15,12:15)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK TROGIR -
5. OK POREČ – ŽOK BARANJA 2:1 (15:12,6:15,15:12)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK BARANJA – 0 -
6. ŽOK TROGIR – OK POREČ 2:1 (15:6,6:15,15:13)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 2 2 0 6 0 90 47 1.9149 6
2. OK ĐAKOVO 2 1 1 3 3 1.0000 77 68 1.1324 3
3. OK CRATIS VARAŽDIN 2 0 2 0 6 0.0000 38 90 0.4222 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  OK DINAMO – 0 -
7. OK ĐAKOVO – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (15:3,15:7,15:13)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK CRATIS VARAŽDIN -
8. OK DINAMO – OK ĐAKOVO 3:0 (15:7,15:11,15:14)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  OK ĐAKOVO – 0 -
9. OK CRATIS VARAŽDIN – OK DINAMO 0:3 (1:15,8:15,6:15)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BILJE 2 2 0 5 1 5.0000 79 64 1.2344 5
2. HAOK DUBRAVA 2 1 1 3 3 1.0000 79 72 1.0972 3
3. OK RJEČINA 2 0 2 1 5 0.2000 65 87 0.7471 1
1. kolo (19. travnja 2024.)
  OK BILJE – 0 -
10. HAOK DUBRAVA – OK RJEČINA 2:1 (12:15,15:11,15:12)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK RJEČINA -
11. OK BILJE – HAOK DUBRAVA 2:1 (15:10,4:15,15:12)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  HAOK DUBRAVA – 0 -
12. OK RJEČINA – OK BILJE 0:3 (3:15,12:15,12:15)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 2 2 0 6 0 90 36 2.5000 6
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 3 3 1.0000 64 80 0.8000 3
3. OK BRDA SPORT2LIFE 2 0 2 0 6 0.0000 52 90 0.5778 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK IVANEC – 0 -
13. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (14:15,10:15,11:15)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC -
14. ŽOK IVANEC – OK BRDA SPORT2LIFE 3:0 (15:7,15:2,15:8)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  OK BRDA SPORT2LIFE – 0 -
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK IVANEC 0:3 (8:15,8:15,3:15)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK KAŠTEL 2 2 0 4 2 2.0000 83 76 1.0921 4
2. OK GUSAR 2 1 1 4 2 2.0000 87 71 1.2254 4
3. OK VELI VRH 2 0 2 1 5 0.2000 64 87 0.7356 1
1. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK KAŠTEL – 0 -
16. OK VELI VRH – OK GUSAR 0:3 (10:15,12:15,8:15)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK GUSAR -
17. ŽOK KAŠTEL – OK VELI VRH 2:1 (15:8,12:15,15:11)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  OK VELI VRH – 0 -
18. OK GUSAR – ŽOK KAŠTEL 1:2 (13:15,15:11,14:15)   video-prijenos
GRUPA - G - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 2 2 0 6 0 90 37 2.4324 6
2. OK POREČ 2 1 1 2 4 0.5000 47 80 0.5875 2
3. OK GROBNIČAN 2 0 2 1 5 0.2000 58 78 0.7436 1
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK IVANEC -
21. OK GROBNIČAN – OK POREČ 1:2 (7:15,15:3,13:15)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  OK GROBNIČAN – 0 -
27. OK POREČ – ŽOK IVANEC 0:3 (2:15,3:15,9:15)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  OK POREČ – 0 -
31. ŽOK IVANEC – OK GROBNIČAN 3:0 (15:3,15:7,15:13)   video-prijenos
GRUPA - H - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 5 1 5.0000 84 58 1.4483 5
2. OK MEDVEŠČAK 2 1 1 2 4 0.5000 68 77 0.8831 2
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 0 2 2 4 0.5000 65 82 0.7927 2
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC -
22. ŽOK TROGIR – OK MEDVEŠČAK 3:0 (15:9,15:7,15:9)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK TROGIR – 0 -
28. OK MEDVEŠČAK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:1 (15:8,13:15,15:9)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  OK MEDVEŠČAK – 0 -
34. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK TROGIR 1:2 (7:15,15:9,11:15)   video-prijenos
GRUPA - I - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK KAŠTEL 2 2 0 4 2 2.0000 74 67 1.1045 4
2. OK DINAMO 2 1 1 3 3 1.0000 78 65 1.2000 3
3. HAOK DUBRAVA 2 0 2 2 4 0.5000 64 84 0.7619 2
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK KAŠTEL -
23. OK DINAMO – HAOK DUBRAVA 2:1 (13:15,15:11,15:6)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  OK DINAMO – 0 -
26. HAOK DUBRAVA – ŽOK KAŠTEL 1:2 (7:15,15:11,10:15)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  HAOK DUBRAVA – 0 -
35. ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO 2:1 (15:12,15:8,3:15)   video-prijenos
GRUPA - J - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BILJE 2 2 0 4 2 2.0000 81 55 1.4727 4
2. OK ĐAKOVO 2 1 1 3 3 1.0000 76 65 1.1692 3
3. OK GUSAR 2 0 2 2 4 0.5000 50 87 0.5747 2
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK GUSAR -
24. OK BILJE – OK ĐAKOVO 2:1 (15:11,8:15,15:6)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  OK BILJE – 0 -
30. OK ĐAKOVO – OK GUSAR 2:1 (14:15,15:1,15:11)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  OK ĐAKOVO – 0 -
36. OK GUSAR – OK BILJE 1:2 (15:13,6:15,2:15)   video-prijenos
GRUPA - K - za plasman od 12. - 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2 2 0 6 0 90 54 1.6667 6
2. ŽOK BARANJA 2 1 1 3 3 1.0000 78 68 1.1471 3
3. OK CRATIS VARAŽDIN 2 0 2 0 6 0.0000 44 90 0.4889 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK CRATIS VARAŽDIN -
19. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK BARANJA 3:0 (15:14,15:9,15:10)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
25. ŽOK BARANJA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (15:6,15:8,15:9)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK BARANJA – 0 -
31. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:3 (6:15,7:15,8:15)   video-prijenos
GRUPA - L - za plasman od 12. - 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK RJEČINA 2 2 0 4 2 2.0000 72 57 1.2632 4
2. OK VELI VRH 2 1 1 3 3 1.0000 75 69 1.0870 3
3. OK BRDA SPORT2LIFE 2 0 2 2 4 0.5000 59 80 0.7375 2
1. kolo (19. ožujka 2024.)
  0 – OK VELI VRH -
20. OK RJEČINA – OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (8:15,15:5,15:4)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  OK RJEČINA – 0 -
25. OK BRDA SPORT2LIFE – OK VELI VRH 1:2 (15:12,10:15,10:15)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  OK BRDA SPORT2LIFE – 0 -
32. OK VELI VRH – OK RJEČINA 1:2 (15:4,6:15,12:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
1. kolo (20. travnja 2024.)
37. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK VELI VRH 1:2 (11:15,15:9,11:15)   video-prijenos
38. OK RJEČINA – ŽOK BARANJA 2:1 (11:15,15:4,15:6)   video-prijenos
39. OK GROBNIČAN – OK GUSAR 2:1 (4:15,15:9,15:9)   video-prijenos
40. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – HAOK DUBRAVA 2:1 (6:15,15:2,15:5)   video-prijenos
2. kolo (21. travnja 2024.)
45. OK ĐAKOVO – OK MEDVEŠČAK 1:2 (9:15,15:10,6:15)   video-prijenos
46. OK POREČ – ŽOK TROGIR 0:3 (13:15,10:15,4:15)   video-prijenos
ČETVRTFINALE (20. travnja 2024.)
41. ŽOK IVANEC – OK ĐAKOVO 3:0 (15:10,15:9,15:10)   video-prijenos
42. OK BILJE – OK POREČ 3:0 (15:3,15:12,15:3)   video-prijenos
43. ŽOK TROGIR – OK DINAMO 1:2 (15:12,7:15,13:15)   video-prijenos
44. ŽOK KAŠTEL – OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:10,12:15,15:14)   video-prijenos
POLUFINALE
48. ŽOK IVANEC – ŽOK KAŠTEL 3:0 (15:8,15:3,15:13)   video-prijenos
49. OK BILJE – OK DINAMO 1:2 (14:15,6:15,15:4)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA 17. MJESTO (21. travnja 2024.)
47. OK CRATIS VARAŽDIN – OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (5:15,15:13,12:15)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO (21. travnja 2024.)
50. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK BARANJA 2:1 (15:13,13:15,15:5)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (21. travnja 2024.)
51. OK VELI VRH – OK RJEČINA 1:2 (15:3,3:15,11:15)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (21. travnja 2024.)
52. OK GUSAR – HAOK DUBRAVA 1:2 (13:15,5:15,15:13)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (21. travnja 2024.)
53. OK GROBNIČAN – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:1 (15:13,15:4,11:15)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (21. travnja 2024.)
54. OK ĐAKOVO – OK POREČ 1:2 (3:15,15:7,6:15)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (21. travnja 2024.)
55. OK MEDVEŠČAK – ŽOK TROGIR 1:2 (12:15,15:9,5:15)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (21. travnja 2024.)
56. ŽOK KAŠTEL – OK BILJE 1:2 (11:15,12:15,15:8)   video-prijenos
FINALE (21. travnja 2024.)
57. ŽOK IVANEC – OK DINAMO 1:2 (13:15,15:11,11:15)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. OK DINAMO
2. ŽOK IVANEC
3. OK BILJE
4. ŽOK KAŠTEL
5. ŽOK TROGIR
6. OK MEDVEŠČAK
7. OK POREČ
8. OK ĐAKOVO
9. OK GROBNIČAN
10. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
11. HAOK DUBRAVA
12. OK GUSAR
13. OK RJEČINA
14. OK VELI VRH
15. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA
16. ŽOK BARANJA
17. OK BRDA SPORT2LIFE
18. OK CRATIS VARAŽDIN
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem