Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - MALA ODBOJKA – najmlađe kadetkinje U13 (MALA)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 4 1 4.0000 115 88 1.3068 4
2. OK CRATIS VARAŽDIN 2 1 1 3 2 1.5000 111 91 1.2198 2
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 0 2 0 4 0.0000 53 100 0.5300 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  OK OLIMPIK – 0 -
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK CRATIS VARAŽDIN 0:2 (15:25,11:25)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK CRATIS VARAŽDIN -
2. OK OLIMPIK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:14,25:13)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – 0 -
3. OK CRATIS VARAŽDIN – OK OLIMPIK 1:2 (24:26,26:24,11:15)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 61 1.6393 4
2. HAOK ŽAL BANJOLE 2 1 1 2 3 0.6667 91 106 0.8585 2
3. OKOA PETICA 2 0 2 1 4 0.2500 79 103 0.7670 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  HAOK ŽAL BANJOLE – 0 -
4. HAOK MLADOST – OKOA PETICA 2:0 (25:16,25:7)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OKOA PETICA -
5. HAOK ŽAL BANJOLE – HAOK MLADOST 0:2 (22:25,16:25)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  HAOK MLADOST – 0 -
6. OKOA PETICA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:2 (21:25,25:13,10:15)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 2 2 0 4 0 100 56 1.7857 4
2. ŽOK DUBROVNIK 2 1 1 2 3 0.6667 90 98 0.9184 2
3. ŽOK VINKOVCI 2 0 2 1 4 0.2500 76 112 0.6786 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK VINKOVCI – 0 -
7. OK DINAMO – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:19,25:9)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK DUBROVNIK -
8. ŽOK VINKOVCI – OK DINAMO 0:2 (16:25,12:25)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  OK DINAMO – 0 -
9. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK VINKOVCI 2:1 (22:25,25:13,15:10)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 4 1 4.0000 105 80 1.3125 4
2. ŽOK IVANEC 2 1 1 3 2 1.5000 106 78 1.3590 2
3. OK POSAVINA BROD 2 0 2 0 4 0.0000 47 100 0.4700 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK IVANEC – 0 -
10. ŽOK TROGIR – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:5,25:19)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK POSAVINA BROD -
11. ŽOK IVANEC – ŽOK TROGIR 1:2 (18:25,25:15,13:15)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  ŽOK TROGIR – 0 -
12. OK POSAVINA BROD – ŽOK IVANEC 0:2 (15:25,8:25)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 2 2 0 4 2 2.0000 113 82 1.3780 4
2. OK ĐAKOVO 2 1 1 3 2 1.5000 92 92 1.0000 2
3. ŽOK GORNJA VEŽICA 2 0 2 1 4 0.2500 77 108 0.7130 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  OK BRDA SPORT2LIFE – 0 -
13. OK ĐAKOVO – ŽOK GORNJA VEŽICA 2:0 (25:20,25:17)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK GORNJA VEŽICA -
14. OK BRDA SPORT2LIFE – OK ĐAKOVO 2:1 (25:13,15:25,15:4)   video-prijenos
3. kolo (19. travnja 2024.)
  OK ĐAKOVO – 0 -
15. ŽOK GORNJA VEŽICA – OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (10:25,25:18,5:15)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR 2 2 0 4 2 2.0000 116 96 1.2083 4
2. ŽOK KAŠTEL 2 1 1 3 3 1.0000 111 112 0.9911 2
3. OK PULA 2 0 2 2 4 0.5000 94 113 0.8319 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  OK PULA – 0 -
16. ŽOK KAŠTEL – OK GUSAR 1:2 (21:25,25:17,11:15)   video-prijenos
2. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK GUSAR -
17. OK PULA – ŽOK KAŠTEL 1:2 (25:14,18:25,12:15)   video-prijenos
3. kolo (19. ožujka 2024.)
  ŽOK KAŠTEL – 0 -
18. OK GUSAR – OK PULA 2:1 (25:10,19:25,15:4)   video-prijenos
GRUPA - G - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 2 2 0 4 2 2.0000 102 98 1.0408 4
2. OK OLIMPIK 2 1 1 3 2 1.5000 106 83 1.2771 2
3. HAOK ŽAL BANJOLE 2 0 2 1 4 0.2500 74 101 0.7327 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK BRDA SPORT2LIFE -
21. OK OLIMPIK – HAOK ŽAL BANJOLE 2:0 (25:18,25:14)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  OK OLIMPIK – 0 -
27. HAOK ŽAL BANJOLE – OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (8:25,25:11,9:15)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  HAOK ŽAL BANJOLE – 0 -
33. OK BRDA SPORT2LIFE – OK OLIMPIK 2:1 (25:19,11:25,15:12)   video-prijenos
GRUPA - H - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 1 4.0000 113 99 1.1414 4
2. OK CRATIS VARAŽDIN 2 1 1 3 3 1.0000 121 115 1.0522 2
3. OK ĐAKOVO 2 0 2 1 4 0.2500 94 114 0.8246 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK ĐAKOVO -
22. HAOK MLADOST – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (25:22,23:25,15:10)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  HAOK MLADOST – 0 -
28. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ĐAKOVO 2:1 (24:26,25:21,15:5)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  OK CRATIS VARAŽDIN – 0 -
34. OK ĐAKOVO – HAOK MLADOST 0:2 (19:25,23:25)   video-prijenos
GRUPA - I - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 2 1 1 3 2 1.5000 105 81 1.2963 2
2. ŽOK IVANEC 2 1 1 3 3 1.0000 116 99 1.1717 2
3. OK GUSAR 2 1 1 2 3 0.6667 65 106 0.6132 2
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK GUSAR -
23. OK DINAMO – ŽOK IVANEC 1:2 (25:20,19:25,11:15)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  OK DINAMO – 0 -
29. ŽOK IVANEC – OK GUSAR 1:2 (20:25,25:4,11:15)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK IVANEC – 0 -
35. OK GUSAR – OK DINAMO 0:2 (9:25,12:25)   video-prijenos
GRUPA - J - za plasman od 1. - 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 4 1 4.0000 116 82 1.4146 4
2. ŽOK DUBROVNIK 2 1 1 2 3 0.6667 97 102 0.9510 2
3. ŽOK KAŠTEL 2 0 2 2 4 0.5000 95 124 0.7661 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK KAŠTEL -
24. ŽOK TROGIR – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:8,29:27)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK TROGIR – 0 -
30. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK KAŠTEL 2:1 (25:8,20:25,17:15)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK DUBROVNIK – 0 -
36. ŽOK KAŠTEL – ŽOK TROGIR 1:2 (5:25,25:18,17:19)   video-prijenos
GRUPA - K - za plasman od 12. - 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI 2 2 0 4 0 100 67 1.4925 4
2. OKOA PETICA 2 1 1 2 3 0.6667 90 112 0.8036 2
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 0 2 1 4 0.2500 92 103 0.8932 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – ŽOK VINKOVCI -
19. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OKOA PETICA 1:2 (25:12,23:25,14:16)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – 0 -
25. OKOA PETICA – ŽOK VINKOVCI 0:2 (20:25,17:25)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  OKOA PETICA – 0 -
31. ŽOK VINKOVCI – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:14,25:16)   video-prijenos
GRUPA - L - za plasman od 12. - 18. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK GORNJA VEŽICA 2 2 0 4 2 2.0000 117 108 1.0833 4
2. OK PULA 2 1 1 3 2 1.5000 109 96 1.1354 2
3. OK POSAVINA BROD 2 0 2 1 4 0.2500 89 111 0.8018 0
1. kolo (19. travnja 2024.)
  0 – OK PULA -
20. OK POSAVINA BROD – ŽOK GORNJA VEŽICA 1:2 (13:25,25:15,15:17)   video-prijenos
2. kolo (20. travnja 2024.)
  OK POSAVINA BROD – 0 -
26. ŽOK GORNJA VEŽICA – OK PULA 2:1 (20:25,25:19,15:11)   video-prijenos
3. kolo (20. travnja 2024.)
  ŽOK GORNJA VEŽICA – 0 -
32. OK PULA – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:9,29:27)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
1. kolo (20. travnja 2024.)
37. ŽOK VINKOVCI – OK PULA 2:1 (25:13,17:25,15:8)   video-prijenos
38. ŽOK GORNJA VEŽICA – OKOA PETICA 1:2 (13:25,25:22,9:15)   video-prijenos
39. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK KAŠTEL 2:1 (25:18,7:25,15:9)   video-prijenos
40. OK ĐAKOVO – OK GUSAR 2:0 (26:24,25:14)   video-prijenos
2. kolo
45. ŽOK DUBROVNIK – OK CRATIS VARAŽDIN 0:2 (20:25,22:25)   video-prijenos
46. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST 2:0 (25:22,25:20)   video-prijenos
ČETVRTFINALE (20. travnja 2024.)
41. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:19,25:22)   video-prijenos
42. ŽOK TROGIR – OK OLIMPIK 2:0 (25:22,25:6)   video-prijenos
43. HAOK MLADOST – ŽOK IVANEC 0:2 (19:25,12:25)   video-prijenos
44. OK DINAMO – OK CRATIS VARAŽDIN 2:0 (28:26,25:20)   video-prijenos
POLUFINALE
48. OK BRDA SPORT2LIFE – OK DINAMO 2:1 (25:17,19:25,16:14)   video-prijenos
49. ŽOK TROGIR – ŽOK IVANEC 2:0 (25:21,25:22)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA 17. MJESTO (21. travnja 2024.)
47. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK POSAVINA BROD 2:1 (16:25,25:15,15:9)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO (21. travnja 2024.)
50. OK PULA – ŽOK GORNJA VEŽICA 2:0 (25:14,25:20)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (21. travnja 2024.)
51. ŽOK VINKOVCI – OKOA PETICA 2:0 (25:12,25:17)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (21. travnja 2024.)
52. ŽOK KAŠTEL – OK GUSAR 1:2 (7:25,25:6,9:15)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (21. travnja 2024.)
53. HAOK ŽAL BANJOLE – OK ĐAKOVO 2:1 (25:13,12:25,15:10)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (21. travnja 2024.)
54. ŽOK DUBROVNIK – HAOK MLADOST 2:0 (25:16,25:15)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (21. travnja 2024.)
55. OK CRATIS VARAŽDIN – OK OLIMPIK 1:2 (14:25,25:14,10:15)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (21. travnja 2024.)
56. OK DINAMO – ŽOK IVANEC 1:2 (25:17,13:25,11:15)   video-prijenos
FINALE (21. travnja 2024.)
57. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK TROGIR 1:2 (25:21,11:25,13:15)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK TROGIR
2. OK BRDA SPORT2LIFE
3. ŽOK IVANEC
4. OK DINAMO
5. OK OLIMPIK
6. OK CRATIS VARAŽDIN
7. ŽOK DUBROVNIK
8. HAOK MLADOST
9. HAOK ŽAL BANJOLE
10. OK ĐAKOVO
11. OK GUSAR
12. ŽOK KAŠTEL
13. ŽOK VINKOVCI
14. OKOA PETICA
15. OK PULA
16. ŽOK GORNJA VEŽICA
17. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
18. OK POSAVINA BROD
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem