Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
Doigravanje za poredak od 1 - 6 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO II 9 7 2 23 11 2.0909 796 714 1.1148 14
2. HOK GORICA 9 6 3 20 12 1.6667 716 661 1.0832 12
3. OK MEDVEŠČAK II 8 6 2 19 12 1.5833 739 654 1.1300 12
4. OK DUGO SELO 9 3 6 13 21 0.6190 663 773 0.8577 6
5. OK ŠTRIGOVA 8 2 6 12 20 0.6000 645 690 0.9348 4
6. HAOK DUBRAVA II 9 2 7 11 22 0.5000 698 765 0.9124 4
1. kolo
1. OK DUGO SELO – OK ŠTRIGOVA 3:2 (25:17,19:25,19:25,25:18,15:12)
2. kolo
2. OK ŠTRIGOVA – OK DUGO SELO 3:0 (25:9,25:12,25:21)
3. kolo
3. HAOK DUBRAVA II – OK NEBO II 1:3 (22:25,25:23,22:25,21:25)
4. kolo
4. OK NEBO II – HAOK DUBRAVA II 3:2 (25:23,22:25,25:19,19:25,15:12)
5. kolo
5. HOK GORICA – OK MEDVEŠČAK II 3:1 (16:25,25:12,25:21,29:27)
6. kolo
6. OK MEDVEŠČAK II – HOK GORICA 3:0 (25:17,25:17,25:17)
7. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
7. HAOK DUBRAVA II – HOK GORICA 0:3 (13:25,19:25,21:25)
8. OK DUGO SELO – OK MEDVEŠČAK II 1:3 (16:25,20:25,30:28,19:25)
9. OK NEBO II – OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:15,25:16,25:16)
8. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
10. OK ŠTRIGOVA – HAOK DUBRAVA II 0:3 (20:25,17:25,18:25)
11. OK MEDVEŠČAK II – OK NEBO II 3:1 (24:26,25:23,31:29,25:17)
12. HOK GORICA – OK DUGO SELO 3:1 (25:10,23:25,25:16,25:19)
9. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
13. HAOK DUBRAVA II – OK DUGO SELO 0:3 (18:25,20:25,22:25)
14. OK NEBO II – HOK GORICA 3:0 (25:18,25:14,25:17)
15. OK ŠTRIGOVA – OK MEDVEŠČAK II 1:3 (20:25,25:21,11:25,21:25)
10. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
16. OK MEDVEŠČAK II – HAOK DUBRAVA II 3:1 (22:25,25:21,25:17,25:16)
17. HOK GORICA – OK ŠTRIGOVA 2:3 (16:25,25:22,25:23,20:25,14:16)
18. OK DUGO SELO – OK NEBO II 0:3 (13:25,21:25,16:25)
11. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
19. HOK GORICA – HAOK DUBRAVA II 3:0 (25:16,25:21,25:22)
20. OK MEDVEŠČAK II – OK DUGO SELO 3:2 (16:25,25:16,25:19,23:25,15:7)
21. OK ŠTRIGOVA – OK NEBO II 2:3 (25:23,25:19,16:25,21:25,10:15)
12. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
22. HAOK DUBRAVA II – OK ŠTRIGOVA 3:1 (27:25,13:25,27:25,25:11)
23. OK NEBO II – OK MEDVEŠČAK II 3:0 (27:25,27:25,26:24)
24. OK DUGO SELO – HOK GORICA 0:3 (13:25,14:25,21:25)
13. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
25. OK DUGO SELO – HAOK DUBRAVA II 3:1 (23:25,25:17,25:23,25:21)
26. HOK GORICA – OK NEBO II 3:1 (25:17,23:25,25:21,25:22)
27. OK MEDVEŠČAK II – OK ŠTRIGOVA odgođeno
14. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
28. HAOK DUBRAVA II – OK MEDVEŠČAK II termin nije određen
29. OK ŠTRIGOVA – HOK GORICA termin nije određen
30. OK NEBO II – OK DUGO SELO termin nije određen
Doigravanje za poredak od 7 - 12 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DARUVAR 9 8 1 25 9 2.7778 828 729 1.1358 16
2. OK PLAVI PEKLENICA 9 7 2 24 11 2.1818 807 689 1.1713 14
3. ŽOK BJELOVAR 9 5 4 20 15 1.3333 809 767 1.0548 10
4. HAOK ZAGREB II 9 5 4 18 14 1.2857 708 719 0.9847 10
5. OK BEDEX 9 2 7 9 21 0.4286 631 698 0.9040 4
6. OK GLINA 9 0 9 1 27 0.0370 528 709 0.7447 0
1. kolo
1. OK BEDEX – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (16:25,14:25,24:26)
2. kolo
2. OK PLAVI PEKLENICA – OK BEDEX 3:0 (25:20,25:21,25:18)
3. kolo
3. OK GLINA – HAOK ZAGREB II 0:3 (16:25,19:25,19:25)
4. kolo
4. HAOK ZAGREB II – OK GLINA 3:0 (30:28,25:19,25:18)
5. kolo
5. ŽOK BJELOVAR – OK DARUVAR 1:3 (24:26,25:21,11:25,17:25)
6. kolo
6. OK DARUVAR – ŽOK BJELOVAR 3:1 (28:26,25:22,26:28,26:24)
7. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
7. OK BEDEX – ŽOK BJELOVAR 1:3 (18:25,23:25,25:18,18:25)
8. OK GLINA – OK DARUVAR 0:3 (20:25,18:25,22:25)
9. OK PLAVI PEKLENICA – HAOK ZAGREB II 3:2 (23:25,23:25,25:18,25:14,15:11)
8. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
10. HAOK ZAGREB II – OK BEDEX 3:0 (25:16,26:24,25:22)
11. OK PLAVI PEKLENICA – OK DARUVAR 1:3 (24:26,19:25,25:18,21:25)
12. ŽOK BJELOVAR – OK GLINA 3:1 (25:27,25:19,25:22,25:20)
9. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
13. OK BEDEX – OK GLINA 3:0 (25:18,25:14,25:21)
14. OK PLAVI PEKLENICA – ŽOK BJELOVAR 3:2 (23:25,22:25,25:18,25:18,15:13)
15. HAOK ZAGREB II – OK DARUVAR 3:1 (25:21,18:25,26:24,25:23)
10. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
16. OK DARUVAR – OK BEDEX 3:0 (25:23,25:23,25:17)
17. HAOK ZAGREB II – ŽOK BJELOVAR 0:3 (20:25,19:25,16:25)
18. OK GLINA – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (7:25,13:25,25:27)
11. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
19. ŽOK BJELOVAR – OK BEDEX 3:1 (20:25,25:16,25:22,25:16)
20. OK DARUVAR – OK GLINA 3:0 (25:18,25:19,25:17)
21. HAOK ZAGREB II – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (10:25,12:25,20:25)
12. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
22. OK BEDEX – HAOK ZAGREB II 1:3 (17:25,14:25,25:20,22:25)
23. OK DARUVAR – OK PLAVI PEKLENICA 3:2 (25:19,22:25,25:21,21:25,15:4)
24. OK GLINA – ŽOK BJELOVAR 0:3 (19:25,17:25,13:25)
13. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
25. OK GLINA – OK BEDEX 0:3 (21:25,25:27,14:25)
26. ŽOK BJELOVAR – OK PLAVI PEKLENICA 1:3 (23:25,25:20,28:30,19:25)
27. OK DARUVAR – HAOK ZAGREB II 3:1 (31:29,25:17,21:25,29:27)
14. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
28. OK BEDEX – OK DARUVAR termin nije određen
29. ŽOK BJELOVAR – HAOK ZAGREB II termin nije određen
30. OK PLAVI PEKLENICA – OK GLINA termin nije određen
Doigravanje za poredak od 13 - 18 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VELIKA GORICA II 9 6 3 22 10 2.2000 732 583 1.2556 12
2. OK IVANIĆ GRAD 8 6 2 19 9 2.1111 641 535 1.1981 12
3. OK FENIX SESVETE 8 6 2 21 10 2.1000 712 629 1.1320 12
4. OK OGULIN 9 6 3 19 13 1.4615 709 644 1.1009 12
5. ŽOK VRBOVEC II 9 2 7 7 22 0.3182 528 675 0.7822 4
6. OK BRCKO 9 0 9 3 27 0.1111 489 745 0.6564 0
1. kolo
1. OK BRCKO – ŽOK VRBOVEC II 1:3 (11:25,23:25,26:24,10:25)
2. kolo
2. ŽOK VRBOVEC II – OK BRCKO 3:0 (25:16,25:23,25:11)
3. kolo
3. OK FENIX SESVETE – OK OGULIN 3:1 (22:25,25:9,26:24,25:19)
4. kolo
4. OK OGULIN – OK FENIX SESVETE 3:2 (23:25,24:26,27:25,25:22,15:13)
5. kolo
5. OK IVANIĆ GRAD – OK VELIKA GORICA II 3:1 (25:11,25:19,23:25,25:20)
6. kolo
6. OK VELIKA GORICA II – OK IVANIĆ GRAD 2:3 (25:21,20:25,25:13,22:25,13:15)
7. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
7. OK BRCKO – OK OGULIN 0:3 (11:25,17:25,21:25)
8. OK VELIKA GORICA II – OK FENIX SESVETE 3:1 (21:25,25:16,25:11,25:15)
9. ŽOK VRBOVEC II – OK IVANIĆ GRAD 0:3 (17:25,20:25,25:27)
8. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
10. OK IVANIĆ GRAD – OK BRCKO 3:0 (25:13,25:11,25:18)
11. OK FENIX SESVETE – ŽOK VRBOVEC II 3:1 (29:27,25:10,24:26,25:21)
12. OK OGULIN – OK VELIKA GORICA II 0:3 (17:25,20:25,22:25)
9. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
13. OK BRCKO – OK VELIKA GORICA II 0:3 (6:25,11:25,13:25)
14. ŽOK VRBOVEC II – OK OGULIN 0:3 (12:25,18:25,16:25)
15. OK IVANIĆ GRAD – OK FENIX SESVETE 0:3 (23:25,23:25,14:25)
10. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
16. OK FENIX SESVETE – OK BRCKO 3:1 (25:12,25:17,20:25,25:19)
17. OK OGULIN – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (25:23,14:25,25:19,25:13)
18. OK VELIKA GORICA II – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:11,25:15,25:21)
11. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
19. OK OGULIN – OK BRCKO 3:1 (25:16,25:10,24:26,25:20)
20. OK FENIX SESVETE – OK VELIKA GORICA II 3:1 (26:24,12:25,25:12,25:20)
21. OK IVANIĆ GRAD – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:9,25:9,25:15)
12. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
22. OK BRCKO – OK IVANIĆ GRAD 0:3 (25:27,8:25,21:25)
23. ŽOK VRBOVEC II – OK FENIX SESVETE 0:3 (10:25,17:25,17:25)
24. OK VELIKA GORICA II – OK OGULIN 3:0 (25:18,25:15,25:13)
13. kolo (20. ožujka 2024., 21. travnja 2024.)
25. OK VELIKA GORICA II – OK BRCKO 3:0 (25:15,25:18,25:16)
26. OK OGULIN – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:7,25:16,25:15)
27. OK FENIX SESVETE – OK IVANIĆ GRAD utorak 23. travnja 2024. u 21,30
14. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
28. OK BRCKO – OK FENIX SESVETE termin nije određen
29. OK IVANIĆ GRAD – OK OGULIN termin nije određen
30. ŽOK VRBOVEC II – OK VELIKA GORICA II termin nije određen
Doigravanje za poredak od 19 - 20 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO II 3 2 1 8 3 2.6667 256 205 1.2488 7
2. OK PLAVI ZMAJ 3 1 2 3 8 0.3750 205 256 0.8008 2
1. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
1. OK DON BOSCO II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:13,25:21,25:18)
2. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
2. OK PLAVI ZMAJ – OK DON BOSCO II 3:2 (26:24,17:25,20:25,25:19,15:13)
3. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
3. OK DON BOSCO II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:14,25:17,25:19)
4. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
4. OK PLAVI ZMAJ – OK DON BOSCO II termin nije određen
SKUPINA SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ŠTRIGOVA 10 8 2 27 8 3.3750 806 544 1.4816 16
2. OK DUGO SELO 10 8 2 26 9 2.8889 793 620 1.2790 16
3. OK PLAVI PEKLENICA 10 8 2 24 9 2.6667 748 550 1.3600 16
4. OK BEDEX 10 4 6 15 18 0.8333 697 631 1.1046 8
5. ŽOK VRBOVEC II 10 2 8 6 25 0.2400 423 720 0.5875 4
6. ŽOK IVANEC II 0 0 0 0 0 0 0 0
7. OK BRCKO 10 0 10 1 30 0.0333 372 774 0.4806 0
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
1. OK BEDEX – OK DUGO SELO 1:3 (21:25,25:22,23:25,22:25)
2. OK ŠTRIGOVA – OK BRCKO 3:0 (25:5,25:13,25:16)
3. ŽOK VRBOVEC II – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (5:25,8:25,17:25)
4. 0 – 0 -
2. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
5. OK DUGO SELO – 0 -
6. OK PLAVI PEKLENICA – 0 -
7. OK ŠTRIGOVA – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:9,25:11,25:7)
8. OK BEDEX – OK BRCKO 3:0 (25:7,25:10,25:8)
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
9. OK BRCKO – OK DUGO SELO 0:3 (8:25,15:25,12:25)
10. ŽOK VRBOVEC II – OK BEDEX 0:3 (9:25,7:25,18:25)
11. 0 – OK ŠTRIGOVA -
12. 0 – OK PLAVI PEKLENICA -
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
13. OK DUGO SELO – OK PLAVI PEKLENICA 2:3 (25:10,25:20,22:25,18:25,11:15)
14. OK ŠTRIGOVA – 0 -
15. OK BEDEX – 0 -
16. OK BRCKO – ŽOK VRBOVEC II 1:3 (11:25,23:25,26:24,10:25)
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
17. ŽOK VRBOVEC II – OK DUGO SELO 0:3 (7:25,15:25,15:25)
18. 0 – OK BRCKO -
19. 0 – OK BEDEX -
20. OK PLAVI PEKLENICA – OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:19,22:25,25:19,25:13)
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. OK DUGO SELO – OK ŠTRIGOVA 3:2 (25:17,19:25,19:25,25:18,15:12)
22. OK BEDEX – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (16:25,14:25,24:26)
23. OK BRCKO – 0 -
24. ŽOK VRBOVEC II – 0 -
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
25. 0 – OK DUGO SELO -
26. 0 – ŽOK VRBOVEC II -
27. OK PLAVI PEKLENICA – OK BRCKO 3:0 (25:8,25:18,25:8)
28. OK ŠTRIGOVA – OK BEDEX 3:2 (25:10,25:16,19:25,24:26,15:8)
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
29. OK DUGO SELO – OK BEDEX 3:0 (25:21,25:16,25:23)
30. OK BRCKO – OK ŠTRIGOVA 0:3 (8:25,12:25,14:25)
31. OK PLAVI PEKLENICA – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:7,25:11,25:7)
32. 0 – 0 -
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
33. 0 – OK DUGO SELO -
34. 0 – OK PLAVI PEKLENICA -
35. ŽOK VRBOVEC II – OK ŠTRIGOVA 0:3 (7:25,12:25,7:25)
36. OK BRCKO – OK BEDEX 0:3 (10:25,7:25,20:25)
10. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
37. OK DUGO SELO – OK BRCKO 3:0 (25:4,25:15,25:13)
38. OK BEDEX – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:12,25:10,25:7)
39. OK ŠTRIGOVA – 0 -
40. OK PLAVI PEKLENICA – 0 -
11. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
41. OK PLAVI PEKLENICA – OK DUGO SELO 0:3 (18:25,21:25,18:25)
42. 0 – OK ŠTRIGOVA -
43. 0 – OK BEDEX -
44. ŽOK VRBOVEC II – OK BRCKO 3:0 (25:16,25:23,25:11)
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2024.)
45. OK DUGO SELO – ŽOK VRBOVEC II 3:0 (25:17,25:14,25:10)
46. OK BRCKO – 0 -
47. OK BEDEX – 0 -
48. OK ŠTRIGOVA – OK PLAVI PEKLENICA 3:0 (25:19,25:12,25:17)
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
49. OK ŠTRIGOVA – OK DUGO SELO 3:0 (25:9,25:12,25:21)
50. OK PLAVI PEKLENICA – OK BEDEX 3:0 (25:20,25:21,25:18)
51. 0 – OK BRCKO -
52. 0 – ŽOK VRBOVEC II -
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
53. OK DUGO SELO – 0 -
54. ŽOK VRBOVEC II – 0 -
55. OK BRCKO – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (5:25,5:25,11:25)
56. OK BEDEX – OK ŠTRIGOVA 0:3 (15:25,17:25,16:25)
SKUPINA JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO II 12 12 0 36 7 5.1429 1054 752 1.4016 24
2. HAOK DUBRAVA II 12 10 2 33 8 4.1250 990 694 1.4265 20
3. OK GLINA 12 6 6 21 23 0.9130 925 980 0.9439 12
4. HAOK ZAGREB II 12 6 6 22 20 1.1000 846 900 0.9400 11
5. OK OGULIN 12 5 7 18 27 0.6667 951 1047 0.9083 10
6. OK FENIX SESVETE 12 3 9 17 28 0.6071 895 1014 0.8826 6
7. OK PLAVI ZMAJ 12 0 12 2 36 0.0556 658 932 0.7060 0
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
1. OK GLINA – 0 -
2. HAOK DUBRAVA II – OK NEBO II 1:3 (22:25,25:23,22:25,21:25)
3. OK OGULIN – HAOK ZAGREB II 3:1 (20:25,25:13,25:21,25:18)
4. OK PLAVI ZMAJ – OK FENIX SESVETE 0:3 (19:25,20:25,22:25)
2. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
5. 0 – OK FENIX SESVETE -
6. HAOK ZAGREB II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:18,25:20,25:7)
7. OK NEBO II – OK OGULIN 3:0 (25:16,25:12,25:11)
8. OK GLINA – HAOK DUBRAVA II 1:3 (7:25,11:25,25:16,18:25)
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
9. HAOK DUBRAVA II – 0 -
10. OK OGULIN – OK GLINA 0:3 (28:30,20:25,18:25)
11. OK PLAVI ZMAJ – OK NEBO II 0:3 (13:25,16:25,10:25)
12. OK FENIX SESVETE – HAOK ZAGREB II 1:3 (19:25,25:19,16:25,11:25)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
13. 0 – HAOK ZAGREB II -
14. OK NEBO II – OK FENIX SESVETE 3:0 (25:16,25:21,25:9)
15. OK GLINA – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:22,25:7,25:16)
16. HAOK DUBRAVA II – OK OGULIN 3:0 (25:16,25:23,25:11)
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
17. OK OGULIN – 0 -
18. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA II 0:3 (18:25,8:25,21:25)
19. OK FENIX SESVETE – OK GLINA 2:3 (25:18,25:17,19:25,17:25,7:15)
20. HAOK ZAGREB II – OK NEBO II 1:3 (16:25,17:25,29:27,14:25)
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. 0 – OK NEBO II -
22. OK GLINA – HAOK ZAGREB II 0:3 (16:25,19:25,19:25)
23. HAOK DUBRAVA II – OK FENIX SESVETE 3:0 (25:19,25:17,25:17)
24. OK OGULIN – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:17,25:10,26:24)
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
25. OK PLAVI ZMAJ – 0 -
26. OK FENIX SESVETE – OK OGULIN 3:1 (22:25,25:9,26:24,25:19)
27. HAOK ZAGREB II – HAOK DUBRAVA II 0:3 (14:25,21:25,19:25)
28. OK NEBO II – OK GLINA 3:1 (25:17,27:25,26:28,25:23)
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2024.)
29. 0 – OK GLINA -
30. OK NEBO II – HAOK DUBRAVA II 3:2 (25:23,22:25,25:19,19:25,15:12)
31. HAOK ZAGREB II – OK OGULIN 2:3 (26:28,23:25,25:19,25:19,12:15)
32. OK FENIX SESVETE – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:22,25:22,25:21)
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2024.)
33. OK FENIX SESVETE – 0 -
34. OK PLAVI ZMAJ – HAOK ZAGREB II 0:3 (12:25,18:25,14:25)
35. OK OGULIN – OK NEBO II 1:3 (17:25,25:22,18:25,17:25)
36. HAOK DUBRAVA II – OK GLINA 3:0 (25:13,25:16,25:22)
10. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2024.)
37. 0 – HAOK DUBRAVA II -
38. OK GLINA – OK OGULIN 3:0 (26:24,25:20,26:24)
39. OK NEBO II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:17,25:8,25:19)
40. HAOK ZAGREB II – OK FENIX SESVETE 3:1 (18:25,25:20,30:28,25:20)
11. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2023.)
41. HAOK ZAGREB II – 0 -
42. OK FENIX SESVETE – OK NEBO II 0:3 (10:25,14:25,15:25)
43. OK PLAVI ZMAJ – OK GLINA 1:3 (25:14,22:25,19:25,24:26)
44. OK OGULIN – HAOK DUBRAVA II 1:3 (14:25,24:26,30:28,24:26)
12. kolo (2. veljače 2024., 3. veljače 2023.)
45. 0 – OK OGULIN -
46. HAOK DUBRAVA II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:10,25:22,25:5)
47. OK GLINA – OK FENIX SESVETE 3:2 (25:18,20:25,20:25,25:19,15:9)
48. OK NEBO II – HAOK ZAGREB II 3:0 (25:12,25:7,25:12)
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2023.)
49. OK NEBO II – 0 -
50. HAOK ZAGREB II – OK GLINA 3:0 (30:28,25:19,25:18)
51. OK FENIX SESVETE – HAOK DUBRAVA II 0:3 (14:25,16:25,15:25)
52. OK PLAVI ZMAJ – OK OGULIN 1:3 (20:25,21:25,25:15,24:26)
14. kolo (18. veljače 2024., 19. veljače 2023.)
53. 0 – OK PLAVI ZMAJ -
54. OK OGULIN – OK FENIX SESVETE 3:2 (23:25,24:26,27:25,25:22,15:13)
55. HAOK DUBRAVA II – HAOK ZAGREB II 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
56. OK GLINA – OK NEBO II 1:3 (12:25,25:23,19:25,18:25)
SKUPINA ISTOK
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK II 12 11 1 34 5 6.8000 966 722 1.3380 22
2. HOK GORICA 12 11 1 33 12 2.7500 1047 886 1.1817 22
3. OK DARUVAR 12 8 4 26 16 1.6250 961 874 1.0995 16
4. ŽOK BJELOVAR 12 5 7 21 25 0.8400 970 1032 0.9399 10
5. OK IVANIĆ GRAD 12 3 9 15 30 0.5000 877 1031 0.8506 6
6. OK VELIKA GORICA II 12 2 10 14 31 0.4516 917 1020 0.8990 4
7. OK DON BOSCO II 12 2 10 9 33 0.2727 813 986 0.8245 4
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
1. OK DARUVAR – OK MEDVEŠČAK II 0:3 (15:25,20:25,21:25)
2. OK DON BOSCO II – 0 -
3. ŽOK BJELOVAR – OK VELIKA GORICA II 3:0 (25:14,25:18,25:17)
4. HOK GORICA – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (25:16,25:20,14:25,25:10)
2. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
5. OK MEDVEŠČAK II – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:23,25:19,25:15)
6. OK VELIKA GORICA II – HOK GORICA 0:3 (12:25,15:25,26:28)
7. 0 – ŽOK BJELOVAR -
8. OK DARUVAR – OK DON BOSCO II 3:0 (25:18,25:23,25:13)
3. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
9. OK DON BOSCO II – OK MEDVEŠČAK II 0:3 (20:25,16:25,17:25)
10. ŽOK BJELOVAR – OK DARUVAR 1:3 (24:26,25:21,11:25,17:25)
11. HOK GORICA – 0 -
12. OK IVANIĆ GRAD – OK VELIKA GORICA II 3:1 (25:11,25:19,23:25,25:20)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
13. OK MEDVEŠČAK II – OK VELIKA GORICA II 3:1 (21:25,25:20,25:18,25:21)
14. 0 – OK IVANIĆ GRAD -
15. OK DARUVAR – HOK GORICA 1:3 (22:25,20:25,25:17,17:25)
16. OK DON BOSCO II – ŽOK BJELOVAR 3:1 (20:25,25:21,25:12,25:15)
5. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
17. ŽOK BJELOVAR – OK MEDVEŠČAK II 0:3 (9:25,20:25,16:25)
18. HOK GORICA – OK DON BOSCO II 3:0 (26:24,25:21,25:16)
19. OK IVANIĆ GRAD – OK DARUVAR 1:3 (17:25,25:20,16:25,13:25)
20. OK VELIKA GORICA II – 0 -
6. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. OK MEDVEŠČAK II – 0 -
22. OK DARUVAR – OK VELIKA GORICA II 3:0 (25:20,25:8,25:23)
23. OK DON BOSCO II – OK IVANIĆ GRAD 0:3 (18:25,18:25,23:25)
24. ŽOK BJELOVAR – HOK GORICA 2:3 (15:25,25:21,25:21,18:25,11:15)
7. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
25. HOK GORICA – OK MEDVEŠČAK II 3:1 (16:25,25:12,25:21,29:27)
26. OK IVANIĆ GRAD – ŽOK BJELOVAR 0:3 (16:25,25:27,16:25)
27. OK VELIKA GORICA II – OK DON BOSCO II 3:0 (25:21,25:11,25:22)
28. 0 – OK DARUVAR -
8. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
29. OK MEDVEŠČAK II – OK DARUVAR 3:0 (25:11,25:18,25:23)
30. 0 – OK DON BOSCO II -
31. OK VELIKA GORICA II – ŽOK BJELOVAR 2:3 (25:19,25:20,19:25,22:25,10:15)
32. OK IVANIĆ GRAD – HOK GORICA 1:3 (14:25,23:25,29:27,23:25)
9. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
33. OK IVANIĆ GRAD – OK MEDVEŠČAK II 0:3 (16:25,18:25,8:25)
34. HOK GORICA – OK VELIKA GORICA II 3:2 (25:15,22:25,19:25,25:14,17:15)
35. ŽOK BJELOVAR – 0 -
36. OK DON BOSCO II – OK DARUVAR 1:3 (19:25,25:23,23:25,14:25)
10. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
37. OK MEDVEŠČAK II – OK DON BOSCO II 3:0 (25:17,25:11,25:11)
38. OK DARUVAR – ŽOK BJELOVAR 3:1 (28:26,25:22,26:28,26:24)
39. 0 – HOK GORICA -
40. OK VELIKA GORICA II – OK IVANIĆ GRAD 2:3 (25:21,20:25,25:13,22:25,13:15)
11. kolo (27. siječnja 2023., 28. siječnja 2023.)
41. OK VELIKA GORICA II – OK MEDVEŠČAK II 0:3 (17:25,35:37,23:25)
42. OK IVANIĆ GRAD – 0 -
43. HOK GORICA – OK DARUVAR 3:1 (22:25,25:17,25:11,25:20)
44. ŽOK BJELOVAR – OK DON BOSCO II 3:1 (25:23,17:25,27:25,25:21)
12. kolo (2. veljače 2023., 3. veljače 2023.)
45. OK MEDVEŠČAK II – ŽOK BJELOVAR 3:1 (25:14,25:17,23:25,25:17)
46. OK DON BOSCO II – HOK GORICA 0:3 (14:25,14:25,16:25)
47. OK DARUVAR – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (26:24,25:11,25:8)
48. 0 – OK VELIKA GORICA II -
13. kolo (10. veljače 2023., 11. veljače 2023.)
49. 0 – OK MEDVEŠČAK II -
50. OK VELIKA GORICA II – OK DARUVAR 0:3 (19:25,23:25,16:25)
51. OK IVANIĆ GRAD – OK DON BOSCO II 2:3 (18:25,25:17,17:25,28:26,10:15)
52. HOK GORICA – ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:20,25:18,27:25)
14. kolo (17. veljače 2023., 18. veljače 2023.)
53. OK MEDVEŠČAK II – HOK GORICA 3:0 (25:17,25:17,25:17)
54. ŽOK BJELOVAR – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (20:25,25:14,25:20,25:18)
55. OK DON BOSCO II – OK VELIKA GORICA II 1:3 (25:22,13:25,19:25,14:25)
56. OK DARUVAR – 0 -
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem