Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. LIGA - REGIJA ZAPAD – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VERUDA 15 14 1 44 10 4.4000 1293 911 1.4193 28
2. OK PULA II 15 13 2 40 15 2.6667 1271 1053 1.2070 26
3. OK VODNJAN 15 11 4 40 15 2.6667 1297 949 1.3667 22
4. OK SVETI LOVREĆ 15 11 4 36 15 2.4000 1172 959 1.2221 22
5. OK MARČANA 15 8 7 30 23 1.3043 1137 1002 1.1347 16
6. OK POREČ 15 5 10 20 34 0.5882 1014 1202 0.8436 10
7. ŽAOK ŠKURINJE 15 5 10 20 36 0.5556 1020 1252 0.8147 10
8. OK NOVIGRAD 15 3 12 15 38 0.3947 916 1208 0.7583 6
9. ŽOK PAZIN II 15 3 12 15 41 0.3659 1059 1245 0.8506 6
10. OK BUJE 1997 15 2 13 10 43 0.2326 829 1227 0.6756 4
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
1. OK MARČANA – OK POREČ 3:0 (25:23,25:14,25:14)
2. ŽAOK ŠKURINJE – OK NOVIGRAD 0:3 (20:25,21:25,24:26)
3. ŽOK PAZIN II – OK BUJE 1997 2:3 (21:25,25:12,25:12,17:25,8:15)
4. OK SVETI LOVREĆ – OK PULA II 2:3 (25:23,19:25,22:25,25:19,7:15)
5. OK VERUDA – OK VODNJAN 3:2 (25:27,25:22,15:25,25:18,15:13)
2. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
6. OK POREČ – OK VODNJAN 1:3 (14:25,10:25,25:22,19:25)
7. OK PULA II – OK VERUDA 3:2 (25:23,17:25,25:23,22:25,16:14)
8. OK BUJE 1997 – OK SVETI LOVREĆ 0:3 (16:25,11:25,14:25)
9. OK NOVIGRAD – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:11,25:17,25:18)
10. OK MARČANA – ŽAOK ŠKURINJE 3:0 (25:11,25:4,25:12)
3. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
11. ŽAOK ŠKURINJE – OK POREČ 3:0 (25:15,25:16,25:21)
12. ŽOK PAZIN II – OK MARČANA 0:3 (12:25,14:25,13:25)
13. OK SVETI LOVREĆ – OK NOVIGRAD 3:0 (25:11,25:11,25:6)
14. OK VERUDA – OK BUJE 1997 3:0 (25:8,25:7,25:22)
15. OK VODNJAN – OK PULA II 3:0 (25:11,25:18,25:17)
4. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
16. OK POREČ – OK PULA II 0:3 (23:25,16:25,20:25)
17. OK BUJE 1997 – OK VODNJAN 0:3 (15:25,8:25,13:25)
18. OK NOVIGRAD – OK VERUDA 0:3 (11:25,14:25,14:25)
19. OK MARČANA – OK SVETI LOVREĆ 0:3 (18:25,18:25,14:25)
20. ŽAOK ŠKURINJE – ŽOK PAZIN II 3:1 (13:25,25:21,25:22,25:16)
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. OK POREČ – ŽOK PAZIN II 3:2 (25:21,18:25,25:17,16:25,15:9)
22. OK SVETI LOVREĆ – ŽAOK ŠKURINJE 3:1 (17:25,25:23,25:14,25:10)
23. OK VERUDA – OK MARČANA 3:1 (25:11,25:13,21:25,25:9)
24. OK VODNJAN – OK NOVIGRAD 3:0 (25:14,25:13,25:12)
25. OK PULA II – OK BUJE 1997 3:0 (25:17,25:17,25:17)
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
26. OK POREČ – OK BUJE 1997 3:0 (25:18,25:21,25:16)
27. OK NOVIGRAD – OK PULA II 1:3 (25:23,18:25,14:25,19:25)
28. OK MARČANA – OK VODNJAN 1:3 (11:25,25:23,17:25,10:25)
29. ŽAOK ŠKURINJE – OK VERUDA 0:3 (10:25,15:25,7:25)
30. ŽOK PAZIN II – OK SVETI LOVREĆ 0:3 (15:25,10:25,23:25)
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
31. OK SVETI LOVREĆ – OK POREČ 3:1 (25:16,25:22,22:25,25:13)
32. OK VERUDA – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:12,25:19,25:12)
33. OK VODNJAN – ŽAOK ŠKURINJE 3:0 (25:12,25:18,25:9)
34. OK PULA II – OK MARČANA 3:1 (18:25,25:20,25:22,25:18)
35. OK NOVIGRAD – OK BUJE 1997 3:2 (23:25,20:25,25:16,25:14,15:5)
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
36. OK POREČ – OK NOVIGRAD 3:0 (25:21,25:20,25:21)
37. OK MARČANA – OK BUJE 1997 3:0 (25:11,25:13,25:12)
38. ŽAOK ŠKURINJE – OK PULA II 0:3 (14:25,17:25,15:25)
39. ŽOK PAZIN II – OK VODNJAN 0:3 (8:25,18:25,24:26)
40. OK SVETI LOVREĆ – OK VERUDA 1:3 (20:25,25:22,14:25,21:25)
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
41. OK VERUDA – OK POREČ 3:0 (25:15,25:12,25:13)
42. OK VODNJAN – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:16,25:19,25:15)
43. ŽOK PAZIN II – OK PULA II 0:3 (23:25,17:25,20:25)
44. OK BUJE 1997 – ŽAOK ŠKURINJE 3:2 (25:17,18:25,25:13,17:25,15:11)
45. OK NOVIGRAD – OK MARČANA 0:3 (15:25,12:25,20:25)
10. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
46. OK POREČ – OK MARČANA 0:3 (13:25,8:25,12:25)
47. OK NOVIGRAD – ŽAOK ŠKURINJE 2:3 (13:25,20:25,25:18,25:22,8:15)
48. OK BUJE 1997 – ŽOK PAZIN II 2:3 (18:25,21:25,25:20,25:22,12:15)
49. OK PULA II – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (25:19,25:21,25:19)
50. OK VODNJAN – OK VERUDA 1:3 (25:20,19:25,23:25,22:25)
11. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
51. OK VODNJAN – OK POREČ 3:0 (25:13,26:24,25:13)
52. OK VERUDA – OK PULA II 3:1 (19:25,25:23,25:20,25:22)
53. OK SVETI LOVREĆ – OK BUJE 1997 3:0 (25:11,25:6,25:11)
54. ŽOK PAZIN II – OK NOVIGRAD 3:1 (25:13,19:25,25:19,25:17)
55. ŽAOK ŠKURINJE – OK MARČANA 3:2 (25:21,25:22,8:25,10:25,17:15)
12. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
56. OK POREČ – ŽAOK ŠKURINJE 3:2 (25:18,22:25,22:25,25:18,15:8)
57. OK MARČANA – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:13,25:21,25:13)
58. OK NOVIGRAD – OK SVETI LOVREĆ 1:3 (11:25,22:25,25:18,17:25)
59. OK BUJE 1997 – OK VERUDA 0:3 (12:25,10:25,8:25)
60. OK PULA II – OK VODNJAN 3:2 (22:25,25:23,23:25,25:22,15:10)
13. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
61. OK PULA II – OK POREČ 3:1 (25:16,25:7,22:25,25:11)
62. OK VODNJAN – OK BUJE 1997 3:0 (25:16,25:16,25:12)
63. OK VERUDA – OK NOVIGRAD 3:0 (25:11,25:11,25:18)
64. OK SVETI LOVREĆ – OK MARČANA 3:0 (25:23,25:20,25:23)
65. ŽOK PAZIN II – ŽAOK ŠKURINJE 1:3 (20:25,25:21,24:26,21:25)
14. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
66. ŽOK PAZIN II – OK POREČ 3:2 (25:19,25:13,22:25,14:25,15:11)
67. ŽAOK ŠKURINJE – OK SVETI LOVREĆ 0:3 (22:25,20:25,22:25)
68. OK MARČANA – OK VERUDA 1:3 (17:25,25:21,22:25,19:25)
69. OK NOVIGRAD – OK VODNJAN 1:3 (8:25,25:22,10:25,12:25)
70. OK BUJE 1997 – OK PULA II 0:3 (9:25,16:25,20:25)
15. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
71. OK BUJE 1997 – OK POREČ 0:3 (17:25,20:25,14:25)
72. OK PULA II – OK NOVIGRAD 3:0 (25:1,25:16,25:14)
73. OK VODNJAN – OK MARČANA 2:3 (25:15,25:19,20:25,23:25,11:15)
74. OK VERUDA – ŽAOK ŠKURINJE 3:0 (25:11,25:8,25:21)
75. OK SVETI LOVREĆ – ŽOK PAZIN II 3:0 (25:12,25:19,28:26)
16. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
76. OK POREČ – OK SVETI LOVREĆ nedjelja 14. travnja 2024. u 19,00
77. ŽOK PAZIN II – OK VERUDA odgođeno
78. ŽAOK ŠKURINJE – OK VODNJAN nedjelja 14. travnja 2024. u 14,00
79. OK MARČANA – OK PULA II nedjelja 14. travnja 2024. u 17,00
80. OK BUJE 1997 – OK NOVIGRAD petak 12. travnja 2024. u 18,00
17. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
81. OK NOVIGRAD – OK POREČ termin nije određen
82. OK BUJE 1997 – OK MARČANA termin nije određen
83. OK PULA II – ŽAOK ŠKURINJE termin nije određen
84. OK VODNJAN – ŽOK PAZIN II termin nije određen
85. OK VERUDA – OK SVETI LOVREĆ termin nije određen
18. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
86. OK POREČ – OK VERUDA termin nije određen
87. OK SVETI LOVREĆ – OK VODNJAN termin nije određen
88. ŽOK PAZIN II – OK PULA II termin nije određen
89. ŽAOK ŠKURINJE – OK BUJE 1997 termin nije određen
90. OK MARČANA – OK NOVIGRAD termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem