Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – kadeti
KADETSKA LIGA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 11 11 0 32 1 32.0000 821 449 1.8285 32
2. MOK RIJEKA 11 10 1 26 7 3.7143 787 585 1.3453 26
3. OK SPLIT 11 9 2 23 10 2.3000 770 662 1.1631 23
4. OK RIBOLA KAŠTELA 11 8 3 25 8 3.1250 797 649 1.2280 25
5. OK SISAK 11 8 3 24 9 2.6667 760 641 1.1856 24
6. MOK MURSA - OSIJEK 11 8 3 21 12 1.7500 765 663 1.1538 21
7. MOK GROBNIČAN 11 7 4 23 10 2.3000 750 635 1.1811 23
8. MOK MARSONIA 11 6 5 18 15 1.2000 707 715 0.9888 18
9. OK ZRINSKI NUŠTAR 11 4 7 12 21 0.5714 696 761 0.9146 12
10. OK ZADAR 11 4 7 12 21 0.5714 671 766 0.8760 12
11. OK GORICA 11 4 7 9 24 0.3750 628 771 0.8145 9
12. OK CRATIS VARAŽDIN 11 3 8 10 23 0.4348 644 755 0.8530 10
13. OK MEDICINAR TRNJE 11 3 8 10 23 0.4348 593 785 0.7554 10
14. OK CROATIA 11 2 9 9 24 0.3750 643 786 0.8181 9
15. OK ROVINJ 11 1 10 7 26 0.2692 600 787 0.7624 7
16. OKM CENTROMETAL 11 0 11 3 30 0.1000 596 818 0.7286 3
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. OK CROATIA – MOK RIJEKA 1:2 (14:25,16:25,25:23)
2. HAOK MLADOST – MOK GROBNIČAN 3:0 (25:10,25:19,25:9)
3. OK CROATIA – MOK GROBNIČAN 0:3 (20:25,14:25,19:25)
4. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 2:1 (25:15,21:25,25:12)
5. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 0:3 (11:25,14:25,19:25)
6. OK CRATIS VARAŽDIN – MOK MARSONIA 1:2 (15:25,22:25,25:16)
7. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 0:3 (8:25,16:25,23:25)
8. OK CRATIS VARAŽDIN – OK SISAK 0:3 (14:25,15:25,17:25)
9. OK ZADAR – OK SPLIT 1:2 (20:25,26:24,11:25)
10. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (22:25,14:25,21:25)
11. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (20:25,22:25,22:25)
12. OK ROVINJ – OK SPLIT 1:2 (25:22,19:25,19:25)
13. OK GORICA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,20:25)
14. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZRINSKI NUŠTAR 1:2 (20:25,14:25,25:21)
15. OK GORICA – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (23:25,23:25,21:25)
16. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,8:25,14:25)
2. kolo (12. studenog 2023.)
17. OK MEDICINAR TRNJE – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,8:25,10:25)
18. OK GORICA – OK CROATIA 2:1 (25:20,22:25,25:22)
19. OK MEDICINAR TRNJE – OK CROATIA 2:1 (23:25,25:20,25:22)
20. OK GORICA – HAOK MLADOST 0:3 (7:25,11:25,13:25)
21. OK ROVINJ – OK ZRINSKI NUŠTAR 1:2 (27:25,23:25,13:25)
22. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,22:25,20:25)
23. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (7:25,3:25,14:25)
24. OK ZADAR – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:1 (25:16,13:25,25:23)
25. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 0:3 (18:25,18:25,17:25)
26. OK SPLIT – MOK MARSONIA 2:1 (11:25,25:13,25:20)
27. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 0:3 (24:26,22:25,24:26)
28. OK SPLIT – OK SISAK 0:3 (18:25,21:25,23:25)
29. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:14,25:7,25:12)
30. MOK GROBNIČAN – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:12,25:19,25:17)
31. MOK RIJEKA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:11,25:8,25:10)
32. MOK GROBNIČAN – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:11,25:13,25:17)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
33. OK ZADAR – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,8:25,16:25)
34. OK ROVINJ – OK CROATIA 1:2 (10:25,25:19,20:25)
35. OK ZADAR – OK CROATIA 3:0 (25:16,28:26,25:10)
36. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,15:25,13:25)
37. OK ZADAR – OK ROVINJ 2:1 (23:25,25:17,25:16)
38. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (30:28,25:12,25:18)
39. MOK MARSONIA – OK GORICA 3:0 (25:13,25:21,25:15)
40. OK SISAK – OK GORICA 2:1 (25:20,14:25,25:17)
41. MOK MARSONIA – OK MEDICINAR TRNJE 2:1 (25:16,25:17,22:25)
42. OK SISAK – MOK MARSONIA 1:2 (25:27,23:25,25:22)
43. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 1:2 (20:25,25:17,22:25)
44. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK GROBNIČAN 1:2 (23:25,8:25,25:23)
45. MOK MURSA - OSIJEK – MOK GROBNIČAN 2:1 (25:21,25:21,21:25)
46. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK RIJEKA 0:3 (12:25,23:25,24:26)
47. OK CRATIS VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,21:25,18:25)
48. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 0:3 (22:25,15:25,17:25)
49. OK CRATIS VARAŽDIN – OK SPLIT 1:2 (21:25,25:20,19:25)
50. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (24:26,19:25,15:25)
4. kolo (11. veljače 2024.)
51. OKM CENTROMETAL – OK CRATIS VARAŽDIN 1:2 (23:25,25:22,22:25)
52. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK 1:2 (21:25,21:25,25:19)
53. OK CROATIA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,13:25,14:25)
54. OK MEDICINAR TRNJE – OK GORICA 1:2 (17:25,25:21,13:25)
55. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,18:25,19:25)
56. MOK GROBNIČAN – MOK RIJEKA 1:2 (25:16,20:25,14:25)
5. kolo (3. ožujka 2024.)
57. OK ZRINSKI NUŠTAR – HAOK MLADOST 0:3 (12:25,18:25,12:25)
58. MOK MURSA - OSIJEK – OK CROATIA 2:1 (25:19,28:26,22:25)
59. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK CROATIA 2:1 (25:22,22:25,25:19)
60. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,22:25,12:25)
61. OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:11,25:22,25:20)
62. OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (21:25,10:25,14:25)
63. OK SPLIT – OK GORICA 3:0 (25:8,25:18,25:14)
64. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:15,25:15,25:12)
65. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ROVINJ 2:1 (25:19,25:15,21:25)
66. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 0:3 (22:25,22:25,21:25)
67. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ZADAR 2:1 (20:25,27:25,25:15)
68. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 1:2 (25:20,10:25,17:25)
69. MOK GROBNIČAN – OK SISAK 1:2 (18:25,20:25,25:18)
70. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 2:1 (25:16,25:27,25:16)
71. MOK GROBNIČAN – MOK MARSONIA 3:0 (25:12,25:22,25:14)
72. MOK RIJEKA – OK SISAK 2:1 (22:25,25:12,25:19)
6. kolo (24. ožujka 2024.)
73. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,16:25,13:25)
74. OK SISAK – OK CROATIA 3:0 (25:7,25:8,25:17)
75. MOK MARSONIA – OK CROATIA 1:2 (22:25,25:20,16:25)
76. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,15:25,12:25)
77. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,22:25,9:25)
78. OK ZADAR – MOK GROBNIČAN 0:3 (11:25,20:25,18:25)
79. OK ROVINJ – MOK GROBNIČAN 0:3 (23:25,19:25,18:25)
80. OK ZADAR – MOK RIJEKA 0:3 (13:25,8:25,29:31)
81. OK GORICA – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (16:25,25:22,25:14)
82. OK MEDICINAR TRNJE – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:16,25:21,25:21)
83. OK GORICA – OKM CENTROMETAL 2:1 (26:24,27:25,22:25)
84. OK MEDICINAR TRNJE – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (25:20,25:21,9:25)
85. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 1:2 (20:25,25:20,28:30)
86. OK SPLIT – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:19,25:22,25:22)
87. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:21,25:13,25:18)
88. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:20,25:12,29:27)
7. kolo (14. travnja 2024.)
89. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA nedjelja 14. travnja 2024.
90. OK CROATIA – OK SPLIT nedjelja 14. travnja 2024.
91. HAOK MLADOST – OK SPLIT nedjelja 14. travnja 2024.
92. OK CROATIA – OK RIBOLA KAŠTELA nedjelja 14. travnja 2024.
93. MOK MURSA - OSIJEK – OK CRATIS VARAŽDIN nedjelja 14. travnja 2024.
94. OKM CENTROMETAL – OK ZRINSKI NUŠTAR nedjelja 14. travnja 2024.
95. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL nedjelja 14. travnja 2024.
96. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK CRATIS VARAŽDIN nedjelja 14. travnja 2024.
97. MOK GROBNIČAN – OK GORICA nedjelja 28. travnja 2024. u 12,00
98. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja 28. travnja 2024. u 12,00
99. MOK GROBNIČAN – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja 28. travnja 2024. u 13,30
100. MOK RIJEKA – OK GORICA nedjelja 28. travnja 2024. u 13,30
101. OK ZADAR – MOK MARSONIA nedjelja 28. travnja 2024. u 13,00
102. OK ROVINJ – OK SISAK nedjelja 28. travnja 2024. u 13,00
103. OK ZADAR – OK SISAK nedjelja 28. travnja 2024. u 14,30
104. OK ROVINJ – MOK MARSONIA nedjelja 28. travnja 2024. u 14,30
8. kolo (12. svibnja 2024.)
105. HAOK MLADOST – OK CRATIS VARAŽDIN nedjelja 12. svibnja 2024.
106. OK CROATIA – OKM CENTROMETAL nedjelja 12. svibnja 2024.
107. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL nedjelja 12. svibnja 2024.
108. OK CROATIA – OK CRATIS VARAŽDIN nedjelja 12. svibnja 2024.
109. MOK RIJEKA – OK SPLIT nedjelja 12. svibnja 2024.
110. MOK GROBNIČAN – OK RIBOLA KAŠTELA nedjelja 12. svibnja 2024.
111. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA nedjelja 12. svibnja 2024.
112. OK SPLIT – MOK GROBNIČAN nedjelja 12. svibnja 2024.
113. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK nedjelja 12. svibnja 2024.
114. OK SISAK – OK ZRINSKI NUŠTAR nedjelja 12. svibnja 2024.
115. MOK MARSONIA – OK ZRINSKI NUŠTAR nedjelja 12. svibnja 2024.
116. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK nedjelja 12. svibnja 2024.
117. OK ROVINJ – OK GORICA nedjelja 12. svibnja 2024.
118. OK ZADAR – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja 12. svibnja 2024.
119. OK ROVINJ – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja 12. svibnja 2024.
120. OK ZADAR – OK GORICA nedjelja 12. svibnja 2024.
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem