Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B LIGA - SKUPINA ISTOK – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 19 18 1 56 9 6.2222 1564 1103 1.4180 36
2. OK BELIŠĆE 20 18 2 55 23 2.3913 1777 1541 1.1531 36
3. ŽOK OSIJEK II 20 17 3 56 14 4.0000 1675 1246 1.3443 34
4. ŽOK NAŠICE 20 12 8 44 32 1.3750 1660 1557 1.0662 24
5. OK LINGA 20 11 9 39 31 1.2581 1559 1390 1.1216 22
6. OK VALPOVKA 20 9 11 37 40 0.9250 1659 1619 1.0247 18
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II 20 8 12 33 43 0.7674 1557 1648 0.9448 16
8. OK KOLONIJA 19 7 12 27 43 0.6279 1380 1556 0.8869 14
9. OK ČEPIN 19 4 15 19 49 0.3878 1295 1567 0.8264 8
10. OK POSAVINA BROD 18 2 16 15 51 0.2941 1160 1519 0.7637 4
11. AOK OSIJEK 19 1 18 8 54 0.1481 960 1500 0.6400 2
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK KOLONIJA – OK VALPOVKA 3:2 (17:25,23:25,25:18,25:21,15:10)
2. ŽOK NAŠICE – OK BELIŠĆE 2:3 (25:18,21:25,25:18,22:25,10:15)
3. OK ČEPIN – OK LINGA 0:3 (26:28,10:25,13:25)
4. AOK OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (12:25,8:25,15:25)
5. 0 – OK POSAVINA BROD -
6. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK OSIJEK II 0:3 (16:25,19:25,20:25)
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. OK VALPOVKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (13:25,20:25,23:25)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK POSAVINA BROD 3:2 (25:20,25:17,23:25,18:25,15:9)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – 0 -
10. OK LINGA – AOK OSIJEK 3:0 (25:6,25:12,25:15)
11. OK BELIŠĆE – OK ČEPIN 3:1 (25:20,25:10,24:26,25:9)
12. OK KOLONIJA – ŽOK NAŠICE 0:3 (17:25,11:25,13:25)
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. ŽOK NAŠICE – OK VALPOVKA 3:1 (24:26,25:21,25:18,25:21)
14. OK ČEPIN – OK KOLONIJA 0:3 (23:25,16:25,19:25)
15. OK BELIŠĆE – AOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:7,25:16)
16. 0 – OK LINGA -
17. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (14:25,13:25,25:15,11:25)
18. ŽOK OSIJEK II – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:18,25:12,25:16)
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK VALPOVKA – OK POSAVINA BROD 3:2 (25:20,25:12,20:25,10:25,15:10)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:13,25:20,23:25,25:23)
21. OK LINGA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:10,25:12,25:20)
22. OK BELIŠĆE – 0 -
23. OK KOLONIJA – AOK OSIJEK 3:2 (25:22,18:25,21:25,26:24,16:14)
24. ŽOK NAŠICE – OK ČEPIN 3:0 (25:20,25:17,25:18)
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. OK ČEPIN – OK VALPOVKA 0:3 (20:25,14:25,18:25)
26. AOK OSIJEK – ŽOK NAŠICE 0:3 (8:25,25:27,16:25)
27. 0 – OK KOLONIJA -
28. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK BELIŠĆE 0:3 (17:25,19:25,24:26)
29. ŽOK OSIJEK II – OK LINGA 3:1 (25:14,24:26,25:16,25:18)
30. OK POSAVINA BROD – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (23:25,9:25,25:17,16:25)
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK VALPOVKA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (23:25,20:25,17:25)
32. OK LINGA – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:21,25:16,25:12)
33. OK BELIŠĆE – ŽOK OSIJEK II 3:2 (23:25,25:23,22:25,26:24,15:12)
34. OK KOLONIJA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (20:25,25:17,26:24,25:19)
35. ŽOK NAŠICE – 0 -
36. OK ČEPIN – AOK OSIJEK 3:2 (25:20,22:25,25:13,17:25,15:12)
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. AOK OSIJEK – OK VALPOVKA 1:3 (23:25,16:25,25:23,13:25)
38. 0 – OK ČEPIN -
39. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK NAŠICE 3:2 (19:25,25:11,25:23,14:25,15:11)
40. ŽOK OSIJEK II – OK KOLONIJA 3:0 (25:23,25:7,25:23)
41. OK POSAVINA BROD – OK BELIŠĆE 0:3 (19:25,22:25,19:25)
42. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK LINGA 3:0 (25:20,25:20,25:18)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK VALPOVKA – OK LINGA 3:0 (29:27,27:25,25:13)
44. OK BELIŠĆE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (22:25,12:25,9:25)
45. OK KOLONIJA – OK POSAVINA BROD 3:1 (25:18,25:13,22:25,25:19)
46. ŽOK NAŠICE – ŽOK OSIJEK II 1:3 (12:25,28:26,24:26,24:26)
47. OK ČEPIN – ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (23:25,25:20,12:25,23:25)
48. AOK OSIJEK – 0 -
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. 0 – OK VALPOVKA -
50. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK 3:0 (25:20,25:12,28:26)
51. ŽOK OSIJEK II – OK ČEPIN 3:0 (25:12,25:8,25:8)
52. OK POSAVINA BROD – ŽOK NAŠICE 1:3 (20:25,21:25,26:24,21:25)
53. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK KOLONIJA 3:0 (25:15,25:20,25:18)
54. OK LINGA – OK BELIŠĆE 1:3 (15:25,19:25,25:23,19:25)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. studenog 2023.)
55. OK VALPOVKA – OK BELIŠĆE 2:3 (22:25,25:16,25:23,22:25,11:15)
56. OK KOLONIJA – OK LINGA 1:3 (21:25,20:25,25:12,13:25)
57. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK NAŠICE 3:2 (25:17,25:8,20:25,18:25,15:12)
58. OK ČEPIN – OK POSAVINA BROD 1:3 (25:15,12:25,16:25,20:25)
59. AOK OSIJEK – ŽOK OSIJEK II 0:3 (7:25,17:25,22:25)
60. 0 – ŽOK ENNA VUKOVAR II -
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK VALPOVKA 2:3 (16:25,26:24,18:25,25:22,7:15)
62. ŽOK OSIJEK II – 0 -
63. OK POSAVINA BROD – AOK OSIJEK 0:3 (23:25,18:25,21:25)
64. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK ČEPIN 3:0 (25:16,25:18,25:15)
65. OK LINGA – ŽOK NAŠICE 1:3 (16:25,22:25,26:24,23:25)
66. OK BELIŠĆE – OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:16,25:12)
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK VALPOVKA – OK KOLONIJA 3:2 (25:17,15:25,25:18,15:25,15:7)
68. OK BELIŠĆE – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:18,25:21,25:21)
69. OK LINGA – OK ČEPIN 3:0 (25:16,25:15,25:22)
70. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – AOK OSIJEK 3:0 (25:7,25:9,25:8)
71. OK POSAVINA BROD – 0 -
72. ŽOK OSIJEK II – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:18,25:20)
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
73. ŽOK OSIJEK II – OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:21,25:14)
74. OK POSAVINA BROD – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:2 (16:25,25:22,25:19,21:25,15:8)
75. 0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC -
76. AOK OSIJEK – OK LINGA 0:3 (11:25,16:25,11:25)
77. OK ČEPIN – OK BELIŠĆE 2:3 (12:25,29:27,19:25,25:23,8:15)
78. ŽOK NAŠICE – OK KOLONIJA 3:0 (25:11,25:18,25:19)
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK VALPOVKA – ŽOK NAŠICE 1:3 (24:26,25:21,24:26,17:25)
80. OK KOLONIJA – OK ČEPIN 3:1 (23:25,25:21,25:18,25:20)
81. AOK OSIJEK – OK BELIŠĆE 0:3 (9:25,18:25,13:25)
82. OK LINGA – 0 -
83. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:13,25:15)
84. OK POSAVINA BROD – ŽOK OSIJEK II 0:3 (12:25,20:25,11:25)
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. OK POSAVINA BROD – OK VALPOVKA 0:3 (12:25,17:25,18:25)
86. ŽOK OSIJEK II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:2 (20:25,25:19,25:21,15:25,15:12)
87. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK LINGA 1:3 (27:25,20:25,15:25,16:25)
88. 0 – OK BELIŠĆE -
89. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA 0:3 (19:25,18:25,15:25)
90. OK ČEPIN – ŽOK NAŠICE 3:1 (27:25,19:25,25:20,25:18)
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK VALPOVKA – OK ČEPIN 3:0 (25:17,25:18,25:17)
92. ŽOK NAŠICE – AOK OSIJEK 3:0 (25:15,25:12,25:15)
93. OK KOLONIJA – 0 -
94. OK BELIŠĆE – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:21,25:22,25:18)
95. OK LINGA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (18:25,16:25,15:25)
96. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:7,25:6,25:14)
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
97. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK VALPOVKA 3:0 (25:19,27:25,25:17)
98. OK POSAVINA BROD – OK LINGA 0:3 (7:25,8:25,8:25)
99. ŽOK OSIJEK II – OK BELIŠĆE 2:3 (25:17,22:25,25:19,25:27,13:15)
100. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK KOLONIJA 3:0 (25:14,25:16,25:12)
101. 0 – ŽOK NAŠICE -
102. AOK OSIJEK – OK ČEPIN 0:3 (8:25,16:25,19:25)
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK VALPOVKA – AOK OSIJEK 3:0 (25:13,25:12,25:9)
104. OK ČEPIN – 0 -
105. ŽOK NAŠICE – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:2 (25:23,25:23,22:25,17:25,15:8)
106. OK KOLONIJA – ŽOK OSIJEK II 1:3 (13:25,21:25,25:23,21:25)
107. OK BELIŠĆE – OK POSAVINA BROD 3:1 (25:15,25:19,14:25,25:19)
108. OK LINGA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (20:25,14:25,22:25)
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. OK LINGA – OK VALPOVKA 3:2 (25:23,23:25,22:25,25:19,16:14)
110. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK BELIŠĆE 3:1 (27:29,25:21,25:17,25:19)
111. OK POSAVINA BROD – OK KOLONIJA odgođeno
112. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:12,25:20,25:10)
113. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK ČEPIN 3:1 (25:22,25:21,17:25,25:22)
114. 0 – AOK OSIJEK -
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
115. OK VALPOVKA – 0 -
116. AOK OSIJEK – ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (10:25,14:25,20:25)
117. OK ČEPIN – ŽOK OSIJEK II 0:3 (12:25,20:25,10:25)
118. ŽOK NAŠICE – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:12,25:14,25:9)
119. OK KOLONIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (17:25,19:25,16:25)
120. OK BELIŠĆE – OK LINGA 3:1 (25:20,25:22,16:25,25:18)
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK BELIŠĆE – OK VALPOVKA 3:1 (25:22,25:22,23:25,25:9)
122. OK LINGA – OK KOLONIJA 3:0 (25:18,25:16,25:14)
123. ŽOK NAŠICE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (14:25,17:25,16:25)
124. OK POSAVINA BROD – OK ČEPIN 1:3 (25:19,19:25,16:25,14:25)
125. ŽOK OSIJEK II – AOK OSIJEK 3:0 (25:7,25:8,25:11)
126. ŽOK ENNA VUKOVAR II – 0 -
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
127. OK VALPOVKA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (25:23,22:25,15:25,24:26)
128. 0 – ŽOK OSIJEK II -
129. AOK OSIJEK – OK POSAVINA BROD termin nije određen
130. OK ČEPIN – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC petak 26. travnja 2024. u 20,00
131. ŽOK NAŠICE – OK LINGA 3:2 (25:21,26:24,18:25,15:25,15:11)
132. OK KOLONIJA – OK BELIŠĆE 2:3 (25:22,22:25,16:25,28:26,3:15)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem