Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B LIGA - SKUPINA JUG – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT II 22 19 3 61 16 3.8125 1839 1398 1.3155 38
2. ŽOK TROGIR 22 19 3 60 21 2.8571 1910 1533 1.2459 38
3. OK BRDA II 21 18 3 55 19 2.8947 1729 1476 1.1714 36
4. OK MARINA KAŠTELA II 21 14 7 47 29 1.6207 1694 1518 1.1159 28
5. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 22 14 8 51 32 1.5938 1833 1685 1.0878 28
6. OK ŠIBENIK '91 22 13 9 43 39 1.1026 1797 1701 1.0564 26
7. OK GUSAR 22 11 11 39 38 1.0263 1654 1680 0.9845 22
8. OK VODICE 22 8 14 37 44 0.8409 1738 1784 0.9742 16
9. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 22 6 16 26 50 0.5200 1495 1718 0.8702 12
10. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 22 4 18 21 57 0.3684 1465 1822 0.8041 8
11. OK MAKARSKA 22 4 18 19 58 0.3276 1429 1799 0.7943 8
12. ŽOK ŠIBENIK 22 1 21 9 65 0.1385 1295 1764 0.7341 2
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. ŽOK TROGIR – OK SPLIT II 3:1 (16:25,25:20,25:23,25:19)
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK VODICE 1:3 (18:25,25:14,19:25,25:27)
3. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:0 (25:17,25:21,25:17)
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK ŠIBENIK 2:3 (25:17,13:25,12:25,25:23,9:15)
5. OK BRDA II – OK GUSAR 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:17)
6. OK ŠIBENIK '91 – OK MAKARSKA 3:1 (25:15,18:25,25:15,25:9)
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. OK SPLIT II – OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:13,25:13)
8. OK GUSAR – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:19,16:25,29:27,25:23)
9. ŽOK ŠIBENIK – OK BRDA II 1:3 (25:22,8:25,19:25,18:25)
10. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:14,25:23,25:19)
11. OK VODICE – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (23:25,14:25,21:25)
12. ŽOK TROGIR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:20,25:9,25:17)
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK SPLIT II 0:3 (6:25,9:25,15:25)
14. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 0:3 (12:25,17:25,23:25)
15. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK VODICE 0:3 (17:25,10:25,7:25)
16. OK BRDA II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:2 (22:25,25:16,23:25,26:24,15:9)
17. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:10,25:18,25:22)
18. OK MAKARSKA – OK GUSAR 0:3 (15:25,24:26,22:25)
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK SPLIT II – OK GUSAR 3:0 (25:12,25:18,25:16)
20. ŽOK ŠIBENIK – OK MAKARSKA 0:3 (22:25,20:25,16:25)
21. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:9,15:25,25:21,25:20)
22. OK VODICE – OK BRDA II 1:3 (25:18,21:25,19:25,23:25)
23. ŽOK TROGIR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:16,17:25,25:13,25:19)
24. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:12,25:18,25:16)
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. OK MARINA KAŠTELA II – OK SPLIT II 1:3 (22:25,25:19,19:25,14:25)
26. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (24:26,21:25,9:25)
27. OK BRDA II – ŽOK TROGIR 0:3 (23:25,17:25,19:25)
28. OK ŠIBENIK '91 – OK VODICE 0:3 (14:25,23:25,18:25)
29. OK MAKARSKA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 0:3 (16:25,16:25,17:25)
30. OK GUSAR – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:8,25:10,25:20)
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK SPLIT II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:16,25:20,25:19)
32. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:13,25:20,25:23)
33. OK VODICE – OK MAKARSKA 3:0 (25:21,25:15,25:19)
34. ŽOK TROGIR – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:9,25:21,25:19)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK BRDA II 2:3 (22:25,25:19,25:19,20:25,11:15)
36. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:17,25:17,27:25)
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK SPLIT II 0:3 (20:25,11:25,12:25)
38. OK BRDA II – OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:16,25:23,25:21)
39. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:1 (25:8,25:19,18:25,25:14)
40. OK MAKARSKA – ŽOK TROGIR 0:3 (14:25,15:25,15:25)
41. OK GUSAR – OK VODICE 3:1 (25:16,25:23,25:27,25:9)
42. ŽOK ŠIBENIK – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 0:3 (16:25,25:27,17:25)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK SPLIT II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (23:25,16:25,25:23,25:21,12:15)
44. OK VODICE – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:22,25:14,25:14)
45. ŽOK TROGIR – OK GUSAR 3:1 (25:27,25:10,25:19,25:20)
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MAKARSKA 3:1 (25:19,23:25,25:20,25:23)
47. OK MARINA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 0:3 (17:25,14:25,17:25)
48. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK BRDA II 0:3 (22:25,19:25,22:25)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK BRDA II – OK SPLIT II 3:1 (25:19,25:19,18:25,28:26)
50. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:19,26:28,25:15,25:11)
51. OK MAKARSKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,21:25,25:27)
52. OK GUSAR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:22)
53. ŽOK ŠIBENIK – ŽOK TROGIR 0:3 (13:25,15:25,14:25)
54. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK VODICE 3:0 (25:14,25:11,25:10)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK SPLIT II – OK VODICE 3:0 (25:22,25:19,28:26)
56. ŽOK TROGIR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:0 (25:17,25:18,25:21)
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK ŠIBENIK 3:1 (25:13,23:25,27:25,25:18)
58. OK MARINA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:14,25:13,25:10)
59. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MAKARSKA 3:0 (25:13,25:20,25:21)
60. OK BRDA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (28:26,21:25,25:15,25:17)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK ŠIBENIK '91 – OK SPLIT II 1:3 (25:23,15:25,15:25,12:25)
62. OK MAKARSKA – OK BRDA II 0:3 (19:25,12:25,10:25)
63. OK GUSAR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:19,25:7)
64. ŽOK ŠIBENIK – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (18:25,22:25,8:25)
65. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:1 (25:20,10:25,25:18,25:18)
66. OK VODICE – ŽOK TROGIR 2:3 (22:25,24:26,30:28,31:29,12:15)
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:23,25:17,25:14)
68. OK VODICE – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:1 (25:13,21:25,25:21,25:23)
69. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (29:27,23:25,17:25,15:25)
70. ŽOK ŠIBENIK – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:3 (30:32,18:25,18:25)
71. OK GUSAR – OK BRDA II 0:3 (23:25,27:29,23:25)
72. OK MAKARSKA – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:16,25:23,27:25)
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2023.)
73. OK MAKARSKA – OK SPLIT II 0:3 (10:25,22:25,10:25)
74. OK ŠIBENIK '91 – OK GUSAR 3:0 (25:19,25:16,25:16)
75. OK BRDA II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:19,25:13)
76. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:2 (25:19,23:25,25:21,20:25,15:11)
77. OK MARINA KAŠTELA II – OK VODICE 3:1 (25:12,25:15,23:25,25:12)
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK TROGIR 1:3 (25:22,16:25,13:25,16:25)
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:23,25:15,25:22)
80. ŽOK TROGIR – OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:19,25:13,25:16)
81. OK VODICE – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (21:25,20:25,25:21,18:25)
82. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK BRDA II 3:0 (25:18,25:13,25:21)
83. ŽOK ŠIBENIK – OK ŠIBENIK '91 0:3 (19:25,13:25,16:25)
84. OK GUSAR – OK MAKARSKA 3:1 (30:28,25:11,18:25,25:20)
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. OK GUSAR – OK SPLIT II 0:3 (22:25,15:25,15:25)
86. OK MAKARSKA – ŽOK ŠIBENIK 3:2 (15:25,25:15,25:21,15:25,15:9)
87. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:1 (25:18,23:25,25:23,25:23)
88. OK BRDA II – OK VODICE 3:0 (25:21,25:16,25:14)
89. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK TROGIR 0:3 (16:25,17:25,15:25)
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (21:25,13:25,12:25)
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (22:25,24:26,25:16,25:18,15:9)
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:18,25:19,25:12)
93. ŽOK TROGIR – OK BRDA II 1:3 (12:25,25:27,25:19,24:26)
94. OK VODICE – OK ŠIBENIK '91 2:3 (25:23,15:25,26:24,18:25,5:15)
95. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK MAKARSKA 3:0 (25:16,25:22,25:15)
96. ŽOK ŠIBENIK – OK GUSAR 0:3 (14:25,24:26,20:25)
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
97. ŽOK ŠIBENIK – OK SPLIT II 0:3 (10:25,17:25,14:25)
98. OK GUSAR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (21:25,25:20,25:19,18:25,12:15)
99. OK MAKARSKA – OK VODICE 0:3 (13:25,19:25,22:25)
100. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK TROGIR 3:2 (25:22,25:21,11:25,17:25,21:19)
101. OK BRDA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:11,25:13,25:23)
102. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (22:25,25:22,21:25,12:25)
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK SPLIT II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:12,25:14)
104. OK MARINA KAŠTELA II – OK BRDA II odgođeno
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK ŠIBENIK '91 1:3 (25:23,15:25,17:25,15:25)
106. ŽOK TROGIR – OK MAKARSKA 3:2 (25:17,16:25,25:12,26:28,15:5)
107. OK VODICE – OK GUSAR 1:3 (27:25,15:25,23:25,24:26)
108. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:10,25:18,25:14)
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK SPLIT II 1:3 (25:18,20:25,16:25,23:25)
110. ŽOK ŠIBENIK – OK VODICE 0:3 (16:25,21:25,18:25)
111. OK GUSAR – ŽOK TROGIR 1:3 (25:23,24:26,11:25,14:25)
112. OK MAKARSKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (14:25,18:25,22:25)
113. OK ŠIBENIK '91 – OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (25:22,22:25,25:20,23:25,15:12)
114. OK BRDA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:14,25:13)
20. kolo (6. travnja 2023., 7. travnja 2024.)
115. OK SPLIT II – OK BRDA II 3:1 (23:25,25:11,25:17,25:18)
116. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK ŠIBENIK '91 1:3 (20:25,25:19,20:25,11:25)
117. OK MARINA KAŠTELA II – OK MAKARSKA 3:2 (25:12,25:27,25:17,15:25,15:13)
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK GUSAR 0:3 (24:26,12:25,14:25)
119. ŽOK TROGIR – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:18,25:13,25:11)
120. OK VODICE – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (25:14,25:18,23:25,23:25,12:15)
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK VODICE – OK SPLIT II 1:3 (22:25,25:14,12:25,24:26)
122. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 2:3 (25:20,25:14,13:25,24:26,12:15)
123. ŽOK ŠIBENIK – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (11:25,17:25,22:25)
124. OK GUSAR – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (19:25,13:25,26:24,15:25)
125. OK MAKARSKA – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:2 (18:25,25:22,21:25,25:22,15:9)
126. OK ŠIBENIK '91 – OK BRDA II 0:3 (20:25,21:25,18:25)
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2023.)
127. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:21,25:18,25:14)
128. OK BRDA II – OK MAKARSKA 3:0 (25:18,25:15,25:21)
129. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK GUSAR 1:3 (25:21,19:25,20:25,18:25)
130. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK ŠIBENIK 3:2 (19:25,25:18,19:25,25:18,15:10)
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 0:3 (15:25,27:29,14:25)
132. ŽOK TROGIR – OK VODICE 3:1 (25:21,25:21,24:26,25:23)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem