Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 22 19 3 60 12 5.0000 1749 1287 1.3590 38
2. HAOK DUBRAVA 21 16 5 54 24 2.2500 1762 1510 1.1669 32
3. OK MEDVEŠČAK 22 16 6 53 33 1.6061 1910 1748 1.0927 32
4. ŽOK VRBOVEC 22 14 8 47 37 1.2703 1827 1701 1.0741 28
5. OK KELTEKS II 22 13 9 46 36 1.2778 1769 1720 1.0285 25
6. OK PETRINJA 22 12 10 42 38 1.1053 1752 1726 1.0151 24
7. OK NEDELIŠĆE ELTING 21 9 12 37 45 0.8222 1721 1830 0.9404 18
8. OK DINAMO II 21 8 13 36 44 0.8182 1681 1751 0.9600 16
9. HAOK MLADOST III 22 8 14 37 48 0.7708 1814 1850 0.9805 16
10. ŽOK KAŠTEL 21 8 13 30 41 0.7317 1418 1609 0.8813 16
11. OK OLIMPIK II 22 5 17 20 55 0.3636 1501 1749 0.8582 10
12. OK SISAK 22 2 20 15 64 0.2344 1424 1847 0.7710 4
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK PETRINJA – OK KELTEKS II 3:0 (25:23,25:21,25:21)
2. OK SISAK – OK MEDVEŠČAK 0:3 (20:25,15:25,12:25)
3. ŽOK VRBOVEC – ŽOK IVANEC 0:3 (14:25,10:25,18:25)
4. HAOK DUBRAVA – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:18,22:25,25:18,25:17)
5. HAOK MLADOST III – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:7,26:24,25:19)
6. OK OLIMPIK II – OK DINAMO II 1:3 (25:23,23:25,21:25,16:25)
2. kolo (13. listopada 2023., 14. listopada 2023.)
7. OK KELTEKS II – OK DINAMO II 3:1 (27:25,25:21,19:25,25:23)
8. ŽOK KAŠTEL – OK OLIMPIK II 0:3 (23:25,7:25,13:25)
9. OK NEDELIŠĆE ELTING – HAOK MLADOST III 3:0 (25:17,25:15,25:22)
10. ŽOK IVANEC – HAOK DUBRAVA 3:0 (25:18,25:18,25:11)
11. OK MEDVEŠČAK – ŽOK VRBOVEC 3:2 (16:25,18:25,25:21,27:25,15:11)
12. OK PETRINJA – OK SISAK 3:0 (25:23,25:16,25:22)
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. OK SISAK – OK KELTEKS II 0:3 (14:25,13:25,15:25)
14. ŽOK VRBOVEC – OK PETRINJA 3:1 (25:27,25:18,25:21,25:17)
15. HAOK DUBRAVA – OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:17,25:18,12:25,25:22)
16. HAOK MLADOST III – ŽOK IVANEC 0:3 (10:25,15:25,25:27)
17. OK OLIMPIK II – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (18:25,23:25,13:25)
18. ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO II 3:0 (25:17,25:20,25:18)
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK KELTEKS II – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:12,25:19,25:16)
20. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK DINAMO II 3:0 (25:22,25:13,25:23)
21. ŽOK IVANEC – OK OLIMPIK II 3:0 (25:14,25:18,25:21)
22. OK MEDVEŠČAK – HAOK MLADOST III 3:2 (25:15,25:23,25:27,21:25,15:8)
23. OK PETRINJA – HAOK DUBRAVA 3:2 (25:13,23:25,25:20,20:25,15:9)
24. OK SISAK – ŽOK VRBOVEC 3:2 (12:25,25:17,25:22,20:25,15:12)
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. ŽOK VRBOVEC – OK KELTEKS II 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
26. HAOK DUBRAVA – OK SISAK 3:0 (25:18,25:18,25:14)
27. HAOK MLADOST III – OK PETRINJA 1:3 (25:21,23:25,21:25,25:27)
28. OK OLIMPIK II – OK MEDVEŠČAK 0:3 (17:25,15:25,18:25)
29. OK DINAMO II – ŽOK IVANEC 1:3 (7:25,28:26,14:25,21:25)
30. ŽOK KAŠTEL – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:2 (18:25,25:22,21:25,25:22,15:13)
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK KELTEKS II – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:17,24:26,25:17,25:20)
32. ŽOK IVANEC – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:11,25:11,25:13)
33. OK MEDVEŠČAK – OK DINAMO II 3:0 (25:16,26:24,25:13)
34. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:19,25:19)
35. OK SISAK – HAOK MLADOST III 3:2 (25:21,25:23,18:25,22:25,15:9)
36. ŽOK VRBOVEC – HAOK DUBRAVA 3:0 (27:25,25:19,25:11)
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. HAOK DUBRAVA – OK KELTEKS II 3:0 (25:11,25:13,25:9)
38. HAOK MLADOST III – ŽOK VRBOVEC 1:3 (25:21,17:25,24:26,14:25)
39. OK OLIMPIK II – OK SISAK 3:1 (25:16,25:22,17:25,25:20)
40. OK DINAMO II – OK PETRINJA 3:0 (25:22,25:20,25:21)
41. ŽOK KAŠTEL – OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:21,25:17,26:24)
42. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK IVANEC 1:3 (18:25,19:25,29:27,18:25)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK KELTEKS II – ŽOK IVANEC 3:0 (25:13,25:18,25:20)
44. OK MEDVEŠČAK – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (26:24,25:17,20:25,25:18)
45. OK PETRINJA – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:12,25:20,25:17)
46. OK SISAK – OK DINAMO II 2:3 (25:12,25:19,23:25,16:25,8:15)
47. ŽOK VRBOVEC – OK OLIMPIK II 3:0 (25:21,32:30,25:23)
48. HAOK DUBRAVA – HAOK MLADOST III 2:3 (22:25,25:19,25:22,20:25,11:15)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. HAOK MLADOST III – OK KELTEKS II 2:3 (25:22,26:28,25:16,23:25,8:15)
50. OK OLIMPIK II – HAOK DUBRAVA 1:3 (21:25,25:18,19:25,23:25)
51. ŽOK VRBOVEC – OK DINAMO II 3:1 (25:16,25:18,21:25,25:16)
52. ŽOK KAŠTEL – OK SISAK 3:0 (25:19,25:13,25:22)
53. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK PETRINJA 2:3 (17:25,26:24,18:25,25:22,13:15)
54. ŽOK IVANEC – OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:11,25:22,25:18)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK KELTEKS II – OK MEDVEŠČAK 2:3 (16:25,26:24,17:25,26:24,10:15)
56. OK PETRINJA – ŽOK IVANEC 1:3 (25:20,19:25,25:27,19:25)
57. OK SISAK – OK NEDELIŠĆE ELTING 1:3 (17:25,25:17,22:25,14:25)
58. ŽOK VRBOVEC – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:12,25:14,25:15)
59. HAOK DUBRAVA – OK DINAMO II 3:0 (25:12,25:13,25:12)
60. HAOK MLADOST III – OK OLIMPIK II 3:0 (30:28,25:21,25:12)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK OLIMPIK II – OK KELTEKS II 0:3 (18:25,17:25,22:25)
62. HAOK MLADOST III – OK DINAMO II 3:2 (11:25,25:21,20:25,25:15,15:11)
63. ŽOK KAŠTEL – HAOK DUBRAVA 0:3 (15:25,22:25,20:25)
64. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK VRBOVEC 0:3 (19:25,12:25,19:25)
65. ŽOK IVANEC – OK SISAK 3:0 (25:14,25:10,25:17)
66. OK MEDVEŠČAK – OK PETRINJA 3:0 (25:15,25:15,25:17)
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK KELTEKS II – OK PETRINJA 3:1 (25:17,25:11,22:25,25:8)
68. OK MEDVEŠČAK – OK SISAK 3:0 (25:10,25:15,25:20)
69. ŽOK IVANEC – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:11,25:23)
70. OK NEDELIŠĆE ELTING – HAOK DUBRAVA 1:3 (25:27,25:23,19:25,11:25)
71. ŽOK KAŠTEL – HAOK MLADOST III 1:3 (26:24,22:25,18:25,6:25)
72. OK DINAMO II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:16,25:19,25:19)
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
73. OK DINAMO II – OK KELTEKS II 3:1 (25:19,25:22,16:25,28:26)
74. OK OLIMPIK II – ŽOK KAŠTEL 0:3 (18:25,20:25,20:25)
75. HAOK MLADOST III – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:20,25:19,25:17)
76. HAOK DUBRAVA – ŽOK IVANEC 3:1 (25:13,23:25,25:23,25:20)
77. ŽOK VRBOVEC – OK MEDVEŠČAK 1:3 (24:26,25:22,20:25,15:25)
78. OK SISAK – OK PETRINJA 0:3 (23:25,22:25,20:25)
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK KELTEKS II – OK SISAK 3:1 (25:17,25:11,23:25,25:17)
80. OK PETRINJA – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:14,25:23,25:14)
81. OK MEDVEŠČAK – HAOK DUBRAVA 1:3 (25:20,13:25,22:25,18:25)
82. ŽOK IVANEC – HAOK MLADOST III 3:0 (25:19,25:15,25:20)
83. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK OLIMPIK II 3:2 (23:25,25:20,24:26,25:23,15:10)
84. OK DINAMO II – ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:17,18:25,26:24,26:24)
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. ŽOK KAŠTEL – OK KELTEKS II 1:3 (28:26,22:25,22:25,12:25)
86. OK DINAMO II – OK NEDELIŠĆE ELTING odgođeno
87. OK OLIMPIK II – ŽOK IVANEC 0:3 (15:25,15:25,15:25)
88. HAOK MLADOST III – OK MEDVEŠČAK 0:3 (17:25,22:25,19:25)
89. HAOK DUBRAVA – OK PETRINJA 3:0 (25:18,25:18,25:23)
90. ŽOK VRBOVEC – OK SISAK 3:2 (19:25,25:20,25:21,15:25,15:10)
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK KELTEKS II – ŽOK VRBOVEC 2:3 (24:26,25:21,25:18,22:25,10:15)
92. OK SISAK – HAOK DUBRAVA 1:3 (14:25,21:25,25:18,11:25)
93. OK PETRINJA – HAOK MLADOST III 1:3 (25:21,19:25,22:25,25:27)
94. OK MEDVEŠČAK – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:23,25:16)
95. ŽOK IVANEC – OK DINAMO II 3:0 (28:26,25:23,25:22)
96. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK KAŠTEL 3:2 (23:25,23:25,26:24,25:20,15:10)
17. kolo (9. ožujka 2023., 10. ožujka 2024.)
97. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK KELTEKS II 3:2 (25:21,25:18,21:25,20:25,22:20)
98. ŽOK KAŠTEL – ŽOK IVANEC 0:3 (15:25,9:25,16:25)
99. OK DINAMO II – OK MEDVEŠČAK 2:3 (20:25,25:20,25:15,11:25,12:15)
100. OK OLIMPIK II – OK PETRINJA 1:3 (11:25,27:25,19:25,7:25)
101. HAOK MLADOST III – OK SISAK 3:0 (25:18,25:12,25:11)
102. HAOK DUBRAVA – ŽOK VRBOVEC 2:3 (25:8,25:11,22:25,19:25,13:15)
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK KELTEKS II – HAOK DUBRAVA 0:3 (16:25,23:25,21:25)
104. ŽOK VRBOVEC – HAOK MLADOST III 3:2 (25:18,23:25,27:29,25:20,15:12)
105. OK SISAK – OK OLIMPIK II 1:3 (12:25,25:22,15:25,11:25)
106. OK PETRINJA – OK DINAMO II 3:1 (25:22,25:22,16:25,25:23)
107. OK MEDVEŠČAK – ŽOK KAŠTEL 3:1 (22:25,25:20,27:25,25:6)
108. ŽOK IVANEC – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:12,25:8,25:17)
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. ŽOK IVANEC – OK KELTEKS II 3:0 (25:13,25:16,25:13)
110. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK MEDVEŠČAK 3:2 (25:17,24:26,19:25,25:22,15:13)
111. ŽOK KAŠTEL – OK PETRINJA 3:0 (25:20,25:22,25:11)
112. OK DINAMO II – OK SISAK 3:0 (25:12,25:15,25:14)
113. OK OLIMPIK II – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:21,25:22,25:23)
114. HAOK MLADOST III – HAOK DUBRAVA 0:3 (16:25,19:25,18:25)
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
115. OK KELTEKS II – HAOK MLADOST III 3:1 (19:25,25:23,25:21,25:21)
116. HAOK DUBRAVA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:19,25:17)
117. OK DINAMO II – ŽOK VRBOVEC 2:3 (25:20,23:25,29:27,22:25,6:15)
118. OK SISAK – ŽOK KAŠTEL 0:3 (17:25,20:25,21:25)
119. OK PETRINJA – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:10,25:22,22:25,25:20)
120. OK MEDVEŠČAK – ŽOK IVANEC 3:2 (17:25,25:22,26:24,20:25,17:15)
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK MEDVEŠČAK – OK KELTEKS II 1:3 (18:25,25:23,22:25,26:28)
122. ŽOK IVANEC – OK PETRINJA 3:0 (25:15,25:15,25:21)
123. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK SISAK 3:0 (25:23,25:17,25:20)
124. ŽOK KAŠTEL – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:19,25:13,25:23)
125. OK DINAMO II – HAOK DUBRAVA 2:3 (19:25,25:15,25:18,19:25,10:15)
126. OK OLIMPIK II – HAOK MLADOST III 3:2 (25:22,25:20,17:25,19:25,15:12)
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
127. OK KELTEKS II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:12,25:17)
128. OK DINAMO II – HAOK MLADOST III 3:0 (25:21,25:16,25:23)
129. HAOK DUBRAVA – ŽOK KAŠTEL nedjelja 28. travnja 2024. u 18,00
130. ŽOK VRBOVEC – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:21,25:18,25:13)
131. OK SISAK – ŽOK IVANEC 0:3 (12:25,18:25,24:26)
132. OK PETRINJA – OK MEDVEŠČAK 2:3 (21:25,17:25,25:14,25:15,13:15)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem