Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 22 21 1 64 14 4.5714 1846 1396 1.3223 42
2. OK VELI VRH 22 18 4 57 20 2.8500 1784 1487 1.1997 36
3. OK OLIMPIK 22 17 5 59 23 2.5652 1870 1571 1.1903 34
4. HAOK MLADOST II 22 16 6 51 27 1.8889 1796 1564 1.1483 32
5. OK PULA 22 15 7 53 30 1.7667 1868 1687 1.1073 30
6. ŽOK SINJ 22 11 11 41 37 1.1081 1705 1692 1.0077 22
7. ŽOK DRENOVA 22 9 13 38 47 0.8085 1799 1868 0.9631 18
8. OK CRATIS VARAŽDIN 22 8 14 35 47 0.7447 1668 1770 0.9424 16
9. ŽOK VINKOVCI 22 8 14 33 47 0.7021 1675 1781 0.9405 16
10. OK VELIKA GORICA 22 5 17 25 55 0.4545 1591 1817 0.8756 10
11. HAOK ZAGREB 22 3 19 9 60 0.1500 1241 1657 0.7489 6
12. OK ZADAR 22 1 21 7 65 0.1077 1213 1766 0.6869 2
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
1. ŽOK DUBROVNIK – OK PULA 3:0 (25:19,25:18,25:22)
2. OK ZADAR – ŽOK VINKOVCI 0:3 (10:25,18:25,20:25)
3. OK OLIMPIK – HAOK ZAGREB 3:0 (25:15,25:18,25:17)
4. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:0 (25:23,25:20,25:19)
5. HAOK MLADOST II – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:13,25:17,25:19)
6. ŽOK DRENOVA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:23,25:19)
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
7. OK CRATIS VARAŽDIN – OK PULA 1:3 (12:25,25:21,19:25,22:25)
8. OK VELIKA GORICA – ŽOK DRENOVA 2:3 (19:25,25:12,25:23,21:25,9:15)
9. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 3:0 (26:24,25:17,26:24)
10. HAOK ZAGREB – OK VELI VRH 0:3 (18:25,19:25,23:25)
11. ŽOK VINKOVCI – OK OLIMPIK 0:3 (16:25,23:25,23:25)
12. OK ZADAR – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (15:25,25:27,18:25)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
13. OK ZADAR – OK PULA 0:3 (21:25,16:25,21:25)
14. OK OLIMPIK – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:20,12:25,11:25,25:22,9:15)
15. OK VELI VRH – ŽOK VINKOVCI 3:2 (25:23,21:25,23:25,25:16,15:9)
16. HAOK ZAGREB – HAOK MLADOST II 0:3 (20:25,12:25,22:25)
17. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ 3:1 (23:25,25:20,25:23,25:21)
18. OK CRATIS VARAŽDIN – OK VELIKA GORICA 2:3 (25:10,20:25,25:19,22:25,13:15)
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
19. OK PULA – OK VELIKA GORICA 3:1 (25:23,25:20,16:25,25:20)
20. ŽOK SINJ – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:15,25:19,23:25,25:22)
21. HAOK ZAGREB – ŽOK DRENOVA 0:3 (18:25,14:25,23:25)
22. ŽOK VINKOVCI – HAOK MLADOST II 0:3 (19:25,13:25,16:25)
23. ŽOK DUBROVNIK – OK VELI VRH 3:1 (25:13,25:12,18:25,25:15)
24. OK ZADAR – OK OLIMPIK 0:3 (19:25,11:25,7:25)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
25. OK OLIMPIK – OK PULA 2:3 (23:25,25:21,25:21,22:25,13:15)
26. OK VELI VRH – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:12,25:11)
27. HAOK MLADOST II – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (17:25,22:25,18:25)
28. ŽOK DRENOVA – ŽOK VINKOVCI 3:1 (24:26,25:20,26:24,25:21)
29. OK CRATIS VARAŽDIN – HAOK ZAGREB 3:0 (25:17,25:15,25:18)
30. OK VELIKA GORICA – ŽOK SINJ 1:3 (25:17,19:25,22:25,27:29)
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
31. OK PULA – ŽOK SINJ 3:0 (25:20,25:23,25:14)
32. HAOK ZAGREB – OK VELIKA GORICA 0:3 (18:25,15:25,29:31)
33. ŽOK VINKOVCI – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (25:16,19:25,15:25,21:25)
34. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:21,25:20)
35. OK ZADAR – HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,12:25,13:25)
36. OK OLIMPIK – OK VELI VRH 3:1 (25:15,23:25,25:18,25:19)
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
37. OK VELI VRH – OK PULA 3:2 (18:25,22:25,25:20,25:19,15:10)
38. HAOK MLADOST II – OK OLIMPIK 3:1 (25:13,24:26,25:16,25:19)
39. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:0 (25:20,25:20,25:19)
40. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK DUBROVNIK 1:3 (15:25,25:21,23:25,23:25)
41. OK VELIKA GORICA – ŽOK VINKOVCI 2:3 (21:25,25:19,22:25,28:26,9:15)
42. ŽOK SINJ – HAOK ZAGREB 3:0 (25:17,25:19,25:19)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK PULA – HAOK ZAGREB 3:0 (25:13,25:15,25:12)
44. ŽOK VINKOVCI – ŽOK SINJ 3:1 (25:22,14:25,26:24,25:12)
45. ŽOK DUBROVNIK – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:18,25:13,25:18)
46. OK ZADAR – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (19:25,25:22,18:25,17:25)
47. OK OLIMPIK – ŽOK DRENOVA 3:1 (20:25,25:12,25:17,25:12)
48. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II 3:1 (25:20,25:16,20:25,25:18)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. HAOK MLADOST II – OK PULA 3:1 (25:20,25:22,18:25,25:23)
50. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH 0:3 (14:25,16:25,19:25)
51. OK CRATIS VARAŽDIN – OK OLIMPIK 2:3 (25:16,13:25,11:25,25:21,7:15)
52. OK VELIKA GORICA – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:17,25:18)
53. ŽOK SINJ – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:21,22:25,25:19,21:25,11:15)
54. HAOK ZAGREB – ŽOK VINKOVCI 3:2 (25:20,18:25,25:21,23:25,15:12)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK PULA – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:19,25:21,25:21)
56. ŽOK DUBROVNIK – HAOK ZAGREB 3:0 (25:12,25:11,25:10)
57. OK ZADAR – ŽOK SINJ 0:3 (20:25,17:25,21:25)
58. OK OLIMPIK – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:15,25:16,25:18)
59. OK VELI VRH – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:23,25:15)
60. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:16,25:22,26:24)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. ŽOK DRENOVA – OK PULA 2:3 (25:13,26:24,15:25,23:25,9:15)
62. OK CRATIS VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 1:3 (26:24,22:25,9:25,17:25)
63. OK VELIKA GORICA – OK VELI VRH 0:3 (15:25,20:25,23:25)
64. ŽOK SINJ – OK OLIMPIK 0:3 (20:25,18:25,23:25)
65. HAOK ZAGREB – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:16,25:20)
66. ŽOK VINKOVCI – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (17:25,8:25,19:25)
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
67. OK PULA – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:21,25:22,20:25,18:25,8:15)
68. ŽOK VINKOVCI – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:16,25:19)
69. HAOK ZAGREB – OK OLIMPIK 0:3 (20:25,8:25,9:25)
70. ŽOK SINJ – OK VELI VRH 0:3 (22:25,13:25,18:25)
71. OK VELIKA GORICA – HAOK MLADOST II 0:3 (20:25,23:25,22:25)
72. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:2 (22:25,25:18,19:25,25:21,15:12)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
73. OK PULA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:15,25:20,25:22)
74. ŽOK DRENOVA – OK VELIKA GORICA 3:2 (21:25,25:11,25:22,23:25,15:11)
75. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ 3:1 (25:19,25:11,21:25,25:22)
76. OK VELI VRH – HAOK ZAGREB 3:0 (25:13,25:18,25:12)
77. OK OLIMPIK – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:15,25:20,25:14)
78. ŽOK DUBROVNIK – OK ZADAR 3:0 (25:14,25:22,25:6)
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
79. OK PULA – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:20,25:13)
80. ŽOK DUBROVNIK – OK OLIMPIK 3:2 (22:25,26:24,25:21,19:25,15:10)
81. ŽOK VINKOVCI – OK VELI VRH 3:1 (25:23,25:22,17:25,25:22)
82. HAOK MLADOST II – HAOK ZAGREB 3:0 (25:17,25:13,25:21)
83. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:21,25:20,25:19)
84. OK VELIKA GORICA – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (14:25,13:25,25:16,10:25)
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
85. OK VELIKA GORICA – OK PULA 0:3 (15:25,13:25,15:25)
86. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK SINJ 3:0 (25:11,25:23,25:10)
87. ŽOK DRENOVA – HAOK ZAGREB 3:0 (26:24,25:21,25:21)
88. HAOK MLADOST II – ŽOK VINKOVCI 3:1 (25:16,25:23,22:25,25:17)
89. OK VELI VRH – ŽOK DUBROVNIK 3:1 (25:21,14:25,25:15,25:21)
90. OK OLIMPIK – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:10,25:12)
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
91. OK PULA – OK OLIMPIK 1:3 (25:21,21:25,17:25,21:25)
92. OK ZADAR – OK VELI VRH 0:3 (17:25,11:25,13:25)
93. ŽOK DUBROVNIK – HAOK MLADOST II 3:0 (25:15,25:16,25:16)
94. ŽOK VINKOVCI – ŽOK DRENOVA 2:3 (26:28,19:25,25:23,25:21,11:15)
95. HAOK ZAGREB – OK CRATIS VARAŽDIN 0:3 (18:25,23:25,16:25)
96. ŽOK SINJ – OK VELIKA GORICA 3:1 (27:25,17:25,25:16,25:19)
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
97. ŽOK SINJ – OK PULA 2:3 (26:28,16:25,25:23,25:20,6:15)
98. OK VELIKA GORICA – HAOK ZAGREB 3:0 (25:16,25:19,25:20)
99. OK CRATIS VARAŽDIN – ŽOK VINKOVCI 1:3 (25:21,10:25,15:25,23:25)
100. ŽOK DRENOVA – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (19:25,20:25,20:25)
101. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:19,25:19)
102. OK VELI VRH – OK OLIMPIK 0:3 (23:25,21:25,23:25)
18. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
103. OK PULA – OK VELI VRH 0:3 (16:25,23:25,24:26)
104. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST II 3:2 (17:25,25:22,19:25,25:20,17:15)
105. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:2 (17:25,25:22,25:22,17:25,15:11)
106. ŽOK DUBROVNIK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:12,25:14,25:15)
107. ŽOK VINKOVCI – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:22,25:23,25:17)
108. HAOK ZAGREB – ŽOK SINJ 0:3 (18:25,16:25,15:25)
19. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
109. HAOK ZAGREB – OK PULA 0:3 (21:25,13:25,16:25)
110. ŽOK SINJ – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:10,25:19,25:15)
111. OK VELIKA GORICA – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (22:25,11:25,16:25)
112. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:18,25:13,25:15)
113. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK 0:3 (21:25,23:25,13:25)
114. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 0:3 (23:25,20:25,19:25)
20. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
115. OK PULA – HAOK MLADOST II 2:3 (25:21,18:25,20:25,25:23,10:15)
116. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA 3:2 (22:25,26:24,25:19,21:25,15:12)
117. OK OLIMPIK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:17,25:19,22:25,25:17)
118. OK ZADAR – OK VELIKA GORICA 2:3 (27:25,19:25,25:23,21:25,9:15)
119. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK SINJ 3:1 (25:19,21:25,25:11,25:14)
120. ŽOK VINKOVCI – HAOK ZAGREB 3:0 (25:16,25:16,25:15)
21. kolo (30. ožujka 2024.)
121. ŽOK VINKOVCI – OK PULA 0:3 (19:25,20:25,21:25)
122. HAOK ZAGREB – ŽOK DUBROVNIK 0:3 (12:25,21:25,14:25)
123. ŽOK SINJ – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:18,25:21)
124. OK VELIKA GORICA – OK OLIMPIK 0:3 (26:28,19:25,17:25)
125. OK CRATIS VARAŽDIN – OK VELI VRH 0:3 (13:25,18:25,10:25)
126. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 1:3 (25:12,21:25,14:25,21:25)
22. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
127. OK PULA – ŽOK DRENOVA 3:1 (25:20,25:15,22:25,25:21)
128. HAOK MLADOST II – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:15,23:25,25:13,25:15)
129. OK VELI VRH – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:16,25:10,25:15)
130. OK OLIMPIK – ŽOK SINJ 1:3 (25:18,20:25,20:25,17:25)
131. OK ZADAR – HAOK ZAGREB 1:3 (26:28,25:21,11:25,14:25)
132. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:21,25:16,25:23)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem