Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 22 20 2 63 14 4.5000 1861 1338 1.3909 40
2. OK DINAMO 22 20 2 64 18 3.5556 1914 1624 1.1786 40
3. OK MARINA KAŠTELA 22 14 8 48 38 1.2632 1892 1858 1.0183 28
4. OK KELTEKS 22 13 9 51 37 1.3784 1963 1825 1.0756 26
5. ŽOK OSIJEK 22 12 10 42 40 1.0500 1802 1760 1.0239 24
6. ŽOK RIBOLA KAŠTELA 22 11 11 45 43 1.0465 1970 1895 1.0396 22
7. OK NEBO 22 11 11 41 43 0.9535 1851 1903 0.9727 22
8. OK DON BOSCO 22 7 15 35 53 0.6604 1779 1972 0.9021 14
9. OK BRDA 22 7 15 31 48 0.6458 1625 1799 0.9033 14
10. HAOK RIJEKA CO 22 7 15 30 49 0.6122 1621 1821 0.8902 14
11. ŽOK ENNA VUKOVAR 22 7 15 33 54 0.6111 1799 2008 0.8959 14
12. OK SPLIT 22 3 19 15 61 0.2459 1503 1777 0.8458 6
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
1. OK MARINA KAŠTELA – OK NEBO 1:3 (22:25,23:25,25:22,20:25)
2. HAOK MLADOST – OK DON BOSCO 3:0 (25:19,25:12,25:12)
3. HAOK RIJEKA CO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:19,23:25,25:23,25:19)
4. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 1:3 (23:25,25:14,21:25,14:25)
5. OK SPLIT – OK KELTEKS 0:3 (20:25,24:26,23:25)
6. OK BRDA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (25:27,20:25,14:25)
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
7. OK NEBO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (27:29,18:25,25:21,25:27)
8. OK KELTEKS – OK BRDA 3:0 (25:20,25:17,25:10)
9. OK DINAMO – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:15,25:18)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK OSIJEK 3:2 (25:17,27:25,19:25,25:27,15:12)
11. OK DON BOSCO – HAOK RIJEKA CO 0:3 (19:25,21:25,20:25)
12. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,11:25,20:25)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
13. HAOK MLADOST – OK NEBO 3:0 (25:18,25:17,25:14)
14. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (17:25,21:25,15:25)
15. ŽOK OSIJEK – OK DON BOSCO 3:0 (25:19,25:19,25:16)
16. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,24:26,22:25)
17. OK BRDA – OK DINAMO 0:3 (15:25,16:25,18:25)
18. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK KELTEKS 3:2 (19:25,25:20,25:22,27:29,15:12)
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
19. OK NEBO – OK KELTEKS 0:3 (15:25,20:25,21:25)
20. OK DINAMO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:14,25:18,25:19)
21. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK BRDA 3:1 (25:21,25:23,22:25,25:19)
22. OK DON BOSCO – OK SPLIT 2:3 (21:25,25:22,19:25,25:23,18:20)
23. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:23,25:19,27:25)
24. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:15,25:15,25:18)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
25. HAOK RIJEKA CO – OK NEBO 0:3 (20:25,15:25,32:34)
26. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (21:25,8:25,16:25)
27. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (20:25,18:25,21:25)
28. OK BRDA – OK DON BOSCO 2:3 (25:15,13:25,14:25,28:26,9:15)
29. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:16,25:17,22:25,25:20)
30. OK KELTEKS – OK DINAMO 2:3 (26:24,21:25,21:25,25:19,11:15)
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
31. OK NEBO – OK DINAMO 0:3 (30:32,16:25,19:25)
32. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK KELTEKS 3:2 (12:25,25:14,22:25,25:21,18:16)
33. OK DON BOSCO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (6:25,21:25,25:20,23:25)
34. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:0 (25:22,25:11,25:19)
35. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:17,25:10)
36. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 1:3 (18:25,25:21,18:25,19:25)
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
37. ŽOK OSIJEK – OK NEBO 3:0 (25:20,25:20,25:16)
38. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 0:3 (21:25,24:26,18:25)
39. OK BRDA – HAOK MLADOST 0:3 (19:25,11:25,15:25)
40. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (25:27,25:17,23:25,23:25)
41. OK KELTEKS – OK DON BOSCO 3:2 (23:25,25:16,25:18,24:26,15:7)
42. OK DINAMO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:13,25:18,25:22)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK NEBO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (26:28,25:21,25:20,25:16)
44. OK DINAMO – OK DON BOSCO 3:0 (25:17,25:11,25:20)
45. OK MARINA KAŠTELA – OK KELTEKS 3:2 (28:30,25:19,25:16,23:25,15:13)
46. HAOK MLADOST – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (18:25,22:25,26:24,25:14,15:12)
47. HAOK RIJEKA CO – OK BRDA 3:1 (16:25,25:22,25:20,25:13)
48. ŽOK OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:12,25:19,25:18)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK SPLIT – OK NEBO 3:2 (21:25,25:18,25:15,22:25,16:14)
50. OK BRDA – ŽOK OSIJEK 0:3 (14:25,14:25,23:25)
51. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:16,23:25,22:25,22:25)
52. OK KELTEKS – HAOK MLADOST 1:3 (25:22,17:25,12:25,17:25)
53. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:23,25:18,25:16)
54. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK DON BOSCO 3:2 (16:25,28:26,23:25,27:25,15:10)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK NEBO – OK DON BOSCO 1:3 (31:29,13:25,22:25,22:25)
56. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (19:25,25:21,25:14,25:21)
57. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:3 (19:25,25:27,25:11,25:10,16:18)
58. HAOK RIJEKA CO – OK KELTEKS 0:3 (18:25,16:25,20:25)
59. ŽOK OSIJEK – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:16,25:22,19:25,25:21)
60. OK SPLIT – OK BRDA 3:0 (25:20,25:13,25:15)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK BRDA – OK NEBO 1:3 (14:25,25:15,27:29,13:25)
62. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:14,25:17)
63. OK KELTEKS – ŽOK OSIJEK 2:3 (19:25,27:25,21:25,26:24,10:15)
64. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:21,25:12)
65. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,15:25,10:25)
66. OK DON BOSCO – OK MARINA KAŠTELA 3:2 (27:25,17:25,25:20,16:25,15:10)
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
67. OK NEBO – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (19:25,15:25,27:25,25:27)
68. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST 1:3 (17:25,25:23,16:25,10:25)
69. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:22,24:26,19:25,17:25)
70. OK DINAMO – ŽOK OSIJEK 2:3 (27:25,21:25,26:24,22:25,5:15)
71. OK KELTEKS – OK SPLIT 3:0 (25:11,25:13,25:15)
72. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK BRDA 0:3 (23:25,19:25,17:25)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
73. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK NEBO 1:3 (25:19,24:26,19:25,24:26)
74. OK BRDA – OK KELTEKS 3:1 (26:24,25:23,17:25,25:22)
75. OK SPLIT – OK DINAMO 0:3 (19:25,20:25,17:25)
76. ŽOK OSIJEK – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (23:25,25:16,25:21,25:18)
77. HAOK RIJEKA CO – OK DON BOSCO 0:3 (24:26,16:25,22:25)
78. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:16,25:18,25:12)
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
79. OK NEBO – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,16:25,21:25)
80. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 3:1 (25:18,18:25,25:18,25:18)
81. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK 1:3 (25:22,20:25,19:25,24:26)
82. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK SPLIT 3:2 (15:25,26:24,18:25,25:19,15:12)
83. OK DINAMO – OK BRDA 3:1 (18:25,25:20,27:25,25:18)
84. OK KELTEKS – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:13,25:19,25:27,21:25,15:12)
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
85. OK KELTEKS – OK NEBO 3:1 (21:25,25:15,25:19,25:22)
86. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK DINAMO 0:3 (21:25,21:25,17:25)
87. OK BRDA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:18,27:25,25:22)
88. OK SPLIT – OK DON BOSCO 0:3 (18:25,15:25,19:25)
89. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (25:14,23:25,25:23,17:25,10:15)
90. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,10:25,11:25)
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
91. OK NEBO – HAOK RIJEKA CO 3:2 (25:11,25:22,18:25,21:25,15:11)
92. HAOK MLADOST – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:12,25:21,25:23)
93. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:22,25:23,25:21)
94. OK DON BOSCO – OK BRDA 0:3 (20:25,17:25,17:25)
95. ŽOK ENNA VUKOVAR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,23:25,19:25)
96. OK DINAMO – OK KELTEKS 3:0 (25:15,26:24,25:17)
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
97. OK DINAMO – OK NEBO 3:2 (31:33,26:24,25:16,23:25,15:10)
98. OK KELTEKS – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (25:15,23:25,26:24,18:25,15:11)
99. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK DON BOSCO 3:1 (25:18,21:25,25:9,25:23)
100. OK BRDA – OK MARINA KAŠTELA 2:3 (21:25,25:23,19:25,25:18,12:15)
101. OK SPLIT – HAOK MLADOST 1:3 (19:25,25:22,20:25,13:25)
102. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:16,25:19)
18. kolo (6. ožujka 2024.)
103. OK NEBO – ŽOK OSIJEK 3:0 (27:25,25:14,25:17)
104. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:22,25:14)
105. HAOK MLADOST – OK BRDA 3:1 (25:13,25:16,24:26,25:22)
106. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (28:26,19:25,25:19,23:25,15:11)
107. OK DON BOSCO – OK KELTEKS 2:3 (23:25,25:19,25:21,16:25,8:15)
108. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK DINAMO 1:3 (17:25,25:17,17:25,13:25)
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
109. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK NEBO 2:3 (25:20,21:25,25:18,20:25,11:15)
110. OK DON BOSCO – OK DINAMO 1:3 (25:22,21:25,12:25,12:25)
111. OK KELTEKS – OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:23,28:30,25:13)
112. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 2:3 (27:25,12:25,29:27,19:25,12:15)
113. OK BRDA – HAOK RIJEKA CO 3:2 (22:25,25:17,20:25,25:17,15:13)
114. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 2:3 (24:26,26:24,25:17,18:25,11:15)
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
115. OK NEBO – OK SPLIT 3:0 (25:16,25:19,25:20)
116. ŽOK OSIJEK – OK BRDA 0:3 (16:25,26:28,18:25)
117. HAOK RIJEKA CO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (30:28,18:25,12:25,25:23,8:15)
118. HAOK MLADOST – OK KELTEKS 3:0 (25:22,25:19,25:17)
119. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:2 (17:25,21:25,25:20,25:18,15:12)
120. OK DON BOSCO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (21:25,25:19,25:23,25:20)
21. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
121. OK DON BOSCO – OK NEBO 1:3 (14:25,25:17,21:25,17:25)
122. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (26:24,30:28,25:17)
123. OK DINAMO – HAOK MLADOST 3:1 (20:25,25:20,25:19,25:23)
124. OK KELTEKS – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,30:28,25:19)
125. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 3:1 (25:14,24:26,25:20,25:18)
126. OK BRDA – OK SPLIT 3:0 (25:14,25:21,25:21)
22. kolo (30. ožujka 2024.)
127. OK NEBO – OK BRDA 3:1 (25:22,25:21,24:26,25:22)
128. OK SPLIT – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:18,17:25,19:25,22:25)
129. ŽOK OSIJEK – OK KELTEKS 0:3 (16:25,17:25,22:25)
130. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 1:3 (21:25,25:18,22:25,20:25)
131. HAOK MLADOST – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:16,25:17,25:18)
132. OK MARINA KAŠTELA – OK DON BOSCO 2:3 (25:14,15:25,21:25,25:23,11:15)
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (3. travnja 2024.)
133. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 1:3 (13:25,19:25,25:17,25:27)
134. ŽOK OSIJEK – OK KELTEKS 0:3 (19:25,24:26,24:26)
  2. utakmica (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
135. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:16,25:21,22:25,17:25,15:13)
136. OK KELTEKS – ŽOK OSIJEK 1:3 (26:28,14:25,25:21,23:25; Z-15:8)
POLUFINALE
  1. utakmica (10. travnja 2024.)
137. HAOK MLADOST – OK KELTEKS 3:0 (25:16,25:21,25:19)
138. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:22,25:16,25:18)
  2. utakmica (13. travnja 2024., 14. siječnja 2024.)
139. OK KELTEKS – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,24:26,21:25)
140. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 2:3 (19:25,21:25,25:23,25:17,10:15)
FINALE
  1. utakmica (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
143. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:14,25:22,25:19)
  2. utakmica (27. travnja 2024.)
144. OK DINAMO – HAOK MLADOST petak 26. travnja 2024. u 20,15
  3. utakmica (1. svibnja 2024.)
145. HAOK MLADOST – OK DINAMO srijeda 1. svibnja 2024.
  4. utakmica (4. svibnja 2024.)
146. 0 – 0 subota 4. svibnja 2024. (po potrebi)
  5. utakmica (8. svibnja 2024.)
147. 0 – 0 srijeda 8. svibnja 2024. (po potrebi)
Drugi krug - Kvalifikacijske utakmice za popunu Super lige
1. kolo
  1. utakmica (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
148. HAOK RIJEKA CO – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:23,23:25,23:25,26:24,13:15)
  2. utakmica (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
149. ŽOK DUBROVNIK – HAOK RIJEKA CO 3:2 (25:14,22:25,24:26,25:20,15:12)
  3. utakmica (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
150. HAOK RIJEKA CO – ŽOK DUBROVNIK termin nije određen (po potrebi)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem