Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - MINI ODBOJKA – najmlađe kadetkinje U11 (MINI) (2022./2023.)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 2 2.0000 71 52 1.3654 4
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2 1 1 3 3 1.0000 68 68 1.0000 3
3. OK BILJE 2 0 2 2 4 0.5000 55 74 0.7432 2
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  HAOK MLADOST – 0 -
1. OK BILJE – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (10:15,9:15,15:7)   video-prijenos
2. kolo (31. ožujka 2023.)
  0 – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA -
2. HAOK MLADOST – OK BILJE 2:1 (15:2,7:15,15:4)   video-prijenos
3. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK BILJE – 0 -
3. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – HAOK MLADOST 1:2 (6:15,15:4,10:15)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 5 1 5.0000 83 45 1.8444 5
2. OK ĐAKOVO 2 1 1 3 3 1.0000 66 78 0.8462 3
3. OK VODNJAN 2 0 2 1 5 0.2000 61 87 0.7011 1
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK ĐAKOVO – 0 -
4. OK VODNJAN – OK OLIMPIK 0:3 (7:15,7:15,7:15)   video-prijenos
2. kolo (31. ožujka 2023.)
  0 – OK OLIMPIK -
5. OK ĐAKOVO – OK VODNJAN 2:1 (15:13,12:15,15:12)   video-prijenos
3. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK VODNJAN – 0 -
6. OK OLIMPIK – OK ĐAKOVO 2:1 (15:1,8:15,15:8)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO 2 2 0 5 1 5.0000 89 48 1.8542 5
2. OK KITRO VARAŽDIN 2 1 1 3 3 1.0000 69 66 1.0455 3
3. OK SVETI LOVREĆ 2 0 2 1 5 0.2000 35 79 0.4430 1
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
7. OK DON BOSCO – OK SVETI LOVREĆ 3:0 (15:5,15:1,15:7)   video-prijenos
2. kolo (31. ožujka 2023.)
  0 – OK SVETI LOVREĆ -
8. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 1:2 (14:15,6:15,15:14)   video-prijenos
3. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK DON BOSCO – 0 -
9. OK SVETI LOVREĆ – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (6:15,1:15,15:4)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 5 1 5.0000 87 39 2.2308 5
2. ŽOK KAŠTEL 2 1 1 3 3 1.0000 55 80 0.6875 3
3. OK KOSTRENA 2 0 2 1 5 0.2000 52 75 0.6933 1
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  ŽOK TROGIR – 0 -
10. OK KOSTRENA – ŽOK KAŠTEL 1:2 (10:15,13:15,15:0)   video-prijenos
2. kolo (31. ožujka 2023.)
  0 – ŽOK KAŠTEL -
11. ŽOK TROGIR – OK KOSTRENA 3:0 (15:3,15:10,15:1)   video-prijenos
3. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK KOSTRENA – 0 -
12. ŽOK KAŠTEL – ŽOK TROGIR 1:2 (3:15,7:15,15:12)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR 2 1 1 3 3 1.0000 75 70 1.0714 3
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 3 3 1.0000 74 72 1.0278 3
3. OK SVETI MATEJ 06 2 1 1 3 3 1.0000 70 77 0.9091 3
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK SVETI MATEJ 06 – 0 -
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK GUSAR 2:1 (15:11,15:10,6:15)   video-prijenos
2. kolo (31. ožujka 2023.)
  0 – OK GUSAR -
14. OK SVETI MATEJ 06 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:1 (15:9,6:15,15:14)   video-prijenos
3. kolo (31. ožujka 2023.)
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – 0 -
15. OK GUSAR – OK SVETI MATEJ 06 2:1 (9:15,15:7,15:12)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 2 2 0 4 2 2.0000 75 50 1.5000 4
2. ŽOK IVANEC 2 1 1 4 2 2.0000 74 47 1.5745 4
3. ŽOK BARANJA 2 0 2 1 5 0.2000 32 84 0.3810 1
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  ŽOK IVANEC – 0 -
16. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK BARANJA 2:1 (15:3,9:15,15:3)   video-prijenos
2. kolo (31. ožujka 2023.)
  0 – ŽOK BARANJA -
17. ŽOK IVANEC – OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (11:15,15:6,3:15)   video-prijenos
3. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK BRDA SPORT2LIFE – 0 -
18. ŽOK BARANJA – ŽOK IVANEC 0:3 (1:15,9:15,1:15)   video-prijenos
GRUPA - G - za plasman od 1 - 12 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 2 2.0000 79 42 1.8810 4
2. OK ĐAKOVO 2 1 1 3 3 1.0000 55 80 0.6875 3
3. OK GUSAR 2 0 2 2 4 0.5000 55 67 0.8209 2
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  HAOK MLADOST – 0 -
21. OK ĐAKOVO – OK GUSAR 2:1 (1:15,15:8,15:14)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2023.)
  0 – OK GUSAR -
27. HAOK MLADOST – OK ĐAKOVO 2:1 (15:0,13:15,15:9)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2023.)
  OK ĐAKOVO – 0 -
33. OK GUSAR – HAOK MLADOST 1:2 (3:15,15:6,0:15)   video-prijenos
GRUPA - H - za plasman od 1 - 12 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 4 2 2.0000 70 57 1.2281 4
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 3 3 1.0000 65 69 0.9420 3
3. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2 0 2 2 4 0.5000 65 74 0.8784 2
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK OLIMPIK – 0 -
22. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (9:15,15:8,11:15)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2023.)
  0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC -
28. OK OLIMPIK – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (15:2,6:15,15:13)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2023.)
  ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
34. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK OLIMPIK 1:2 (6:15,15:4,6:15)   video-prijenos
GRUPA - I - za plasman od 1 - 12 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 2 2 0 4 2 2.0000 74 62 1.1935 4
2. OK DON BOSCO 2 1 1 3 3 1.0000 83 62 1.3387 3
3. ŽOK KAŠTEL 2 0 2 2 4 0.5000 46 79 0.5823 2
1. kolo
  OK DON BOSCO – 0 -
23. ŽOK KAŠTEL – OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (3:15,15:9,1:15)   video-prijenos
2. kolo
  0 – OK BRDA SPORT2LIFE -
29. OK DON BOSCO – ŽOK KAŠTEL 2:1 (15:1,15:11,10:15)   video-prijenos
3. kolo
  ŽOK KAŠTEL – 0 -
35. OK BRDA SPORT2LIFE – OK DON BOSCO 2:1 (15:14,5:15,15:14)   video-prijenos
GRUPA - J - za plasman od 1 - 12 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 5 1 5.0000 89 61 1.4590 5
2. OK KITRO VARAŽDIN 2 1 1 3 3 1.0000 77 78 0.9872 3
3. ŽOK IVANEC 2 0 2 1 5 0.2000 58 85 0.6824 1
1. kolo
  ŽOK TROGIR – 0 -
24. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK IVANEC 2:1 (15:8,15:11,10:15)   video-prijenos
2. kolo
  0 – ŽOK IVANEC -
30. ŽOK TROGIR – OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (15:13,14:15,15:9)   video-prijenos
3. kolo
  OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
36. ŽOK IVANEC – ŽOK TROGIR 0:3 (5:15,13:15,6:15)   video-prijenos
GRUPA - K - za plasman od 13 - 18 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VODNJAN 2 2 0 4 2 2.0000 83 60 1.3833 4
2. OK BILJE 2 1 1 3 3 1.0000 68 73 0.9315 3
3. OK SVETI LOVREĆ 2 0 2 2 4 0.5000 60 78 0.7692 2
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK BILJE – 0 -
19. OK VODNJAN – OK SVETI LOVREĆ 2:1 (15:6,15:7,12:15)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2023.)
  0 – OK SVETI LOVREĆ -
25. OK BILJE – OK VODNJAN 1:2 (14:15,3:15,15:11)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2023.)
  OK VODNJAN – 0 -
31. OK SVETI LOVREĆ – OK BILJE 1:2 (8:15,9:15,15:6)   video-prijenos
GRUPA - L - za plasman od 13 - 18 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SVETI MATEJ 06 2 2 0 5 1 5.0000 78 59 1.3220 5
2. ŽOK BARANJA 2 1 1 3 3 1.0000 65 65 1.0000 3
3. OK KOSTRENA 2 0 2 1 5 0.2000 58 77 0.7532 1
1. kolo (31. ožujka 2023.)
  OK KOSTRENA – 0 -
20. OK SVETI MATEJ 06 – ŽOK BARANJA 2:1 (15:5,3:15,15:13)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2023.)
  0 – ŽOK BARANJA -
26. OK KOSTRENA – OK SVETI MATEJ 06 0:3 (13:15,10:15,3:15)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2023.)
  OK SVETI MATEJ 06 – 0 -
32. ŽOK BARANJA – OK KOSTRENA 2:1 (15:9,15:8,2:15)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
1. kolo (1. travnja 2023.)
37. OK VODNJAN – ŽOK BARANJA 2:1 (11:15,15:8,15:13)   video-prijenos
38. OK SVETI MATEJ 06 – OK BILJE 1:2 (13:15,15:8,4:15)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
1. kolo (1. travnja 2023.)
39. OK GUSAR – ŽOK IVANEC 0:3 (11:15,5:15,7:15)   video-prijenos
40. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK KAŠTEL 2:1 (8:15,15:7,15:10)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8.. mjesta
1. kolo (2. travnja 2023.)
45. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:1 (15:8,15:14,10:15)   video-prijenos
46. OK ĐAKOVO – OK DON BOSCO 1:2 (5:15,15:12,11:15)   video-prijenos
ČETVRTFINALE - Utakmice za plasman od 1. do 8.. mjesta
ČETVRTFINALE (1. travnja 2023.)
41. HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (15:9,11:15,15:9)   video-prijenos
42. ŽOK TROGIR – OK ĐAKOVO 3:0 (15:6,15:7,15:12)   video-prijenos
43. OK OLIMPIK – OK DON BOSCO 2:1 (15:12,7:15,15:9)   video-prijenos
44. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (15:6,15:12,15:11)   video-prijenos
POLUFINALE - Utakmice za plasman od 1. do 4. mjesta
POLUFINALE
47. HAOK MLADOST – OK BRDA SPORT2LIFE 3:0 (15:8,15:7,15:11)   video-prijenos
48. ŽOK TROGIR – OK OLIMPIK 2:1 (10:15,15:8,15:11)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA 17. MJESTO (2. travnja 2023.)
49. OK SVETI LOVREĆ – OK KOSTRENA 1:2 (11:15,1:15,15:3)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO (2. travnja 2023.)
50. ŽOK BARANJA – OK SVETI MATEJ 06 1:2 (15:11,14:15,13:15)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (2. travnja 2023.)
51. OK VODNJAN – OK BILJE 2:1 (7:15,15:2,15:10)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (2. travnja 2023.)
52. OK GUSAR – ŽOK KAŠTEL 1:2 (15:7,8:15,9:15)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (2. travnja 2023.)
53. ŽOK IVANEC – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (15:8,8:15,8:15)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (2. travnja 2023.)
54. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK ĐAKOVO 1:2 (12:15,13:15,15:9)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (2. travnja 2023.)
55. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 2:1 (7:15,15:8,15:11)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (2. travnja 2023.)
56. OK BRDA SPORT2LIFE – OK OLIMPIK 1:2 (2:15,15:5,7:15)   video-prijenos
FINALE (2. travnja 2023.)
57. HAOK MLADOST – ŽOK TROGIR 1:2 (15:10,1:15,7:15)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK TROGIR
2. HAOK MLADOST
3. OK OLIMPIK
4. OK BRDA SPORT2LIFE
5. OK KITRO VARAŽDIN
6. OK DON BOSCO
7. OK ĐAKOVO
8. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
9. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA
10. ŽOK IVANEC
11. ŽOK KAŠTEL
12. OK GUSAR
13. OK VODNJAN
14. OK BILJE
15. OK SVETI MATEJ 06
16. ŽOK BARANJA
17. OK KOSTRENA
18. OK SVETI LOVREĆ
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem