Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - MALA ODBOJKA – najmlađe kadetkinje U13
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 2 2 0 4 0 100 53 1.8868 6
2. ŽOK DUBROVNIK 2 1 1 2 3 0.6667 84 97 0.8660 2
3. ŽOK VINKOVCI 2 0 2 1 4 0.2500 68 102 0.6667 1
1. kolo (1. travnja 2022.)
  ŽOK IVANEC – 0 -
1. ŽOK VINKOVCI – ŽOK DUBROVNIK 1:2 (11:25,25:12,11:15)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – ŽOK DUBROVNIK -
2. ŽOK IVANEC – ŽOK VINKOVCI 2:0 (25:12,25:9)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  ŽOK VINKOVCI – 0 -
3. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK IVANEC 0:2 (22:25,10:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 4 0 100 45 2.2222 6
2. OK FUNTANA VRSAR 2 1 1 2 2 1.0000 81 87 0.9310 3
3. OK ZAMET 2 0 2 0 4 0.0000 51 100 0.5100 0
1. kolo (1. travnja 2022.)
  OK FUNTANA VRSAR – 0 -
4. ŽOK TROGIR – OK ZAMET 2:0 (25:7,25:7)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – OK ZAMET -
5. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK TROGIR 0:2 (19:25,12:25)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  ŽOK TROGIR – 0 -
6. OK ZAMET – OK FUNTANA VRSAR 0:2 (20:25,17:25)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 2 0 4 0 100 57 1.7544 6
2. OK VELI VRH 2 1 1 2 2 1.0000 78 79 0.9873 3
3. OK IVANIĆ GRAD 2 0 2 0 4 0.0000 58 100 0.5800 0
1. kolo (1. travnja 2022.)
  OK SPLIT – 0 -
7. OK VELI VRH – OK IVANIĆ GRAD 2:0 (25:8,25:21)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – OK IVANIĆ GRAD -
8. OK SPLIT – OK VELI VRH 2:0 (25:13,25:15)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  OK VELI VRH – 0 -
9. OK IVANIĆ GRAD – OK SPLIT 0:2 (16:25,13:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 2 2 0 4 1 4.0000 113 69 1.6377 5
2. OK OLIMPIK 2 1 1 2 2 1.0000 74 76 0.9737 3
3. OK KITRO VARAŽDIN 2 0 2 1 4 0.2500 71 113 0.6283 1
1. kolo (1. travnja 2022.)
  ŽOK OSIJEK – 0 -
10. OK KITRO VARAŽDIN – OK OLIMPIK 0:2 (11:25,15:25)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – OK OLIMPIK -
11. ŽOK OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (25:16,23:25,15:4)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
12. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK 0:2 (8:25,16:25)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 43 2.3256 6
2. OK BILJE 2 1 1 2 2 1.0000 70 68 1.0294 3
3. ŽOK BARANJA 2 0 2 0 4 0.0000 41 100 0.4100 0
1. kolo (1. travnja 2022.)
  HAOK MLADOST – 0 -
13. OK BILJE – ŽOK BARANJA 2:0 (25:7,25:11)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – ŽOK BARANJA -
14. HAOK MLADOST – OK BILJE 2:0 (25:11,25:9)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  OK BILJE – 0 -
15. ŽOK BARANJA – HAOK MLADOST 0:2 (5:25,18:25)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDVEŠČAK 2 2 0 4 2 2.0000 126 95 1.3263 4
2. OK DINAMO 2 1 1 3 2 1.5000 105 89 1.1798 4
3. ŽOK KAŠTEL 2 0 2 1 4 0.2500 66 113 0.5841 1
1. kolo (1. travnja 2022.)
  OK MEDVEŠČAK – 0 -
16. OK DINAMO – ŽOK KAŠTEL 2:0 (25:12,25:14)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – ŽOK KAŠTEL -
17. OK MEDVEŠČAK – OK DINAMO 2:1 (25:20,23:25,15:10)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  OK DINAMO – 0 -
18. ŽOK KAŠTEL – OK MEDVEŠČAK 1:2 (11:25,25:23,4:15)   video-prijenos
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 3 2 1.5000 111 99 1.1212 4
2. HAOK ŽAL BANJOLE 2 1 1 3 3 1.0000 95 124 0.7661 3
3. OK GUSAR 2 1 1 2 3 0.6667 108 91 1.1868 2
1. kolo (1. travnja 2022.)
  OK GUSAR – 0 -
19. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – HAOK ŽAL BANJOLE 1:2 (27:29,25:10,9:15)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – HAOK ŽAL BANJOLE -
20. OK GUSAR – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (22:25,23:25)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – 0 -
21. HAOK ŽAL BANJOLE – OK GUSAR 1:2 (25:23,7:25,9:15)   video-prijenos
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DARUVAR 2 2 0 4 0 104 62 1.6774 6
2. OK BRDA SPORT2LIFE 2 1 1 2 2 1.0000 92 80 1.1500 3
3. OK KOSTRENA 2 0 2 0 4 0.0000 46 100 0.4600 0
1. kolo (1. travnja 2022.)
  OK KOSTRENA – 0 -
22. OK DARUVAR – OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:15,29:27)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
  0 – OK BRDA SPORT2LIFE -
4. OK KOSTRENA – OK DARUVAR 0:2 (16:25,4:25)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
  OK DARUVAR – 0 -
24. OK BRDA SPORT2LIFE – OK KOSTRENA 2:0 (25:6,25:20)   video-prijenos
GRUPA - I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI 3 2 1 5 2 2.5000 151 125 1.2080 7
2. OK KITRO VARAŽDIN 3 2 1 4 2 2.0000 138 114 1.2105 6
3. OK IVANIĆ GRAD 3 1 2 3 5 0.6000 139 157 0.8854 3
4. OK ZAMET 3 1 2 2 5 0.4000 116 148 0.7838 2
1. kolo (1. travnja 2022.)
25. ŽOK VINKOVCI – OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:21,25:17)   video-prijenos
26. OK ZAMET – OK IVANIĆ GRAD 2:1 (16:25,25:11,15:12)   video-prijenos
2. kolo (2. travnja 2022.)
37. OK KITRO VARAŽDIN – OK IVANIĆ GRAD 2:0 (25:16,25:19)   video-prijenos
38. ŽOK VINKOVCI – OK ZAMET 2:0 (25:20,25:11)   video-prijenos
3. kolo (2. travnja 2022.)
49. OK ZAMET – OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (19:25,10:25)   video-prijenos
50. OK IVANIĆ GRAD – ŽOK VINKOVCI 2:1 (25:17,16:25,15:9)   video-prijenos
GRUPA - J
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK GUSAR 3 3 0 6 1 6.0000 153 94 1.6277 8
2. ŽOK KAŠTEL 3 2 1 4 2 2.0000 129 105 1.2286 6
3. OK KOSTRENA 3 1 2 2 5 0.4000 103 145 0.7103 2
4. ŽOK BARANJA 3 0 3 2 6 0.3333 108 149 0.7248 2
1. kolo (1. travnja 2022.)
27. ŽOK BARANJA – OK KOSTRENA 1:2 (11:25,25:6,9:15)   video-prijenos
30. ŽOK KAŠTEL – OK GUSAR 0:2 (8:25,21:25)   video-prijenos
2. kolo (2. travnja 2022.)
39. OK KOSTRENA – OK GUSAR 0:2 (19:25,8:25)   video-prijenos
42. ŽOK BARANJA – ŽOK KAŠTEL 0:2 (9:25,16:25)   video-prijenos
3. kolo (2. travnja 2022.)
51. ŽOK KAŠTEL – OK KOSTRENA 2:0 (25:17,25:13)   video-prijenos
54. OK GUSAR – ŽOK BARANJA 2:1 (25:5,13:25,15:8)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
OSMINA FINALA (1. travnja 2022.)
28. ŽOK IVANEC – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:15,25:10)   video-prijenos
29. ŽOK TROGIR – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:22,25:23)   video-prijenos
31. OK SPLIT – OK OLIMPIK 2:1 (25:16,26:28,15:11)   video-prijenos
32. ŽOK OSIJEK – OK VELI VRH 2:1 (25:11,12:25,15:8)   video-prijenos
33. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:0 (25:22,25:20)   video-prijenos
34. OK MEDVEŠČAK – OK BILJE 2:0 (25:11,25:8)   video-prijenos
35. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:22,25:16)   video-prijenos
36. OK DARUVAR – HAOK ŽAL BANJOLE 2:0 (25:22,25:12)   video-prijenos
ČETVRTFINALE (2. travnja 2022.)
43. ŽOK IVANEC – OK DARUVAR 2:1 (25:15,23:25,15:13)   video-prijenos
46. ŽOK TROGIR – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (25:3,19:25,8:15)   video-prijenos
47. OK SPLIT – OK MEDVEŠČAK 2:1 (26:24,17:25,15:13)   video-prijenos
48. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 1:2 (6:25,25:15,12:15)   video-prijenos
POLUFINALE (2. travnja 2022.)
58. ŽOK IVANEC – HAOK MLADOST 1:2 (10:25,25:15,19:21)   video-prijenos
59. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK SPLIT 1:2 (8:25,25:11,4:15)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 9. do 16. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
40. OK FUNTANA VRSAR – HAOK ŽAL BANJOLE 1:2 (20:25,25:11,10:15)   video-prijenos
41. ŽOK DUBROVNIK – OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (23:25,19:25)   video-prijenos
44. OK OLIMPIK – OK BILJE 1:2 (19:25,25:12,11:15)   video-prijenos
45. OK VELI VRH – OK DINAMO 1:2 (16:25,25:14,4:15)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
52. OK FUNTANA VRSAR – OK VELI VRH 1:2 (25:12,20:25,10:15)   video-prijenos
53. ŽOK DUBROVNIK – OK OLIMPIK 2:0 (25:23,25:18)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 9. do 12.. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
56. HAOK ŽAL BANJOLE – OK DINAMO 1:2 (25:15,11:25,12:15)   video-prijenos
57. OK BRDA SPORT2LIFE – OK BILJE 2:0 (25:15,25:20)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8.. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
55. OK DARUVAR – ŽOK OSIJEK 1:2 (25:15,11:25,11:15)   video-prijenos
60. ŽOK TROGIR – OK MEDVEŠČAK 1:2 (17:25,25:13,13:15)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA 23. MJESTO (3. travnja 2022.)
61. OK ZAMET – ŽOK BARANJA 2:1 (25:15,15:25,15:6)   video-prijenos
ZA 21. MJESTO (3. travnja 2022.)
62. OK IVANIĆ GRAD – OK KOSTRENA 1:2 (11:25,25:11,11:15)   video-prijenos
ZA 19. MJESTO (3. travnja 2022.)
63. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK KAŠTEL 2:1 (22:25,25:17,15:12)   video-prijenos
ZA 17. MJESTO (3. travnja 2022.)
64. ŽOK VINKOVCI – OK GUSAR 1:2 (10:25,25:10,11:15)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO (3. travnja 2022.)
65. OK FUNTANA VRSAR – OK OLIMPIK 2:0 (27:25,25:10)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (3. travnja 2022.)
68. OK VELI VRH – ŽOK DUBROVNIK 2:1 (19:25,25:16,15:6)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (3. travnja 2022.)
66. HAOK ŽAL BANJOLE – OK BILJE 2:1 (25:13,22:25,15:10)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (3. travnja 2022.)
67. OK DINAMO – OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:22,25:23)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (3. travnja 2022.)
69. OK DARUVAR – ŽOK TROGIR 0:2 (22:25,13:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (3. travnja 2022.)
70. ŽOK OSIJEK – OK MEDVEŠČAK 2:1 (11:25,25:10,15:10)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (3. travnja 2022.)
71. ŽOK IVANEC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:14,25:12)   video-prijenos
FINALE (3. travnja 2022.)
72. HAOK MLADOST – OK SPLIT 1:2 (21:25,25:20,14:16)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. OK SPLIT
2. HAOK MLADOST
3. ŽOK IVANEC
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
5. ŽOK OSIJEK
6. OK MEDVEŠČAK
7. ŽOK TROGIR
8. OK DARUVAR
9. OK DINAMO
10. OK BRDA SPORT2LIFE
11. HAOK ŽAL BANJOLE
12. OK BILJE
13. OK VELI VRH
14. ŽOK DUBROVNIK
15. OK FUNTANA VRSAR
16. OK OLIMPIK
17. OK GUSAR
18. ŽOK VINKOVCI
19. OK KITRO VARAŽDIN
20. ŽOK KAŠTEL
21. OK KOSTRENA
22. OK IVANIĆ GRAD
23. OK ZAMET
24. ŽOK BARANJA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem