Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK II 3 3 0 9 1 9.0000 251 217 1.1567 9
2. MOK MURSA - OSIJEK III 5 3 2 11 7 1.5714 431 380 1.1342 9
3. MOK ŽELJEZNIČAR 3 2 1 8 4 2.0000 262 224 1.1696 7
4. OK ZRINSKI NUŠTAR 3 2 1 6 5 1.2000 241 209 1.1531 5
5. OK SOKOL 2 1 1 4 3 1.3333 156 153 1.0196 3
6. OK ZRINSKI NUŠTAR II 5 1 4 3 13 0.2308 263 374 0.7032 3
7. MOK MARSONIA II 3 0 3 1 9 0.1111 192 239 0.8033 0
1. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
1. OK ZRINSKI NUŠTAR – 0 -
2. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK III 3:1 (25:18,19:25,27:25,25:23)
3. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MARSONIA II 3:1 (25:11,25:19,13:25,25:18)
4. MOK MURSA - OSIJEK II – OK SOKOL odgođeno
2. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
5. 0 – OK SOKOL -
6. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (21:25,20:25,16:25)
7. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:11,25:21,25:11)
8. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK ŽELJEZNIČAR 3:2 (16:25,17:25,25:13,25:16,15:12)
3. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
9. MOK ŽELJEZNIČAR – 0 -
10. OK ZRINSKI NUŠTAR II – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (15:25,12:25,14:25)
11. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK MURSA - OSIJEK III 3:1 (25:21,25:23,24:26,25:22)
12. OK SOKOL – MOK MARSONIA II odgođeno
4. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
13. 0 – MOK MARSONIA II -
14. MOK MURSA - OSIJEK III – OK SOKOL 3:1 (22:25,25:21,25:12,25:22)
15. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (22:25,21:25,25:27)
16. MOK ŽELJEZNIČAR – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:8,25:14,25:13)
5. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
17. OK ZRINSKI NUŠTAR II – 0 -
18. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno
19. OK SOKOL – OK ZRINSKI NUŠTAR odgođeno
20. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK III 0:3 (20:25,18:25,24:26)
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. 0 – MOK MURSA - OSIJEK III -
22. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MARSONIA II nedjelja, 12. prosinca 2021. u 20,00
23. MOK ŽELJEZNIČAR – OK SOKOL odgođeno
24. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
7. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
25. MOK MURSA - OSIJEK II – 0 -
26. OK SOKOL – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:18,26:24,25:14)
27. MOK MARSONIA II – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
28. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
8. kolo
29. 0 – OK ZRINSKI NUŠTAR -
30. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
31. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR II termin nije određen
32. OK SOKOL – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
9. kolo
33. OK SOKOL – 0 -
34. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK MARSONIA II termin nije određen
35. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
36. MOK ŽELJEZNIČAR – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
10. kolo
37. 0 – MOK ŽELJEZNIČAR -
38. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK ZRINSKI NUŠTAR II termin nije određen
39. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
40. MOK MARSONIA II – OK SOKOL termin nije određen
11. kolo
41. MOK MARSONIA II – 0 -
42. OK SOKOL – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
43. MOK MURSA - OSIJEK II – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
44. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
12. kolo
45. 0 – OK ZRINSKI NUŠTAR II -
46. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
47. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK SOKOL termin nije određen
48. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MARSONIA II termin nije određen
13. kolo
49. MOK MURSA - OSIJEK III – 0 -
50. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
51. OK SOKOL – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
52. MOK MURSA - OSIJEK II – OK ZRINSKI NUŠTAR II termin nije određen
14. kolo
53. 0 – MOK MURSA - OSIJEK II -
54. OK ZRINSKI NUŠTAR II – OK SOKOL termin nije određen
55. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MARSONIA II termin nije određen
56. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem