Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - KADETSKA LIGA - 2021/2022 – kadeti
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 2 2 0 6 0 150 76 1.9737 6
2. HAOK MLADOST 2 2 0 6 0 152 87 1.7471 6
3. MOK MARSONIA 2 2 0 5 1 5.0000 144 91 1.5824 5
4. OK RIBOLA KAŠTELA 2 2 0 5 1 5.0000 144 103 1.3981 5
5. OK ZADAR 2 2 0 5 1 5.0000 136 102 1.3333 5
6. OK KITRO VARAŽDIN 2 1 1 4 2 2.0000 134 102 1.3137 4
7. MOK RIJEKA 2 1 1 4 2 2.0000 139 110 1.2636 4
8. OK CROATIA 2 1 1 4 2 2.0000 139 118 1.1780 4
9. OK DARUVAR 4 1 3 3 9 0.3333 252 285 0.8842 3
10. OK SPLIT 2 1 1 2 4 0.5000 104 138 0.7536 2
11. OKM CENTROMETAL 2 0 2 1 5 0.2000 107 146 0.7329 1
12. OK GORICA 0 0 0 0 0 0 0 0
13. OK MEDICINAR TRNJE 2 0 2 0 6 0.0000 87 150 0.5800 0
14. OK SISAK 4 0 4 0 12 0.0000 120 300 0.4000 0
1. kolo (7. studenog 2021.)
1. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA termin nije određen
2. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (4:25,7:25,16:25)
3. OK DARUVAR – OK CROATIA 2:1 (23:25,25:17,25:22)
4. OK DARUVAR – HAOK MLADOST 0:3 (18:25,25:27,17:25)
5. OK SISAK – OK CROATIA 0:3 (10:25,14:25,21:25)
6. OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:19,16:25,18:25)
7. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 1:2 (25:21,22:25,16:25)
8. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (14:25,13:25,17:25)
9. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 3:0 (25:11,25:12,25:10)
10. OK ZADAR – OK GORICA odgođeno
11. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:16,25:14,25:19)
12. MOK RIJEKA – OK GORICA odgođeno
13. OK ZADAR – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:6,25:18,25:14)
2. kolo (5. prosinca 2021.)
14. OK RIBOLA KAŠTELA – OK GORICA nedjelja, 5. prosinca 2021. u 13,00
15. OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja, 5. prosinca 2021. u 13,00
16. OK SPLIT – OK GORICA nedjelja, 5. prosinca 2021. u 15,00
17. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja, 5. prosinca 2021. u 15,00
18. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL nedjelja, 5. prosinca 2021. u 12,30
19. OK CROATIA – OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 5. prosinca 2021. u 17,00
20. OK CROATIA – OKM CENTROMETAL nedjelja, 5. prosinca 2021. u 15,30
21. HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN nedjelja, 5. prosinca 2021. u 14,00
22. MOK MARSONIA – OK SISAK 3:0 (25:7,25:10,25:10)
23. MOK MURSA - OSIJEK – OK DARUVAR 3:0 (25:21,25:11,25:23)
24. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:7,25:10,25:4)
25. MOK MARSONIA – OK DARUVAR 2:1 (25:23,19:25,25:16)
3. kolo (30. siječnja 2022.)
26. OK DARUVAR – OK SISAK termin nije određen
27. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA termin nije određen
28. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
29. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA termin nije određen
30. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
31. OK CROATIA – OK GORICA termin nije određen
32. HAOK MLADOST – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
33. HAOK MLADOST – OK GORICA termin nije određen
34. OK CROATIA – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
35. MOK RIJEKA – OK ZADAR 1:2 (20:25,25:11,19:25)
36. MOK RIJEKA – OK SPLIT termin nije određen
37. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
38. OK ZADAR – OK SPLIT termin nije određen
39. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
4. kolo (20. veljače 2022.)
40. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
41. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA termin nije određen
42. OK CROATIA – OK ZADAR termin nije određen
43. OK CROATIA – MOK RIJEKA termin nije određen
44. HAOK MLADOST – OK ZADAR termin nije određen
45. OK GORICA – MOK MARSONIA termin nije određen
46. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
47. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MARSONIA termin nije određen
48. OK GORICA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
49. OK KITRO VARAŽDIN – OK DARUVAR termin nije određen
50. OKM CENTROMETAL – OK SISAK termin nije određen
51. OKM CENTROMETAL – OK DARUVAR termin nije određen
52. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK termin nije određen
5. kolo (27. ožujka 2022.)
53. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
54. OK DARUVAR – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
55. OK SISAK – OK GORICA termin nije određen
56. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
57. OK DARUVAR – OK GORICA termin nije određen
58. OK ZADAR – MOK MARSONIA termin nije određen
59. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
60. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA termin nije određen
61. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
62. OK SPLIT – HAOK MLADOST termin nije određen
63. OK RIBOLA KAŠTELA – OK CROATIA termin nije određen
64. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST termin nije određen
65. OK SPLIT – OK CROATIA termin nije određen
6. kolo (24. travnja 2022.)
66. OK CROATIA – HAOK MLADOST termin nije određen
67. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
68. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT termin nije određen
69. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
70. MOK MARSONIA – OK SPLIT termin nije određen
71. OK SISAK – MOK RIJEKA termin nije određen
72. OK DARUVAR – OK ZADAR termin nije određen
73. OK DARUVAR – MOK RIJEKA termin nije određen
74. OK SISAK – OK ZADAR termin nije određen
75. OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
76. OK MEDICINAR TRNJE – OKM CENTROMETAL termin nije određen
77. OK MEDICINAR TRNJE – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
78. OK GORICA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
89. MOK MARSONIA – OK CROATIA termin nije određen
7. kolo (15. svibnja 2022.)
79. OK MEDICINAR TRNJE – OK GORICA termin nije određen
80. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
81. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
82. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL termin nije određen
83. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
84. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK termin nije određen
85. OK SPLIT – OK DARUVAR termin nije određen
86. OK SPLIT – OK SISAK termin nije određen
87. OK RIBOLA KAŠTELA – OK DARUVAR termin nije određen
88. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST termin nije određen
90. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST termin nije određen
91. MOK MURSA - OSIJEK – OK CROATIA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem