Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 20 16 4 52 22 2.3636 1724 1483 1.1625 47
2. OK KARLOVAC 21 16 5 52 24 2.1667 1755 1588 1.1052 47
3. ŽOK OSIJEK II 21 16 5 52 29 1.7931 1853 1686 1.0991 47
4. OK VELI VRH 21 14 7 46 28 1.6429 1739 1563 1.1126 41
5. ŽOK SINJ 21 12 9 43 37 1.1622 1749 1695 1.0319 32
6. OK NEBO 20 10 10 41 36 1.1389 1706 1639 1.0409 32
7. OK UMAG 20 11 9 38 34 1.1176 1575 1539 1.0234 32
8. OK DON BOSCO 21 7 14 34 46 0.7391 1697 1717 0.9884 26
9. OK KITRO VARAŽDIN 21 9 12 38 48 0.7917 1799 1914 0.9399 25
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA 20 5 15 26 51 0.5098 1541 1742 0.8846 17
11. OK ZADAR 19 5 14 23 46 0.5000 1410 1580 0.8924 14
12. ŽOK DRENOVA 21 2 19 16 60 0.2667 1395 1797 0.7763 9
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
1. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II 1:3 (22:25,25:16,22:25,22:25)
2. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:18,25:20)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ 2:3 (25:20,16:25,16:25,25:23,9:15)
4. OK DON BOSCO – OK VELI VRH 3:1 (18:25,25:21,26:24,26:24)
5. OK KARLOVAC – OK NEBO 3:0 (25:23,25:20,25:21)
6. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:18,25:19,25:17)
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:18,16:25,25:22)
8. OK NEBO – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:23,15:25,14:16)
9. OK VELI VRH – OK KARLOVAC 0:3 (24:26,23:25,15:25)
10. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:22,25:16)
11. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (19:25,25:21,25:23,25:23)
12. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 2:3 (21:25,25:17,25:21,23:25,12:15)
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
13. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:14,19:25,23:25,22:25)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,21:25,25:12,25:22,15:11)
15. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:13,25:22,25:10)
16. OK KARLOVAC – ŽOK SINJ 3:0 (25:19,25:14,25:16)
17. HAOK MLADOST II – OK VELI VRH 3:0 (25:9,27:25,25:21)   video-prijenos
18. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (18:25,25:27,19:25)
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
19. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO 2:3 (25:19,25:27,25:19,21:25,10:15)
20. OK VELI VRH – OK UMAG 3:1 (25:20,22:25,25:20,25:17)
21. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 1:3 (25:15,23:25,17:25,28:30)   video-prijenos
22. ŽOK DRENOVA – OK KARLOVAC 1:3 (18:25,19:25,25:23,22:25)   video-prijenos
23. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:2 (22:25,25:19,17:25,26:24,16:14)
24. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (22:25,19:25,25:14,19:25)
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (20:25,21:25,17:25)
26. OK DON BOSCO – OK ZADAR 3:1 (25:17,20:25,25:16,25:18)
27. OK KARLOVAC – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:22,23:25,25:20)   video-prijenos
28. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:14,25:16,25:16)
29. OK UMAG – ŽOK SINJ 0:3 (14:25,22:25,17:25)
30. OK NEBO – OK VELI VRH 0:3 (17:25,17:25,16:25)
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
31. ŽOK OSIJEK II – OK VELI VRH 3:1 (33:31,21:25,25:18,25:17)
32. ŽOK SINJ – OK NEBO 1:3 (17:25,24:26,25:21,20:25)
33. ŽOK DRENOVA – OK UMAG 0:3 (17:25,14:25,13:25)
34. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 2:3 (23:25,21:25,25:20,30:28,12:15)
35. OK ZADAR – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,23:25,21:25)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO 0:3 (15:25,21:25,18:25)
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
37. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:16,23:25,12:25,19:25)
38. OK KARLOVAC – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (18:25,25:23,25:22,25:23)   video-prijenos
39. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:13,25:19)   video-prijenos
40. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:19,25:19)
41. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:22,25:16,25:17)
42. OK VELI VRH – ŽOK SINJ 3:1 (19:25,25:21,25:15,25:14)
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
43. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ 3:1 (21:25,25:18,25:14,25:19)
44. ŽOK DRENOVA – OK VELI VRH 0:3 (15:25,21:25,16:25)   video-prijenos
45. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO 3:1 (22:25,25:16,25:19,25:23)
46. OK ZADAR – OK UMAG 3:0 (25:16,28:26,25:11)
47. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II 0:3 (8:25,20:25,19:25)
48. OK DON BOSCO – OK KARLOVAC 2:3 (21:25,19:25,25:23,25:22,12:15)
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
49. OK KARLOVAC – ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,19:25,18:25)   video-prijenos
50. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 3:0 (25:21,26:24,25:17)   video-prijenos
51. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:21,26:24,18:25,25:17)
52. OK NEBO – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:20,25:23)
53. OK VELI VRH – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:23,25:13,25:21)
54. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:2 (25:19,27:25,22:25,16:25,16:14)
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
55. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:11,25:16)
56. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ 1:3 (13:25,25:17,20:25,12:25)
57. OK ZADAR – OK VELI VRH 1:3 (18:25,13:25,28:26,17:25)
58. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO 3:2 (20:25,25:23,25:22,16:25,15:8)
59. OK DON BOSCO – OK UMAG 2:3 (22:25,25:22,26:28,25:17,9:15)
60. OK KARLOVAC – HAOK MLADOST II 0:3 (19:25,14:25,16:25)   video-prijenos
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (20:25,25:23,25:19,25:22)   video-prijenos
62. OK UMAG – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,20:25,17:25)
63. OK NEBO – OK DON BOSCO 3:0 (25:18,25:12,25:20)
64. OK VELI VRH – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (22:25,22:25,25:22,25:13,15:11)
65. ŽOK SINJ – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:22,25:16)
66. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:21,26:28,25:20,15:25,6:15)
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
67. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:22,21:25,25:9,25:16)
68. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:2 (25:23,25:16,23:25,22:25,15:9)
69. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:16,25:23,25:14)   video-prijenos
70. OK VELI VRH – OK DON BOSCO 3:0 (25:20,27:25,26:24)
71. OK NEBO – OK KARLOVAC 1:3 (25:13,23:25,15:25,20:25)
72. OK UMAG – HAOK MLADOST II 3:0 (25:22,25:14,28:26)
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
73. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:21,25:22,24:26,26:24)
74. HAOK MLADOST II – OK NEBO 3:0 (25:17,25:23,28:26)   video-prijenos
75. OK KARLOVAC – OK VELI VRH 3:0 (26:24,25:16,25:23)
76. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ 0:3 (25:27,19:25,21:25)
77. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:20,25:20)
78. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:16,25:20)
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
79. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR 3:0 (25:15,25:17,25:18)
80. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:22,25:22,21:25,24:26,15:9)
81. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO 0:3 (9:25,17:25,13:25)
82. ŽOK SINJ – OK KARLOVAC 3:2 (25:16,24:26,25:20,13:25,15:13)   video-prijenos
83. OK VELI VRH – HAOK MLADOST II 1:3 (25:23,24:26,23:25,21:25)
84. OK NEBO – OK UMAG 2:3 (20:25,25:22,25:19,18:25,8:15)
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
85. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:18,25:20,25:16)
86. OK UMAG – OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:19,19:25,25:17)
87. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ 3:1 (22:25,25:16,25:17,25:21)   video-prijenos
88. OK KARLOVAC – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:15,25:17)
89. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (11:25,25:15,27:29,25:18,12:15)
90. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR 3:1 (25:18,17:25,28:26,26:24)
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
91. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (16:25,25:12,25:18,19:25,15:11)
92. OK ZADAR – OK DON BOSCO 3:2 (19:25,25:18,19:25,25:18,15:12)
93. OK KITRO VARAŽDIN – OK KARLOVAC 3:1 (25:22,23:25,25:20,28:26)
94. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 2:3 (20:25,11:25,25:23,25:22,4:15)
95. ŽOK SINJ – OK UMAG 3:1 (25:12,25:17,15:25,25:16)
96. OK VELI VRH – OK NEBO 3:1 (25:19,19:25,25:22,25:21)
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
97. OK VELI VRH – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:22,28:26,25:18)
98. OK NEBO – ŽOK SINJ 2:3 (25:23,23:25,20:25,25:15,20:22)
99. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:21,25:21,25:15)
100. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,22:25,22:25)   video-prijenos
101. OK KARLOVAC – OK ZADAR 3:1 (25:20,25:13,27:29,25:18)
102. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:22,25:21,25:9)
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
103. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO 3:2 (16:25,21:25,25:17,25:18,15:11)
104. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KARLOVAC 0:3 (18:25,20:25,21:25)
105. OK ZADAR – HAOK MLADOST II srijeda, 21. travnja 2021. u 19,00
106. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG 3:2 (12:25,16:25,25:19,25:22,15:13)
107. ŽOK DRENOVA – OK NEBO 2:3 (27:25,25:21,21:25,19:25,10:15)
108. ŽOK SINJ – OK VELI VRH 1:3 (24:26,25:23,15:25,11:25)   video-prijenos
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
109. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II 1:3 (25:13,20:25,23:25,23:25)   video-prijenos
110. OK VELI VRH – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:20,25:16,25:9)
111. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:12,21:25,25:15,26:24)   video-prijenos
112. OK UMAG – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:13,25:17)
113. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:19,25:10)   video-prijenos
114. OK KARLOVAC – OK DON BOSCO 3:0 (25:19,25:11,25:15)
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
115. ŽOK OSIJEK II – OK KARLOVAC 3:1 (25:21,25:21,24:26,25:16)
116. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II 3:2 (25:22,20:25,25:21,18:25,15:11)
117. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG nedjelja, 18. travnja 2021. u 18,00
118. OK ZADAR – OK NEBO nedjelja, 18. travnja 2021. u 16,00
119. OK KITRO VARAŽDIN – OK VELI VRH 0:3 (20:25,15:25,21:25)
120. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ 0:3 (17:25,12:25,12:25)
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
121. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II 1:3 (20:25,22:25,25:23,11:25)
122. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (24:26,19:25,22:25)
123. OK VELI VRH – OK ZADAR 3:0 (25:19,25:16,25:21)
124. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:15,25:16,25:18)
125. OK UMAG – OK DON BOSCO 3:0 (25:18,26:24,25:22)
126. HAOK MLADOST II – OK KARLOVAC 2:3 (18:25,16:25,25:16,25:22,8:15)
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
127. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II subota, 17. travnja 2021. u 20,00
128. OK KARLOVAC – OK UMAG subota, 17. travnja 2021. u 19,00
129. OK DON BOSCO – OK NEBO subota, 17. travnja 2021. u 15,00
130. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK VELI VRH subota, 17. travnja 2021. u 19,00
131. OK ZADAR – ŽOK SINJ subota, 17. travnja 2021. u 17,00
132. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA subota, 17. travnja 2021. u 19,00
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. travnja 2021., 12,49
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem