Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 15 15 0 45 5 9.0000 1241 904 1.3728 44
2. HAOK MLADOST 14 13 1 40 3 13.3333 1086 745 1.4577 39
3. OK SPLIT 16 12 4 38 13 2.9231 1255 1037 1.2102 36
4. OK RIBOLA KAŠTELA 15 11 4 38 17 2.2353 1290 1097 1.1759 34
5. OK KITRO VARAŽDIN 16 8 8 29 28 1.0357 1222 1173 1.0418 24
6. OKM CENTROMETAL 15 8 7 27 27 1.0000 1145 1187 0.9646 23
7. MOK RIJEKA 16 6 10 24 37 0.6486 1236 1355 0.9122 18
8. MOK MARSONIA 17 5 12 16 40 0.4000 1166 1271 0.9174 14
9. OK ZADAR 16 5 11 18 42 0.4286 1085 1391 0.7800 12
10. OK SISAK 16 2 14 14 43 0.3256 1055 1312 0.8041 9
11. OK ROVINJ 16 1 15 12 46 0.2609 1045 1354 0.7718 5
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
25. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,21:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Anto Mijić     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Sara Culjaga     1. granični sudac: Kristina Majstorović     2. granični sudac: Lucija Bakonji
 
26. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:15,25:15)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     zapisničar: Jelena Grgurević
1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Đana Rogulj        
 
27. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:1 (16:25,30:28,25:19,25:17)   video-prijenos
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Mate Šimac
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Sara Kelić        
 
28. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:20,25:15,27:25)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Dora Ivanić     2. granični sudac: Milenko Korica
 
29. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (22:25,23:25,25:27)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Anka Glas     1. granični sudac: Marija Đaković     2. granični sudac: Dominik Glas
 
30. OKM CENTROMETAL – 0 -
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 2. ožujka 2021., 0,59
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem