Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori (2020./2021.)
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 20 19 1 58 4 14.5000 1559 1025 1.5210 57
2. MOK MURSA - OSIJEK 20 19 1 57 10 5.7000 1636 1226 1.3344 55
3. OK SPLIT 20 14 6 45 19 2.3684 1542 1348 1.1439 42
4. OK RIBOLA KAŠTELA 20 13 7 46 28 1.6429 1708 1506 1.1341 40
5. OKM CENTROMETAL 20 12 8 39 31 1.2581 1537 1495 1.0281 35
6. OK KITRO VARAŽDIN 20 10 10 36 36 1.0000 1559 1480 1.0534 29
7. MOK RIJEKA 20 6 14 25 49 0.5102 1455 1675 0.8687 18
8. MOK MARSONIA 20 6 14 21 46 0.4565 1411 1525 0.9252 18
9. OK ROVINJ 20 4 16 21 51 0.4118 1362 1665 0.8180 14
10. OK ZADAR 20 5 15 21 54 0.3889 1293 1745 0.7410 12
11. OK SISAK 20 2 18 14 55 0.2545 1242 1614 0.7695 9
1. kolo (19. rujna 2020., 20. rujna 2020.)
1. HAOK MLADOST – OK ROVINJ 3:0 (25:14,25:13,25:12)
2. OK ZADAR – MOK RIJEKA 1:3 (15:25,25:22,20:25,21:25)
3. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK 3:0 (25:0,25:0,25:0)
4. OK SPLIT – 0 -
5. OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL 3:2 (25:19,19:25,28:30,25:17,15:13)   video-prijenos
6. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:0 (25:14,29:27,25:17)
2. kolo (26. rujna 2020., 27. rujna 2020.)
7. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,28:26,25:18)   video-prijenos
8. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,14:25,17:25)   video-prijenos
9. 0 – OK RIBOLA KAŠTELA -
10. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 1:3 (20:25,25:18,13:25,23:25)
11. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:2 (25:21,25:18,18:25,23:25,16:14)
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 3:2 (14:25,25:21,25:12,17:25,16:14)
3. kolo (3. listopada 2020., 4. listopada 2020.)
13. HAOK MLADOST – OK ZADAR 3:0 (25:11,25:11,25:7)   video-prijenos
14. OK SISAK – OK ROVINJ 3:1 (25:17,20:25,25:19,25:18)
15. OK SPLIT – MOK RIJEKA 1:3 (25:13,19:25,18:25,23:25)
16. OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:23,23:25,25:19,23:25,20:22)   video-prijenos
17. MOK MURSA - OSIJEK – 0 -
18. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 0:3 (16:25,23:25,21:25)   video-prijenos
4. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
19. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:19,25:15,25:20)
20. 0 – MOK MARSONIA -
21. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (19:25,25:20,25:21,23:25,8:15)
22. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (20:25,25:21,18:25,25:16,15:10)   video-prijenos
23. OK ROVINJ – OK SPLIT 0:3 (19:25,22:25,13:25)
24. OK ZADAR – OK SISAK 3:2 (15:25,24:26,25:23,25:23,15:12)
5. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
25. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,21:25)
26. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:15,25:15)
27. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:1 (16:25,30:28,25:19,25:17)   video-prijenos
28. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:20,25:15,27:25)
29. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (22:25,23:25,25:27)
30. OKM CENTROMETAL – 0 -
6. kolo (24. listopada 2020., 25. studenog 2020.)
31. HAOK MLADOST – 0 -
32. OK KITRO VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL 2:3 (25:13,26:24,19:25,18:25,13:15)
33. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:20,25:18)
34. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,14:25)
35. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (9:25,23:25,14:25)   video-prijenos
36. OK SISAK – OK SPLIT 0:3 (25:27,26:28,14:25)
7. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
37. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (31:33,23:25,21:25)
38. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:16,25:19,25:13)
39. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:9,25:17,25:13)
40. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 3:0 (25:0,25:0,25:0)
41. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:2 (25:23,22:25,20:25,25:23,15:11)   video-prijenos
42. 0 – OK KITRO VARAŽDIN -
8. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
43. HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:13,25:17)   video-prijenos
44. MOK RIJEKA – 0 -
45. OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL 1:3 (24:26,25:19,22:25,25:27)   video-prijenos
46. OK ZADAR – MOK MARSONIA 2:3 (16:25,15:25,27:25,28:26,9:15)
47. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (19:25,13:25,18:25)
48. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (23:25,28:30,17:25)   video-prijenos
9. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
49. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (23:25,21:25,17:25)   video-prijenos
50. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:1 (29:27,22:25,25:23,25:16)   video-prijenos
51. MOK MARSONIA – OK SISAK 3:1 (26:24,21:25,25:20,25:23)
52. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 3:0 (25:9,25:18,25:16)   video-prijenos
53. 0 – OK ROVINJ -
54. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 3:2 (25:17,17:25,21:25,25:19,17:15)
10. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
55. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 3:0 (25:22,25:10,25:11)   video-prijenos
56. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (19:25,13:25,23:25)   video-prijenos
57. OK ZADAR – 0 -
58. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 3:0 (25:17,25:22,25:16)
59. OK SPLIT – MOK MARSONIA 3:0 (25:23,25:20,25:16)
60. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:21,19:25,24:26,16:25)   video-prijenos
11. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
61. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 3:1 (25:23,32:30,24:26,25:23)   video-prijenos
62. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (24:26,26:24,25:23,24:26,10:15)   video-prijenos
63. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 0:3 (27:29,21:25,26:28)   video-prijenos
64. 0 – OK SISAK -
65. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:15,25:14)
66. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:1 (16:25,25:21,25:18,25:15)   video-prijenos
12. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
67. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 0:3 (19:25,16:25,14:23)   video-prijenos
68. MOK RIJEKA – OK ZADAR 1:3 (25:11,21:25,15:25,22:25)   video-prijenos
69. OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (23:25,15:25,16:25)
70. 0 – OK SPLIT -
71. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (27:25,22:25,23:25,22:25)   video-prijenos
72. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (18:25,17:25,14:25)   video-prijenos
13. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
73. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,21:25,17:25)   video-prijenos
74. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:12,25:12,25:16)
75. OK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
76. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:20)
77. OK SISAK – MOK RIJEKA 3:0 (25:18,25:15,25:23)
78. OK ROVINJ – OK ZADAR 2:3 (23:25,24:26,25:23,25:18,11:15)
14. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
79. OK ZADAR – HAOK MLADOST 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
80. OK ROVINJ – OK SISAK 3:1 (12:25,25:20,25:16,25:18)
81. MOK RIJEKA – OK SPLIT 0:3 (10:25,16:25,22:25)   video-prijenos
82. OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (18:25,22:25,17:25)
83. 0 – MOK MURSA - OSIJEK -
84. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 3:1 (25:15,21:25,25:21,25:13)
15. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
85. OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST 0:3 (12:25,11:25,10:25)
86. MOK MARSONIA – 0 -
87. MOK MURSA - OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:9,25:14,25:22)
88. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 3:0 (25:13,25:18,25:13)   video-prijenos
89. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:0 (25:23,25:11,25:17)   video-prijenos
90. OK SISAK – OK ZADAR 2:3 (25:16,20:25,25:21,14:25,11:15)
16. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
91. HAOK MLADOST – OK SISAK 3:0 (25:16,25:13,25:12)   video-prijenos
92. OK ZADAR – OK SPLIT 0:3 (10:25,14:25,29:31)
93. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:19,18:25,11:25,13:25)   video-prijenos
94. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (9:25,19:25,19:25)   video-prijenos
95. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:14,25:22)
96. 0 – OKM CENTROMETAL -
17. kolo (27. veljače 2021., 28. siječnja 2021.)
97. 0 – HAOK MLADOST -
98. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:18,25:16,25:23)   video-prijenos
99. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 3:1 (25:20,23:25,25:17,26:24)   video-prijenos
100. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:11,25:23)   video-prijenos
101. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 3:0 (25:21,25:16,25:6)   video-prijenos
102. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:19,25:11,25:16)   video-prijenos
18. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
103. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:1 (25:19,22:25,25:14,25:12)   video-prijenos
104. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,15:25,11:25)   video-prijenos
105. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (9:25,20:25,17:25)
106. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:21,25:23)
107. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL 0:3 (18:25,14:25,12:25)   video-prijenos
108. OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
19. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
109. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,24:26,17:25)
110. 0 – MOK RIJEKA -
111. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:15,26:24,25:19)   video-prijenos
112. MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:23,25:17,30:28)   video-prijenos
113. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:11,25:9,25:12)   video-prijenos
114. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 0:3 (22:25,24:26,22:25)
20. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
115. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:17,25:17,25:19)   video-prijenos
116. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,22:25,22:25)   video-prijenos
117. OK SISAK – MOK MARSONIA 0:3 (22:25,18:25,25:27)
118. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL 1:3 (25:20,13:25,18:25,17:25)
119. OK ROVINJ – 0 -
120. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (16:25,23:25,14:25)   video-prijenos
21. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
121. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,11:25,20:25)   video-prijenos
122. OK KITRO VARAŽDIN – OK ROVINJ 1:3 (24:26,25:13,23:25,23:25)
123. 0 – OK ZADAR -
124. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 3:0 (25:14,25:19,25:20)   video-prijenos
125. MOK MARSONIA – OK SPLIT 0:3 (16:25,15:25,22:25)   video-prijenos
126. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:22,29:31,25:20,18:25,15:10)   video-prijenos
22. kolo (3. travnja 2021., 4. travnja 2021.)
127. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:19,25:17,25:22)   video-prijenos
128. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 3:0 (25:16,25:19,25:13)   video-prijenos
129. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:0 (30:28,25:23,25:20)   video-prijenos
130. OK SISAK – 0 -
131. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:22,11:25,21:25,25:22,7:15)
132. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 3:1 (25:13,20:25,25:21,25:22)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 4. kolovoza 2021., 15,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem