Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE II 1 1 0 3 0 75 37 2.0270 3
2. ŽOK BARANJA 1 1 0 3 1 3.0000 99 78 1.2692 3
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 1 1 0 3 1 3.0000 95 75 1.2667 3
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK DONJI MIHOLJAC 0 0 0 0 0 0 0 0
6. OK KOLONIJA II 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŽOK VITEZ 11 1 0 1 1 3 0.3333 75 95 0.7895 0
8. OK ĐAKOVO II 1 0 1 1 3 0.3333 78 99 0.7879 0
9. ŽOK VALLIS AUREA II 1 0 1 0 3 0.0000 37 75 0.4933 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK KOLONIJA II odgođeno
3. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA 1:3 (14:25,26:24,18:25,20:25)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK VITEZ 11 3:1 (20:25,25:14,25:19,25:17)
5. OK BELIŠĆE II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:8,25:19)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. 0 - ŽOK VALLIS AUREA II -
7. ŽOK VITEZ 11 - OK BELIŠĆE II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
8. ŽOK BARANJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III subota, 19. listopada 2019. u 15,00
9. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II nedjelja, 20. listopada 2019. u 11,30
10. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III nedjelja, 20. listopada 2019. u 15,00
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
12. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - OK KOLONIJA II termin nije određen
14. OK BELIŠĆE II - ŽOK BARANJA termin nije određen
15. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. 0 - ŽOK VITEZ 11 -
17. ŽOK BARANJA - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
18. OK KOLONIJA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
19. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
20. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK ĐAKOVO II termin nije određen
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK ĐAKOVO II - 0 -
22. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
23. OK BELIŠĆE II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
24. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II termin nije određen
25. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK BARANJA termin nije određen
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. 0 - ŽOK BARANJA -
27. OK KOLONIJA II - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
29. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK BELIŠĆE II termin nije određen
30. OK ĐAKOVO II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - 0 -
32. OK BELIŠĆE II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
33. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
34. ŽOK VITEZ 11 - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
35. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II termin nije određen
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. 0 - OK KOLONIJA II -
37. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK BARANJA termin nije određen
38. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
39. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
40. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III - OK BELIŠĆE II termin nije određen
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK BELIŠĆE II - 0 -
42. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
43. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO II termin nije određen
44. ŽOK BARANJA - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
45. OK KOLONIJA II - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI II 1 1 0 3 0 75 39 1.9231 3
2. OK ČEPIN II 1 1 0 3 0 75 39 1.9231 3
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1 1 0 3 1 3.0000 96 81 1.1852 3
4. OK LINGA II 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK OSIJEK JUG 2 0 0 0 0 0 0 0 0
6. OK POSAVINA BROD II 0 0 0 0 0 0 0 0
7. AOK OSIJEK II 1 0 1 1 3 0.3333 81 96 0.8438 0
8. ŽOK NAŠICE II 1 0 1 0 3 0.0000 39 75 0.5200 0
9. ŽOK OSIJEK IV 1 0 1 0 3 0.0000 39 75 0.5200 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK POSAVINA BROD II - 0 -
2. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI II 0:3 (11:25,22:25,6:25)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - AOK OSIJEK II 3:1 (25:17,19:25,25:14,27:25)
4. OK LINGA II - OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
5. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:8,25:16,25:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. 0 - ŽOK OSIJEK IV -
7. OK OSIJEK JUG 2 - OK ČEPIN II nedjelja, 20. listopada 2019. u 11,00
8. AOK OSIJEK II - OK LINGA II subota, 19. listopada 2019. u 13,00
9. ŽOK VINKOVCI II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II nedjelja, 20. listopada 2019. u 18,00
10. OK POSAVINA BROD II - ŽOK NAŠICE II subota, 19. listopada 2019. u 12,00
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK NAŠICE II - 0 -
12. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK POSAVINA BROD II termin nije određen
13. OK LINGA II - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
14. OK ČEPIN II - AOK OSIJEK II termin nije određen
15. ŽOK OSIJEK IV - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. 0 - OK OSIJEK JUG 2 -
17. AOK OSIJEK II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
18. ŽOK VINKOVCI II - OK ČEPIN II termin nije određen
19. OK POSAVINA BROD II - OK LINGA II termin nije određen
20. ŽOK NAŠICE II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - 0 -
22. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
23. OK ČEPIN II - OK POSAVINA BROD II termin nije određen
24. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
25. OK OSIJEK JUG 2 - AOK OSIJEK II termin nije određen
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. 0 - AOK OSIJEK II -
27. ŽOK VINKOVCI II - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
28. OK POSAVINA BROD II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
29. ŽOK NAŠICE II - OK ČEPIN II termin nije određen
30. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II termin nije određen
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. OK LINGA II - 0 -
32. OK ČEPIN II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
33. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
34. OK OSIJEK JUG 2 - OK POSAVINA BROD II termin nije određen
35. AOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. 0 - ŽOK VINKOVCI II -
37. OK POSAVINA BROD II - AOK OSIJEK II termin nije određen
38. ŽOK NAŠICE II - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
39. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
40. OK LINGA II - OK ČEPIN II termin nije određen
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK ČEPIN II - 0 -
42. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II termin nije određen
43. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
44. AOK OSIJEK II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
45. ŽOK VINKOVCI II - OK POSAVINA BROD II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. listopada 2019., 14,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem