Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VALPOVKA 7 6 1 18 9 2.0000 586 520 1.1269 16
2. OK ĐAKOVO 4 4 0 12 1 12.0000 321 209 1.5359 12
3. ŽOK ENNA VUKOVAR II 6 4 2 14 6 2.3333 458 421 1.0879 12
4. ŽOK OSIJEK III 5 3 2 10 10 1.0000 414 402 1.0299 7
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 4 2 2 9 9 1.0000 361 376 0.9601 6
6. OK ČEPIN 4 2 2 6 8 0.7500 314 290 1.0828 6
7. OK SLAVONSKI BROD 5 1 4 9 13 0.6923 427 462 0.9242 6
8. ŽOK NAŠICE 4 1 3 5 9 0.5556 282 331 0.8520 3
9. AOK OSIJEK 4 1 3 3 10 0.3000 233 311 0.7492 3
10. OK STRIZIVOJNA 5 0 5 4 15 0.2667 372 446 0.8341 1
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ĐAKOVO - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:17,25:7,25:15)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK VALPOVKA 2:3 (21:25,25:19,21:25,25:13,8:15)
3. ŽOK NAŠICE - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:19,26:24,25:21)
4. AOK OSIJEK - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (20:25,18:25,15:25)
5. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III 3:1 (21:25,25:12,25:14,25:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,12:25,15:25,25:18,15:17)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 3:0 (25:20,25:23,25:20)
8. OK STRIZIVOJNA - AOK OSIJEK 1:3 (25:10,18:25,28:30,15:25)
9. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (20:25,25:10,25:15,25:17)
10. OK ĐAKOVO - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:1 (21:25,25:11,25:19,25:7)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK SLAVONSKI BROD 3:2 (13:25,26:24,23:25,25:18,15:12)
12. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO 0:3 (23:25,19:25,18:25)
13. AOK OSIJEK - OK VALPOVKA 0:3 (10:25,17:25,15:25)
14. OK ČEPIN - OK STRIZIVOJNA 3:1 (28:26,25:8,19:25,25:14)
15. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (23:25,18:25,17:25)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (19:25,25:22,25:16,25:15)
17. OK STRIZIVOJNA - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:22,18:25,25:21,16:25,7:15)
18. OK VALPOVKA - OK ČEPIN 3:0 (25:19,25:15,26:24)
19. OK ĐAKOVO - AOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:20,25:12)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE 3:1 (22:25,25:15,25:19,25:20)
5. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD odgođeno
22. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - AOK OSIJEK utorak, 19. studenog 2019. u 17,00
23. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO srijeda, 20. studenog 2019. u 20,00
24. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA 3:0 (25:22,25:10,25:16)
25. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK STRIZIVOJNA 3:0 (25:15,25:22,25:21)
6. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. OK SLAVONSKI BROD - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
27. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:1 (25:14,25:23,20:25,25:18)
28. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ČEPIN termin nije određen
30. ŽOK NAŠICE - AOK OSIJEK termin nije određen
7. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
31. AOK OSIJEK - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
32. OK ČEPIN - ŽOK NAŠICE termin nije određen
33. ŽOK OSIJEK III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
34. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ĐAKOVO termin nije određen
35. OK STRIZIVOJNA - OK VALPOVKA termin nije određen
8. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
36. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA 2:3 (25:19,21:25,19:25,25:16,8:15)
37. OK ĐAKOVO - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
38. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
39. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
40. AOK OSIJEK - OK ČEPIN termin nije određen
9. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
41. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
42. ŽOK OSIJEK III - AOK OSIJEK termin nije određen
43. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE termin nije određen
44. OK STRIZIVOJNA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
45. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO termin nije određen
10. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
46. OK SLAVONSKI BROD - OK ĐAKOVO termin nije određen
47. OK VALPOVKA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
48. OK STRIZIVOJNA - ŽOK NAŠICE termin nije određen
49. ŽOK ENNA VUKOVAR II - AOK OSIJEK termin nije određen
50. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN termin nije određen
11. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
51. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
52. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
53. AOK OSIJEK - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
54. ŽOK NAŠICE - OK VALPOVKA termin nije određen
55. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO termin nije određen
12. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
56. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
57. OK ĐAKOVO - ŽOK NAŠICE termin nije određen
58. OK VALPOVKA - AOK OSIJEK termin nije određen
59. OK STRIZIVOJNA - OK ČEPIN termin nije određen
60. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
13. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
61. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
62. ŽOK OSIJEK III - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
63. OK ČEPIN - OK VALPOVKA termin nije određen
64. AOK OSIJEK - OK ĐAKOVO termin nije određen
65. ŽOK NAŠICE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
14. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
66. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE termin nije određen
67. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - AOK OSIJEK termin nije određen
68. OK ĐAKOVO - OK ČEPIN termin nije određen
69. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
70. OK STRIZIVOJNA - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
15. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
71. OK STRIZIVOJNA - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
72. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK VALPOVKA termin nije određen
73. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO termin nije određen
74. OK ČEPIN - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
75. AOK OSIJEK - ŽOK NAŠICE termin nije određen
16. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
76. OK SLAVONSKI BROD - AOK OSIJEK termin nije određen
77. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN termin nije određen
78. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
79. OK ĐAKOVO - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
80. OK VALPOVKA - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
17. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
81. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
82. OK STRIZIVOJNA - OK ĐAKOVO termin nije određen
83. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
84. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE termin nije određen
85. OK ČEPIN - AOK OSIJEK termin nije određen
18. kolo (2. svibnja 2020., 3. svibnja 2020.)
86. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN termin nije određen
87. AOK OSIJEK - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
88. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
89. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK STRIZIVOJNA termin nije određen
90. OK ĐAKOVO - OK VALPOVKA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 18. studenog 2019., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem