Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ŠIBENIK 13 12 1 36 6 6.0000 1025 745 1.3758 36
2. OK SPLIT III 10 7 3 24 12 2.0000 831 695 1.1957 21
3. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 12 7 5 24 21 1.1429 994 892 1.1143 21
4. ŽOK DUBROVNIK II 10 6 4 22 14 1.5714 781 717 1.0893 18
5. OK GUSAR 10 5 5 18 18 1.0000 753 765 0.9843 16
6. OK NOVA MOKOŠICA 12 4 8 15 27 0.5556 797 885 0.9006 12
7. ŽOK BIBINJE 12 3 9 10 29 0.3448 593 893 0.6641 8
8. OK NOVALJA 13 2 11 11 33 0.3333 822 1004 0.8187 6
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:10,25:23,25:14)
2. ŽOK ŠIBENIK - OK GUSAR 3:1 (25:19,23:25,25:12,25:20)
3. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:16,25:10,25:9)
4. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (25:21,11:25,17:25,13:25)
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (13:25,15:25,25:19,20:25)
6. ŽOK BIBINJE - OK NOVALJA 3:0 (25:15,25:21,25:13)
7. OK GUSAR - ŽOK DUBROVNIK II 2:3 (21:25,25:17,19:25,25:21,8:15)
8. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:14,28:26,25:18)
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
9. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:5,25:20,25:11)
10. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III 1:3 (25:15,23:25,15:25,23:25)
11. OK NOVALJA - OK GUSAR 1:3 (11:25,18:25,25:20,26:28)
12. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:15,25:7,25:10)
4. kolo (16. studenog 2019., 18. studenog 2019.)
13. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:7,25:7,25:7)
14. OK GUSAR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:15,25:22,20:25,25:21)
15. OK SPLIT III - OK NOVALJA 3:0 (31:29,25:14,25:17)
16. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II 3:0 (25:9,25:23,25:20)
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:19,25:17,25:21)
18. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (15:25,19:25,9:25)
19. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III 0:3 (14:25,11:25,24:26)
20. ŽOK BIBINJE - OK GUSAR 3:0 (25:21,25:10,25:18)
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
21. OK NOVA MOKOŠICA - OK GUSAR 3:0 (25:21,25:6,25:21)
22. OK SPLIT III - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:9,25:12,25:8)
23. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:17,25:12,25:17)
24. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA 3:0 (25:16,25:20,25:14)
7. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
25. OK NOVALJA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:10,25:23,25:18)
26. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II 3:2 (25:20,21:25,25:20,23:25,15:8)
27. ŽOK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (12:25,13:25,21:25)
28. OK GUSAR - OK SPLIT III 3:0 (25:13,25:22,25:22)
8. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
29. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT III 3:2 (25:18,25:17,7:25,22:25,15:12)
30. OK GUSAR - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (13:25,15:25,23:25)
31. ŽOK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (10:25,15:25,20:25)
32. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA 3:1 (25:16,24:26,25:16,25:20)
9. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
33. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA 3:0 (25:18,25:16,25:15)
34. OK NOVALJA - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:7,25:17,25:1)
35. ŽOK DUBROVNIK II - OK GUSAR termin nije određen
36. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III 3:1 (25:22,16:25,25:23,25:22)
10. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
37. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (13:25,21:25,17:25)
38. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
39. OK GUSAR - OK NOVALJA 3:1 (25:20,25:22,13:25,25:13)
40. ŽOK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (12:25,11:25,25:22,16:25)
11. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
41. ŽOK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA 3:2 (19:25,25:23,23:25,25:17,15:8)
42. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK GUSAR termin nije određen
43. OK NOVALJA - OK SPLIT III odgođeno
44. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK 1:3 (6:25,29:27,16:25,16:25)
12. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
45. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
46. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVALJA 3:0 (25:8,25:19,25:15)
47. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:2 (20:25,25:23,25:27,25:18,15:13)
48. OK GUSAR - ŽOK BIBINJE 3:0 (25:9,25:17,25:13)
13. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
49. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
50. ŽOK BIBINJE - OK SPLIT III odgođeno
51. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK 0:3 (19:25,22:25,24:26)
52. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II 0:3 (23:25,18:25,15:25)
14. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
53. OK NOVA MOKOŠICA - OK NOVALJA 3:1 (16:25,25:14,25:16,25:13)
54. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
55. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK BIBINJE termin nije određen
56. OK SPLIT III - OK GUSAR termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 9. srpnja 2020., 11,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem