Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK II 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK NOVA MOKOŠICA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK SPLIT III 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK BIBINJE 0 0 0 0 0 0 0 0
5. ŽOK ŠIBENIK 0 0 0 0 0 0 0 0
6. OK NOVALJA 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0 0 0 0 0 0 0 0
8. OK GUSAR 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
1. OK SPLIT III - OK NOVA MOKOŠICA odgođeno
2. ŽOK ŠIBENIK - OK GUSAR subota, 19. listopada 2019. u 15,00
3. ŽOK DUBROVNIK II - OK BIBINJE odgođeno
4. OK NOVALJA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
2. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
5. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
6. OK BIBINJE - OK NOVALJA termin nije određen
7. OK GUSAR - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
8. OK SPLIT III - ŽOK ŠIBENIK subota, 26. listopada 2019. u 14,00
3. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
9. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
10. ŽOK DUBROVNIK II - OK SPLIT III subota, 23. studenog 2019. u 7,00
11. OK NOVALJA - OK GUSAR termin nije određen
12. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK BIBINJE termin nije određen
4. kolo (16. studenog 2019., 18. studenog 2019.)
13. OK NOVA MOKOŠICA - OK BIBINJE termin nije određen
14. OK GUSAR - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
15. OK SPLIT III - OK NOVALJA termin nije određen
16. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
18. OK NOVALJA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
19. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK SPLIT III subota, 23. studenog 2019. u 7,00
20. OK BIBINJE - OK GUSAR termin nije određen
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
21. OK NOVA MOKOŠICA - OK GUSAR termin nije određen
22. OK SPLIT III - OK BIBINJE termin nije određen
23. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
24. ŽOK DUBROVNIK II - OK NOVALJA termin nije određen
7. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
25. OK NOVALJA - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
26. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
27. OK BIBINJE - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
28. OK GUSAR - OK SPLIT III termin nije određen
8. kolo
29. OK NOVA MOKOŠICA - OK SPLIT III nedjelja, 24. studenog 2019. u 7,00
30. OK GUSAR - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
31. OK BIBINJE - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
32. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA termin nije određen
9. kolo
33. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
34. OK NOVALJA - OK BIBINJE termin nije određen
35. ŽOK DUBROVNIK II - OK GUSAR termin nije određen
36. ŽOK ŠIBENIK - OK SPLIT III termin nije određen
10. kolo
37. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
38. OK SPLIT III - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
39. OK GUSAR - OK NOVALJA termin nije određen
40. OK BIBINJE - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA nedjelja, 20. listopada 2019. u 12,30
11. kolo
41. OK BIBINJE - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
42. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK GUSAR termin nije određen
43. OK NOVALJA - OK SPLIT III termin nije određen
44. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
12. kolo
45. OK NOVA MOKOŠICA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
46. ŽOK ŠIBENIK - OK NOVALJA termin nije određen
47. OK SPLIT III - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
48. OK GUSAR - OK BIBINJE termin nije određen
13. kolo
49. OK GUSAR - OK NOVA MOKOŠICA termin nije određen
50. OK BIBINJE - OK SPLIT III termin nije određen
51. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
52. OK NOVALJA - ŽOK DUBROVNIK II termin nije određen
14. kolo
53. OK NOVA MOKOŠICA - OK NOVALJA termin nije određen
54. ŽOK DUBROVNIK II - ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
55. ŽOK ŠIBENIK - OK BIBINJE termin nije određen
56. OK SPLIT III - OK GUSAR termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 17. listopada 2019., 14,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem