Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK II 11 11 0 33 0 825 477 1.7296 33
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 11 8 3 27 14 1.9286 953 765 1.2458 24
3. ŽOK VINKOVCI 11 7 4 24 14 1.7143 832 782 1.0639 22
4. OK KOLONIJA 11 5 6 20 22 0.9091 880 923 0.9534 17
5. OK POSAVINA BROD 11 5 6 17 23 0.7391 812 883 0.9196 13
6. OK LINGA 11 4 7 14 23 0.6087 735 854 0.8607 11
7. ŽOK VALLIS AUREA 11 2 9 11 29 0.3793 772 939 0.8222 6
8. OK BELIŠĆE 11 2 9 8 29 0.2759 706 892 0.7915 6
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK POSAVINA BROD - OK BELIŠĆE 3:0 (25:15,25:23,25:20)
2. OK KOLONIJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (22:25,25:21,20:25,18:25)
3. OK LINGA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (16:25,19:25,13:25)
4. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK VINKOVCI 3:2 (25:19,22:25,19:25,25:23,15:8)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK BELIŠĆE - ŽOK VINKOVCI 0:3 (15:25,21:25,22:25)
6. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:8,25:18,25:17)
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK LINGA 2:3 (25:16,22:25,21:25,25:10,15:17)
8. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:2 (21:25,20:25,25:20,25:20,17:15)
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
9. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 3:1 (23:25,25:23,25:11,25:21)
10. OK LINGA - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:20,25:19)
11. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (25:21,11:25,7:25,19:25)
12. ŽOK VINKOVCI - ŽOK OSIJEK II 0:3 (20:25,10:25,13:25)
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
13. OK BELIŠĆE - ŽOK OSIJEK II 0:3 (16:25,15:25,5:25)
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VINKOVCI 3:1 (25:17,22:25,25:17,25:15)
15. OK POSAVINA BROD - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:10,25:20,25:11)
16. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (18:25,21:25,19:25)
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
17. OK LINGA - OK BELIŠĆE 1:3 (25:21,17:25,21:25,26:28)
18. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA 1:3 (25:19,22:25,22:25,21:25)
19. ŽOK VINKOVCI - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:21,25:12,25:15)
20. ŽOK OSIJEK II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:0 (25:20,25:18,25:15)
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
21. OK BELIŠĆE - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (16:25,19:25,18:25)
22. OK POSAVINA BROD - ŽOK OSIJEK II 0:3 (23:25,14:25,8:25)
23. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI 0:3 (17:25,19:25,14:25)
24. OK LINGA - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:21,25:16,25:22)
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
25. ŽOK VALLIS AUREA - OK BELIŠĆE 3:0 (25:20,25:20,26:24)
26. ŽOK VINKOVCI - OK LINGA 3:0 (25:20,25:17,25:20)
27. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA 3:0 (25:6,25:17,25:20)
28. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK POSAVINA BROD 3:0 (25:9,25:11,25:21)
8. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
29. OK BELIŠĆE - OK POSAVINA BROD 3:1 (22:25,25:20,25:12,25:23)
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK KOLONIJA 3:2 (25:10,25:14,25:27,23:25,15:11)
31. ŽOK OSIJEK II - OK LINGA 3:0 (25:6,25:9,25:10)
32. ŽOK VINKOVCI - ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (26:24,21:25,25:20,25:16)
9. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
33. ŽOK VINKOVCI - OK BELIŠĆE 3:0 (25:17,25:12,25:12)
34. ŽOK VALLIS AUREA - ŽOK OSIJEK II 0:3 (19:25,15:25,18:25)
35. OK LINGA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (19:25,14:25,20:25)
36. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD 3:1 (25:20,11:25,25:15,25:12)
10. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
37. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA 1:3 (17:25,12:25,26:24,22:25)
38. OK POSAVINA BROD - OK LINGA 3:1 (18:25,25:19,25:18,25:21)
39. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:15,25:14,25:16)
40. ŽOK OSIJEK II - ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:13,25:14,25:19)
11. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
41. ŽOK OSIJEK II - OK BELIŠĆE 3:0 (25:10,25:16,25:17)
42. ŽOK VINKOVCI - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (20:25,25:20,27:25,25:20)
43. ŽOK VALLIS AUREA - OK POSAVINA BROD 2:3 (22:25,25:17,21:25,33:31,12:15)
44. OK LINGA - OK KOLONIJA 0:3 (20:25,20:25,22:25)
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
45. OK BELIŠĆE - OK LINGA odgođeno
46. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA odgođeno
47. OK POSAVINA BROD - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
48. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
49. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK BELIŠĆE termin nije određen
50. ŽOK OSIJEK II - OK POSAVINA BROD termin nije određen
51. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA termin nije određen
52. ŽOK VALLIS AUREA - OK LINGA termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
53. OK BELIŠĆE - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
54. OK LINGA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
55. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
56. OK POSAVINA BROD - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 29. ožujka 2020., 12,29
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem