Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA JUG - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 8 8 0 24 2 12.0000 649 414 1.5676 24
2. OK MARINA KAŠTELA II 8 7 1 22 6 3.6667 658 506 1.3004 20
3. ŽOK TROGIR 9 6 3 21 10 2.1000 701 624 1.1234 19
4. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 8 6 2 20 12 1.6667 701 630 1.1127 18
5. OK SPLIT II 8 5 3 16 15 1.0667 640 658 0.9726 12
6. OK BRDA II 9 3 6 14 20 0.7000 699 715 0.9776 10
7. OK ZADAR II 8 3 5 13 17 0.7647 592 675 0.8770 9
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 8 3 5 13 18 0.7222 605 644 0.9394 9
9. OK ŠIBENIK '91 9 3 6 13 21 0.6190 679 727 0.9340 9
10. OK MAKARSKA 9 2 7 9 22 0.4091 598 708 0.8446 7
11. OK KAŠTELA II 8 0 8 2 24 0.0833 410 631 0.6498 1
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK MARINA KAŠTELA II - 0 -
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MAKARSKA 3:0 (25:9,25:21,25:17)
3. OK ZADAR II - ŽOK SINJ 1:3 (11:25,11:25,25:23,21:25)
4. ŽOK TROGIR - OK KAŠTELA II 3:0 (25:23,25:20,26:24)
5. OK SPLIT II - OK ŠIBENIK '91 3:2 (25:15,21:25,18:25,25:19,15:10)
6. OK BRDA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:11,25:17)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. 0 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM -
8. OK ŠIBENIK '91 - OK BRDA II 3:2 (25:22,15:25,22:25,25:23,15:5)
9. OK KAŠTELA II - OK SPLIT II 2:3 (25:20,25:18,20:25,20:25,15:17)
10. ŽOK SINJ - ŽOK TROGIR 3:1 (25:14,25:27,25:18,25:12)
11. OK MAKARSKA - OK ZADAR II 0:3 (20:25,22:25,19:25)
12. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:21,22:25,12:25,18:25)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - 0 -
14. OK ZADAR II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,18:25,12:25)
15. ŽOK TROGIR - OK MAKARSKA 3:0 (25:13,25:10,25:17)
16. OK SPLIT II - ŽOK SINJ 0:3 (22:25,16:25,7:25)
17. OK BRDA II - OK KAŠTELA II 3:0 (25:15,25:19,25:9)
18. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ŠIBENIK '91 3:1 (19:25,25:15,25:16,25:18)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
19. 0 - OK ŠIBENIK '91 -
20. OK KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (8:25,19:25,13:25)
21. ŽOK SINJ - OK BRDA II 3:0 (25:22,25:19,25:17)
22. OK MAKARSKA - OK SPLIT II 0:3 (21:25,16:25,20:25)
23. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK TROGIR 3:0 (25:22,25:14,25:18)
24. OK ZADAR II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:14,19:25,18:25,20:25)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK ZADAR II - 0 -
26. ŽOK TROGIR - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:19)
27. OK SPLIT II - OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (15:25,17:25,26:24,23:25)
28. OK BRDA II - OK MAKARSKA 3:2 (18:25,25:15,23:25,25:22,15:13)
29. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK SINJ 0:3 (9:25,11:25,15:25)
30. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:14,25:15)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
31. 0 - OK KAŠTELA II -
32. ŽOK SINJ - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:13,25:20,25:5)
33. OK MAKARSKA - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (25:22,25:23,15:25,25:21)
34. OK MARINA KAŠTELA II - OK BRDA II 3:0 (25:13,25:19,25:12)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK SPLIT II 2:3 (19:25,25:12,25:20,23:25,9:15)
36. OK ZADAR II - ŽOK TROGIR 3:2 (25:21,13:25,25:23,14:25,15:13)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
37. ŽOK TROGIR - 0 -
38. OK SPLIT II - OK ZADAR II 3:0 (25:12,25:23,25:17)
39. OK BRDA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:3 (16:25,25:21,25:20,15:25,8:15)
40. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:20,14:25,25:22,15:25,10:15)
41. OK ŠIBENIK '91 - OK MAKARSKA 3:1 (25:22,25:10,22:25,25:10)
42. OK KAŠTELA II - ŽOK SINJ 0:3 (11:25,17:25,10:25)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
43. 0 - ŽOK SINJ -
44. OK MAKARSKA - OK KAŠTELA II 3:0 (25:10,25:11,25:17)
45. OK MARINA KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:16,25:21,25:18)
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:1 (10:25,25:18,25:9,25:17)
47. OK ZADAR II - OK BRDA II 3:0 (27:25,25:12,26:24)
48. ŽOK TROGIR - OK SPLIT II 3:0 (25:15,25:22,25:21)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
49. OK SPLIT II - 0 -
50. OK BRDA II - ŽOK TROGIR 1:3 (21:25,25:18,22:25,23:25)
51. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK ZADAR II 3:2 (25:22,22:25,22:25,25:19,15:7)
52. OK ŠIBENIK '91 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (23:25,25:22,22:25,24:26)
53. OK KAŠTELA II - OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (5:25,20:25,15:25)
54. ŽOK SINJ - OK MAKARSKA 3:0 (26:24,25:18,25:19)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
55. 0 - OK MAKARSKA -
56. OK MARINA KAŠTELA II - ŽOK SINJ subota, 14. prosinca 2019. u 12,45
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK KAŠTELA II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 15,45
58. OK ZADAR II - OK ŠIBENIK '91 subota, 14. prosinca 2019. u 20,00
59. ŽOK TROGIR - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM subota, 14. prosinca 2019. u 18,00
60. OK SPLIT II - OK BRDA II nedjelja, 15. prosinca 2019. u 15,00
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK BRDA II - 0 -
62. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK SPLIT II termin nije određen
63. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK TROGIR 0:3 (10:25,19:25,21:25)
64. OK KAŠTELA II - OK ZADAR II termin nije određen
65. ŽOK SINJ - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
66. OK MAKARSKA - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
12. kolo (23. siječnja 2020.)
67. 0 - OK MARINA KAŠTELA II -
68. OK MAKARSKA - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
69. ŽOK SINJ - OK ZADAR II termin nije određen
70. OK KAŠTELA II - ŽOK TROGIR termin nije određen
71. OK ŠIBENIK '91 - OK SPLIT II termin nije određen
72. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK BRDA II termin nije određen
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
73. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - 0 -
74. OK BRDA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
75. OK SPLIT II - OK KAŠTELA II termin nije određen
76. ŽOK TROGIR - ŽOK SINJ termin nije određen
77. OK ZADAR II - OK MAKARSKA termin nije određen
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
79. 0 - OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
80. OK MARINA KAŠTELA II - OK ZADAR II termin nije određen
81. OK MAKARSKA - ŽOK TROGIR termin nije određen
82. ŽOK SINJ - OK SPLIT II termin nije određen
83. OK KAŠTELA II - OK BRDA II termin nije određen
84. OK ŠIBENIK '91 - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
85. OK ŠIBENIK '91 - 0 -
86. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTELA II termin nije određen
87. OK BRDA II - ŽOK SINJ termin nije određen
88. OK SPLIT II - OK MAKARSKA termin nije određen
89. ŽOK TROGIR - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ZADAR II termin nije određen
16. kolo (22. veljače 2020., 24. veljače 2020.)
91. 0 - OK ZADAR II -
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK TROGIR termin nije određen
93. OK MARINA KAŠTELA II - OK SPLIT II termin nije određen
94. OK MAKARSKA - OK BRDA II termin nije određen
95. ŽOK SINJ - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
96. OK KAŠTELA II - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
97. OK KAŠTELA II - 0 -
98. OK ŠIBENIK '91 - ŽOK SINJ termin nije određen
99. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK MAKARSKA termin nije određen
100. OK BRDA II - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
101. OK SPLIT II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
102. ŽOK TROGIR - OK ZADAR II termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020.)
103. 0 - ŽOK TROGIR -
104. OK ZADAR II - OK SPLIT II termin nije određen
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK BRDA II termin nije određen
106. OK MARINA KAŠTELA II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
107. OK MAKARSKA - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
108. ŽOK SINJ - OK KAŠTELA II termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020.)
109. ŽOK SINJ - 0 -
110. OK KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
111. OK ŠIBENIK '91 - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
112. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
113. OK BRDA II - OK ZADAR II termin nije određen
114. OK SPLIT II - ŽOK TROGIR termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020.)
115. 0 - OK SPLIT II -
116. ŽOK TROGIR - OK BRDA II termin nije određen
117. OK ZADAR II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
119. OK MARINA KAŠTELA II - OK KAŠTELA II termin nije određen
120. OK MAKARSKA - ŽOK SINJ termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
121. OK MAKARSKA - 0 -
122. ŽOK SINJ - OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
123. OK KAŠTELA II - OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
124. OK ŠIBENIK '91 - OK ZADAR II termin nije određen
125. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM - ŽOK TROGIR termin nije određen
126. OK BRDA II - OK SPLIT II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
127. 0 - OK BRDA II -
128. OK SPLIT II - OŽK SPLIT VOLLEY TEAM termin nije određen
129. ŽOK TROGIR - OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
130. OK ZADAR II - OK KAŠTELA II termin nije određen
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ - ŽOK SINJ termin nije određen
132. OK MARINA KAŠTELA II - OK MAKARSKA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 10. prosinca 2019., 16,35
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem