Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniorke
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK POREČ 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŽOK ENNA VUKOVAR 0 0 0 0 0 0 0 0
4. ŽOK OSIJEK 0 0 0 0 0 0 0 0
5. OK OLIMPIK 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HAOK RIJEKA CO 0 0 0 0 0 0 0 0
7. OK BRDA 0 0 0 0 0 0 0 0
8. OK MARINA KAŠTELA 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK OLIMPIK termin nije određen
2. OK BRDA - OK SPLIT termin nije određen
3. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK termin nije određen
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK termin nije određen
6. HAOK RIJEKA CO - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
7. OK SPLIT - OK POREČ termin nije određen
8. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK BRDA termin nije određen
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
9. OK BRDA - OK OLIMPIK termin nije određen
10. OK POREČ - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
11. OK MARINA KAŠTELA - OK SPLIT termin nije određen
12. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
13. OK OLIMPIK - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
14. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK termin nije određen
15. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
16. OK BRDA - OK POREČ termin nije određen
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
17. OK POREČ - OK OLIMPIK termin nije određen
18. OK MARINA KAŠTELA - OK BRDA termin nije određen
19. ŽOK OSIJEK - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
20. HAOK RIJEKA CO - OK SPLIT termin nije određen
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
21. OK OLIMPIK - OK SPLIT termin nije određen
22. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
23. OK BRDA - ŽOK OSIJEK termin nije određen
24. OK POREČ - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. OK MARINA KAŠTELA - OK OLIMPIK termin nije određen
26. ŽOK OSIJEK - OK POREČ termin nije određen
27. HAOK RIJEKA CO - OK BRDA termin nije određen
28. OK SPLIT - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
29. OK OLIMPIK - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
30. OK SPLIT - OK BRDA termin nije određen
31. HAOK RIJEKA CO - OK POREČ termin nije određen
32. ŽOK OSIJEK - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK termin nije određen
34. OK MARINA KAŠTELA - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
35. OK POREČ - OK SPLIT termin nije određen
36. OK BRDA - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
37. OK OLIMPIK - OK BRDA termin nije određen
38. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK POREČ termin nije određen
39. OK SPLIT - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
40. HAOK RIJEKA CO - ŽOK OSIJEK termin nije određen
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
41. HAOK RIJEKA CO - OK OLIMPIK termin nije određen
42. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT termin nije određen
43. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
44. OK POREČ - OK BRDA termin nije određen
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
45. OK OLIMPIK - OK POREČ termin nije određen
46. OK BRDA - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
47. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK OSIJEK termin nije određen
48. OK SPLIT - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
49. OK SPLIT - OK OLIMPIK termin nije određen
50. HAOK RIJEKA CO - ŽOK ENNA VUKOVAR termin nije određen
51. ŽOK OSIJEK - OK BRDA termin nije određen
52. OK MARINA KAŠTELA - OK POREČ termin nije određen
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
53. OK OLIMPIK - OK MARINA KAŠTELA termin nije određen
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK termin nije određen
55. OK BRDA - HAOK RIJEKA CO termin nije određen
56. ŽOK ENNA VUKOVAR - OK SPLIT termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
  zadnja promjena: 24. kolovoza 2019., 22,37
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem