Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 9 8 1 25 7 3.5714 772 601 1.2845 23
2. MOK MURSA - OSIJEK 9 8 1 26 10 2.6000 819 700 1.1700 23
3. OK MEDICINAR TRNJE 9 6 3 20 11 1.8182 721 646 1.1161 17
4. OK SISAK 9 6 3 20 15 1.3333 783 759 1.0316 17
5. OKM CENTROMETAL 9 4 5 16 16 1.0000 721 692 1.0419 14
6. OK SPLIT 9 4 5 16 15 1.0667 674 683 0.9868 13
7. OK KITRO VARAŽDIN 9 3 6 14 20 0.7000 745 739 1.0081 10
8. MOK MARSONIA 9 4 5 14 20 0.7000 706 801 0.8814 10
9. OK ZADAR 9 1 8 7 25 0.2800 607 763 0.7955 5
10. OK ROVINJ 9 1 8 7 26 0.2692 615 779 0.7895 3
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:23,12:25,25:16,26:24)
2. MOK MARSONIA - OK SISAK 1:3 (25:21,17:25,19:25,22:25)
3. OK ROVINJ - MOK RIJEKA 0:3 (19:25,15:25,19:25)
4. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,30:28)
5. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)
7. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:0 (25:23,25:18,25:19)
8. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:17)
9. OK ROVINJ - OK SISAK 2:3 (31:29,25:23,23:25,21:25,12:15)
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)
12. OK ROVINJ - OK ZADAR 3:2 (25:15,24:26,25:16,21:25,15:12)
13. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK 3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)
14. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (20:25,21:25,14:25)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:18,20:25,17:25,25:19,15:13)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,25:19)
17. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (22:25,25:23,25:20,22:25,15:9)
18. OK SISAK - OK SPLIT 3:1 (25:16,25:19,24:26,25:22)
19. OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,10:25,19:25)
20. MOK MARSONIA - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
21. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:22,16:25,9:25,17:25)
22. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:23,25:19)
23. OK SPLIT - OK ZADAR 3:0 (27:25,25:23,25:15)
24. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:21)
25. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 3:1 (25:19,26:24,23:25,28:26)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
26. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 1:3 (12:25,25:23,23:25,19:25)
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,25:16,25:21)
28. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,19:25,20:25)
29. MOK MARSONIA - OK SPLIT 3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)
30. OK ROVINJ - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,18:25,14:25)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
31. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
32. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:12,25:17)
33. MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA 3:0 (25:17,32:30,25:15)
34. OKM CENTROMETAL - OK ZADAR 3:0 (25:16,25:15,27:25)
35. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:22,25:12,25:21)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
36. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)
37. OK ZADAR - MOK RIJEKA 0:3 (12:25,17:25,13:25)
38. MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
39. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (17:25,10:25,25:20,15:25)
40. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT 0:3 (23:25,20:25,20:25)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)
43. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:13,25:15,25:17)
44. MOK RIJEKA - MOK MARSONIA 3:0 (25:9,25:13,25:15)
45. OK SISAK - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:22,25:20)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
46. OK KITRO VARAŽDIN - OK ZADAR subota, 14. prosinca 2019. u 17,00
47. OK SISAK - MOK MARSONIA subota, 14. prosinca 2019. u 19,00
48. MOK RIJEKA - OK ROVINJ subota, 14. prosinca 2019. u 17,00
49. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR TRNJE subota, 14. prosinca 2019. u 18,00
50. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT subota, 14. prosinca 2019. u 20,00
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
51. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
52. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL termin nije određen
53. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA termin nije određen
54. OK SISAK - OK ROVINJ subota, 21. prosinca 2019. u 19,00
55. MOK MARSONIA - OK ZADAR petak, 20. prosinca 2019. u 18,00
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
56. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA termin nije određen
57. OK ZADAR - OK ROVINJ termin nije određen
58. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
59. MOK RIJEKA - OK SPLIT termin nije određen
60. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
61. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
62. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA termin nije određen
63. OK SPLIT - OK SISAK termin nije određen
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR termin nije određen
65. OK ROVINJ - MOK MARSONIA termin nije određen
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
66. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ termin nije određen
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
68. OK ZADAR - OK SPLIT termin nije određen
69. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
70. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL termin nije određen
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
71. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
72. OKM CENTROMETAL - OK SISAK termin nije određen
73. MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR termin nije određen
74. OK SPLIT - MOK MARSONIA termin nije određen
75. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ termin nije određen
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
76. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
77. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
78. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
79. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL termin nije određen
80. OK SISAK - MOK RIJEKA termin nije određen
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
81. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
82. MOK RIJEKA - OK ZADAR termin nije određen
83. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA termin nije određen
84. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ termin nije određen
85. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
86. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT termin nije određen
87. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
88. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL termin nije određen
89. MOK MARSONIA - MOK RIJEKA termin nije određen
90. OK ZADAR - OK SISAK termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 10. prosinca 2019., 16,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem