Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA - seniori
Prvi dio natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 13 10 3 36 18 2.0000 1206 1087 1.1095 30
2. MOK RIJEKA 13 10 3 31 13 2.3846 1056 858 1.2308 29
3. OK SPLIT 13 8 5 28 17 1.6471 1005 946 1.0624 24
4. OK MEDICINAR TRNJE 13 8 5 26 18 1.4444 1013 934 1.0846 23
5. OK SISAK 13 8 5 27 22 1.2273 1100 1077 1.0214 23
6. OK KITRO VARAŽDIN 13 6 7 25 26 0.9615 1128 1086 1.0387 19
7. OKM CENTROMETAL 13 6 7 23 24 0.9583 1037 1022 1.0147 19
8. MOK MARSONIA 13 6 7 22 26 0.8462 1005 1104 0.9103 17
9. OK ZADAR 13 2 11 10 35 0.2857 870 1059 0.8215 8
10. OK ROVINJ 13 1 12 9 38 0.2368 877 1124 0.7802 3
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
1. OK ZADAR - OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:23,12:25,25:16,26:24)
2. MOK MARSONIA - OK SISAK 1:3 (25:21,17:25,19:25,22:25)
3. OK ROVINJ - MOK RIJEKA 0:3 (19:25,15:25,19:25)
4. OK MEDICINAR TRNJE - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,30:28)
5. OK SPLIT - MOK MURSA - OSIJEK 2:3 (14:25,25:21,25:16,12:25,10:15)
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (18:25,18:25,25:21,16:25)
7. OKM CENTROMETAL - OK SPLIT 3:0 (25:23,25:18,25:19)
8. MOK RIJEKA - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:17)
9. OK ROVINJ - OK SISAK 2:3 (31:29,25:23,23:25,21:25,12:15)
10. OK ZADAR - MOK MARSONIA 2:3 (25:19,25:22,24:26,27:29,10:15)
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. MOK MARSONIA - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (19:25,12:25,31:29,11:25)
12. OK ROVINJ - OK ZADAR 3:2 (25:15,24:26,25:16,21:25,15:12)
13. OK MEDICINAR TRNJE - OK SISAK 3:2 (25:23,25:18,22:25,22:25,15:8)
14. OK SPLIT - MOK RIJEKA 0:3 (20:25,21:25,14:25)
15. MOK MURSA - OSIJEK - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:18,20:25,17:25,25:19,15:13)
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
16. OK KITRO VARAŽDIN - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:20,25:19)
17. MOK RIJEKA - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (22:25,25:23,25:20,22:25,15:9)
18. OK SISAK - OK SPLIT 3:1 (25:16,25:19,24:26,25:22)
19. OK ZADAR - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,10:25,19:25)
20. MOK MARSONIA - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,26:24)
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
21. OK ROVINJ - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:22,16:25,9:25,17:25)
22. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:23,25:19)
23. OK SPLIT - OK ZADAR 3:0 (27:25,25:23,25:15)
24. MOK MURSA - OSIJEK - OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:21)
25. OKM CENTROMETAL - MOK RIJEKA 3:1 (25:19,26:24,23:25,28:26)
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
26. OK KITRO VARAŽDIN - MOK RIJEKA 1:3 (12:25,25:23,23:25,19:25)
27. OK SISAK - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:22,25:16,25:21)
28. OK ZADAR - MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,19:25,20:25)
29. MOK MARSONIA - OK SPLIT 3:1 (21:25,25:22,27:25,25:16)
30. OK ROVINJ - OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,18:25,14:25)
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
31. OK MEDICINAR TRNJE - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:22,25:19,25:21)
32. OK SPLIT - OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:12,25:17)
33. MOK MURSA - OSIJEK - MOK MARSONIA 3:0 (25:17,32:30,25:15)
34. OKM CENTROMETAL - OK ZADAR 3:0 (25:16,25:15,27:25)
35. MOK RIJEKA - OK SISAK 3:0 (25:22,25:12,25:21)
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
36. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:3 (29:27,25:18,22:25,20:25,10:15)
37. OK ZADAR - MOK RIJEKA 0:3 (12:25,17:25,13:25)
38. MOK MARSONIA - OKM CENTROMETAL 3:2 (25:21,25:23,14:25,26:28,15:13)
39. OK ROVINJ - MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (17:25,10:25,25:20,15:25)
40. OK MEDICINAR TRNJE - OK SPLIT 0:3 (23:25,20:25,20:25)
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
41. OK SPLIT - OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:18,25:18)
42. MOK MURSA - OSIJEK - OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:22,25:22,14:25,26:24)
43. OKM CENTROMETAL - OK ROVINJ 3:0 (25:13,25:15,25:17)
44. MOK RIJEKA - MOK MARSONIA 3:0 (25:9,25:13,25:15)
45. OK SISAK - OK ZADAR 3:0 (25:15,25:22,25:20)
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
46. OK KITRO VARAŽDIN - OK ZADAR 3:0 (25:17,25:23,25:20)
47. OK SISAK - MOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:23,25:20)
48. MOK RIJEKA - OK ROVINJ 3:0 (25:16,25:12,25:20)
49. OKM CENTROMETAL - OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (26:24,25:16,25:22)
50. MOK MURSA - OSIJEK - OK SPLIT 2:3 (19:25,26:24,21:25,25:17,12:15)
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
51. MOK MURSA - OSIJEK - OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,24:26,25:17,25:23,15:13)
52. OK SPLIT - OKM CENTROMETAL 3:0 (25:20,25:14,25:13)
53. OK MEDICINAR TRNJE - MOK RIJEKA 0:3 (24:26,19:25,14:25)
54. OK SISAK - OK ROVINJ 3:1 (25:22,22:25,29:27,25:13)
55. MOK MARSONIA - OK ZADAR 3:0 (25:23,25:18,25:22)
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
56. OK KITRO VARAŽDIN - MOK MARSONIA 3:2 (25:18,23:25,25:15,21:25,15:8)
57. OK ZADAR - OK ROVINJ 3:1 (18:25,26:24,25:13,25:9)
58. OK SISAK - OK MEDICINAR TRNJE 1:3 (23:25,19:25,25:23,23:25)
59. MOK RIJEKA - OK SPLIT 0:3 (19:25,23:25,20:25)
60. OKM CENTROMETAL - MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (25:21,23:25,17:25,25:13,16:14)
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
61. OKM CENTROMETAL - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (25:20,21:25,19:25,22:25)
62. MOK MURSA - OSIJEK - MOK RIJEKA 3:0 (25:23,25:23,27:25)
63. OK SPLIT - OK SISAK 3:0 (25:20,25:19,25:12)
64. OK MEDICINAR TRNJE - OK ZADAR 3:0 (25:13,25:16,25:17)
65. OK ROVINJ - MOK MARSONIA 0:3 (20:25,22:25,14:25)
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
66. OK KITRO VARAŽDIN - OK ROVINJ termin nije određen
67. MOK MARSONIA - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
68. OK ZADAR - OK SPLIT termin nije određen
69. OK SISAK - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
70. MOK RIJEKA - OKM CENTROMETAL termin nije određen
15. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
71. MOK RIJEKA - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
72. OKM CENTROMETAL - OK SISAK termin nije određen
73. MOK MURSA - OSIJEK - OK ZADAR termin nije određen
74. OK SPLIT - MOK MARSONIA termin nije određen
75. OK MEDICINAR TRNJE - OK ROVINJ termin nije određen
16. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
76. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
77. OK ROVINJ - OK SPLIT termin nije određen
78. MOK MARSONIA - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
79. OK ZADAR - OKM CENTROMETAL termin nije određen
80. OK SISAK - MOK RIJEKA termin nije određen
17. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
81. OK SISAK - OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
82. MOK RIJEKA - OK ZADAR termin nije određen
83. OKM CENTROMETAL - MOK MARSONIA termin nije određen
84. MOK MURSA - OSIJEK - OK ROVINJ termin nije određen
85. OK SPLIT - OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
18. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
86. OK KITRO VARAŽDIN - OK SPLIT termin nije određen
87. OK MEDICINAR TRNJE - MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
88. OK ROVINJ - OKM CENTROMETAL termin nije određen
89. MOK MARSONIA - MOK RIJEKA termin nije određen
90. OK ZADAR - OK SISAK termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 25. siječnja 2020., 12,19
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem