Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. SLAVONSKA LIGA - seniorke
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 7 7 0 21 2 10.5000 555 417 1.3309 21
2. OK LINGA II 7 6 1 18 5 3.6000 548 383 1.4308 17
3. ŽOK VINKOVCI III 7 5 2 18 11 1.6364 617 553 1.1157 14
4. OK ĐAKOVO II 7 4 3 15 11 1.3636 561 470 1.1936 13
5. ŽOK VALLIS AUREA II 7 2 5 8 15 0.5333 453 501 0.9042 6
6. ŽOK OSIJEK IV 7 2 5 6 16 0.3750 409 511 0.8004 6
7. OK DONJI MIHOLJAC 7 1 6 7 18 0.3889 403 577 0.6984 4
8. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 7 1 6 4 19 0.2105 403 537 0.7505 3
1. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
1. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II 0:3 (18:25,20:25,13:25)
2. OK LINGA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:12,25:12)
3. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:16,25:16,25:22)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:17,25:22)
2. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
5. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:13,23:25,25:14,25:14)
6. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (11:25,18:25,23:25)
7. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VINKOVCI III 2:3 (15:25,25:22,25:17,14:25,8:15)
8. ŽOK OSIJEK IV - OK LINGA II 0:3 (8:25,5:25,17:25)
3. kolo (3. studenog 2018., 3. studenog 2018.)
9. OK LINGA II - OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:12,25:21)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:11,28:26,25:9)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:15,25:7,25:19)
12. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:13,25:7,25:8)
4. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
13. OK ĐAKOVO II - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (21:25,25:10,25:21,25:12)
14. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:17,25:21,25:13)
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:14,25:13,25:19)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 2:3 (28:26,21:25,14:25,25:16,7:15)
5. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
17. ŽOK VINKOVCI III - OK ĐAKOVO II 3:2 (25:8,25:21,10:25,14:25,15:6)
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II 3:0 (27:25,25:21,25:20)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:23,25:22,25:16)
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (23:25,25:19,25:9,25:12)
6. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
21. OK ĐAKOVO II - OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:8,25:13,25:11)
22. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:0 (25:17,25:22,26:24)
23. OK LINGA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:15,25:18,25:19)
24. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 1:3 (24:26,25:13,21:25,17:25)
7. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK ĐAKOVO II 3:1 (25:17,25:19,14:25,25:15)
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK VINKOVCI III 1:3 (25:14,19:25,19:25,22:25)
27. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA II 0:3 (7:25,16:25,17:25)
28. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK OSIJEK IV 1:3 (12:25,26:24,18:25,14:25)
1. - 6. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NAŠICE II 2 2 0 6 2 3.0000 186 159 1.1698 5
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 2 1 1 5 3 1.6667 188 147 1.2789 4
3. OK LINGA II 2 1 1 5 3 1.6667 175 140 1.2500 4
4. ŽOK VINKOVCI III 2 1 1 5 5 1.0000 206 210 0.9810 3
5. OK BELIŠĆE II 2 1 1 3 5 0.6000 156 178 0.8764 2
6. OK AGROTEHNIKA II 2 0 2 0 6 0.0000 73 150 0.4867 0
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. OK BELIŠĆE II - ŽOK VINKOVCI III 3:2 (24:26,19:25,25:15,27:25,15:9)
2. ŽOK NAŠICE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (20:25,19:25,26:24,26:24,17:15)
3. OK AGROTEHNIKA II - OK LINGA II 0:3 (12:25,11:25,11:25)
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK VINKOVCI III - OK LINGA II 3:2 (25:15,19:25,25:22,22:25,15:13)
5. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 0:3 (13:25,12:25,14:25)
6. OK BELIŠĆE II - ŽOK NAŠICE II 0:3 (8:25,26:28,12:25)
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. ŽOK NAŠICE II - ŽOK VINKOVCI III nedjelja, 17. veljače 2019. u 15,00
8. OK AGROTEHNIKA II - OK BELIŠĆE II nedjelja, 17. veljače 2019. u 14,00
9. OK LINGA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II nedjelja, 17. veljače 2019. u 16,00
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
10. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
11. OK BELIŠĆE II - OK LINGA II termin nije određen
12. ŽOK NAŠICE II - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
13. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
14. OK LINGA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. ŽOK VINKOVCI III - OK BELIŠĆE II termin nije određen
17. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
18. OK LINGA II - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
19. OK LINGA II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
20. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
21. ŽOK NAŠICE II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK VINKOVCI III - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
23. OK BELIŠĆE II - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
24. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - OK LINGA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II - ŽOK VINKOVCI III termin nije određen
26. OK LINGA II - OK BELIŠĆE II termin nije određen
27. OK AGROTEHNIKA II - ŽOK NAŠICE II termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK VINKOVCI III - OK AGROTEHNIKA II termin nije određen
29. ŽOK NAŠICE II - OK LINGA II termin nije određen
30. OK BELIŠĆE II - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
7. - 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO II 2 2 0 6 1 6.0000 172 104 1.6538 6
2. ŽOK BARANJA 2 2 0 6 1 6.0000 172 136 1.2647 6
3. ŽOK OSIJEK IV 2 1 1 3 3 1.0000 121 116 1.0431 3
4. OK KOLONIJA II 2 1 1 3 3 1.0000 114 125 0.9120 3
5. OK ČEPIN II 2 0 2 2 6 0.3333 155 194 0.7990 0
6. ŽOK VALLIS AUREA II 2 0 2 0 6 0.0000 91 150 0.6067 0
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK BARANJA - ŽOK OSIJEK IV 3:0 (25:12,25:16,25:18)
2. OK ČEPIN II - OK ĐAKOVO II 1:3 (7:25,25:22,18:25,15:25)
3. OK KOLONIJA II - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:10,25:19,25:21)
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:12,25:11,25:18)
5. OK ĐAKOVO II - OK KOLONIJA II 3:0 (25:8,25:13,25:18)
6. ŽOK BARANJA - OK ČEPIN II 3:1 (25:17,29:27,18:25,25:21)
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. OK ČEPIN II - ŽOK OSIJEK IV subota, 16. veljače 2019. u 11,00
8. OK KOLONIJA II - ŽOK BARANJA nedjelja, 17. veljače 2019. u 14,00
9. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ĐAKOVO II nedjelja, 17. veljače 2019. u 13,00
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. siječnja 2019.)
10. ŽOK OSIJEK IV - OK ĐAKOVO II termin nije određen
11. ŽOK BARANJA - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
12. OK ČEPIN II - OK KOLONIJA II termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. siječnja 2019.)
13. OK KOLONIJA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
14. ŽOK VALLIS AUREA II - OK ČEPIN II termin nije određen
15. OK ĐAKOVO II - ŽOK BARANJA termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. siječnja 2019.)
16. ŽOK OSIJEK IV - ŽOK BARANJA termin nije određen
17. OK ĐAKOVO II - OK ČEPIN II termin nije određen
18. ŽOK VALLIS AUREA II - OK KOLONIJA II termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. siječnja 2019.)
19. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
20. OK KOLONIJA II - OK ĐAKOVO II termin nije određen
21. OK ČEPIN II - ŽOK BARANJA termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. ŽOK OSIJEK IV - OK ČEPIN II termin nije određen
23. ŽOK BARANJA - OK KOLONIJA II termin nije određen
24. OK ĐAKOVO II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK ĐAKOVO II - ŽOK OSIJEK IV termin nije određen
26. ŽOK VALLIS AUREA II - ŽOK BARANJA termin nije određen
27. OK KOLONIJA II - OK ČEPIN II termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. ŽOK OSIJEK IV - OK KOLONIJA II termin nije određen
29. OK ČEPIN II - ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
30. ŽOK BARANJA - OK ĐAKOVO II termin nije određen
13. - 17. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1 1 0 3 0 75 35 2.1429 3
2. OK OSIJEK JUG 2 1 1 0 3 0 77 63 1.2222 3
3. OK DONJI MIHOLJAC 1 1 0 3 1 3.0000 88 82 1.0732 3
4. OK LINGA III 2 0 2 1 6 0.1667 117 163 0.7178 0
5. ŽOK ENNA VUKOVAR III 1 0 1 0 3 0.0000 63 77 0.8182 0
1. kolo (26. siječnja 2019., 27. siječnja 2019.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR III - 0 -
2. OK OSIJEK JUG 2 - OK DONJI MIHOLJAC odgođeno
3. OK LINGA III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (8:25,15:25,12:25)
2. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
4. 0 - ŽOK NOVA GRADIŠKA II -
5. OK DONJI MIHOLJAC - OK LINGA III 3:1 (25:18,13:25,25:22,25:17)
6. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK OSIJEK JUG 2 0:3 (15:25,25:27,23:25)
3. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
7. OK OSIJEK JUG 2 - 0 -
8. OK LINGA III - ŽOK ENNA VUKOVAR III subota, 16. veljače 2019. u 11,00
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK DONJI MIHOLJAC nedjelja, 17. veljače 2019. u 15,00
4. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
10. 0 - OK DONJI MIHOLJAC -
11. ŽOK ENNA VUKOVAR III - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
12. OK OSIJEK JUG 2 - OK LINGA III termin nije određen
5. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
13. OK LINGA III - 0 -
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
15. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
6. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
16. 0 - ŽOK ENNA VUKOVAR III -
17. OK DONJI MIHOLJAC - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - OK LINGA III termin nije određen
7. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
19. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - 0 -
20. OK LINGA III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
21. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
8. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
22. 0 - OK OSIJEK JUG 2 -
23. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK LINGA III termin nije određen
24. OK DONJI MIHOLJAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
9. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
25. OK DONJI MIHOLJAC - 0 -
26. ŽOK NOVA GRADIŠKA II - ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
27. OK LINGA III - OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
10. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
28. 0 - OK LINGA III -
29. OK OSIJEK JUG 2 - ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
30. ŽOK ENNA VUKOVAR III - OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 16. veljače 2019., 10,42
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem