Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ČEPIN 15 15 0 45 2 22.5000 1159 684 1.6944 44
2. ŽOK OSIJEK III 15 13 2 41 13 3.1538 1262 1028 1.2276 39
3. ŽOK ENNA VUKOVAR II 16 10 6 32 23 1.3913 1219 1132 1.0769 31
4. ŽOK VITEZ 11 15 9 6 28 22 1.2727 1058 1015 1.0424 26
5. OK ĐAKOVO 15 8 7 29 24 1.2083 1171 1104 1.0607 23
6. OK SLAVONSKI BROD 15 7 8 29 28 1.0357 1238 1188 1.0421 23
7. OK AGROTEHNIKA 15 3 12 13 38 0.3421 904 1179 0.7668 9
8. ŽOK NAŠICE 15 2 13 10 40 0.2500 889 1181 0.7528 6
9. OK VALPOVKA 15 1 14 6 43 0.1395 810 1199 0.6756 3
1. kolo (6. listopada 2018., 7. listopada 2018.)
1. OK VALPOVKA - 0 -
2. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK OSIJEK III 2:3 (25:23,19:25,13:25,25:22,7:15)
3. OK ĐAKOVO - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:16,25:22,25:18)
4. ŽOK VITEZ 11 - OK ČEPIN 0:3 (15:25,16:25,8:25)
5. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:16,25:10)
2. kolo (13. listopada 2018., 14. listopada 2018.)
6. 0 - OK AGROTEHNIKA -
7. OK ČEPIN - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:15,25:9,25:18)
8. ŽOK NAŠICE - ŽOK VITEZ 11 0:3 (12:25,12:25,15:25)
9. ŽOK OSIJEK III - OK ĐAKOVO 3:1 (25:21,15:25,25:17,25:21)
10. OK VALPOVKA - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (12:25,14:25,25:23,12:25)
3. kolo (20. listopada 2018., 21. listopada 2018.)
11. OK SLAVONSKI BROD - 0 -
12. OK ĐAKOVO - OK VALPOVKA 3:0 (25:20,25:15,25:13)
13. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK OSIJEK III 0:3 (13:25,19:25,15:25)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:12,27:25,25:11)
15. OK AGROTEHNIKA - OK ČEPIN 0:3 (11:25,13:25,10:25)
4. kolo (3. studenog 2018., 4. studenog 2018.)
16. 0 - OK ČEPIN -
17. ŽOK NAŠICE - OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:16,25:14,22:25,25:14)
18. ŽOK OSIJEK III - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:21,25:19)
19. OK VALPOVKA - ŽOK VITEZ 11 0:3 (15:25,6:25,20:25)
20. OK SLAVONSKI BROD - OK ĐAKOVO 2:3 (27:25,25:20,23:25,21:25,11:15)
5. kolo (10. studenog 2018., 11. studenog 2018.)
21. OK ĐAKOVO - 0 -
22. ŽOK VITEZ 11 - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:15,14:25,25:21,25:22)
23. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK VALPOVKA 3:1 (20:25,25:22,25:14,25:12)
24. OK AGROTEHNIKA - ŽOK OSIJEK III 1:3 (16:25,16:25,25:20,10:25)
25. ŽOK NAŠICE - OK ČEPIN 0:3 (10:25,11:25,12:25)
6. kolo (24. studenog 2018., 25. studenog 2018.)
26. 0 - ŽOK NAŠICE -
27. ŽOK OSIJEK III - OK ČEPIN 0:3 (11:25,17:25,22:25)
28. OK VALPOVKA - OK AGROTEHNIKA 0:3 (12:25,16:25,19:25)
29. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:2 (26:28,25:18,22:25,28:26,17:15)
30. OK ĐAKOVO - ŽOK VITEZ 11 0:3 (9:25,21:25,18:25)
7. kolo (1. prosinca 2018., 2. prosinca 2018.)
31. ŽOK VITEZ 11 - 0 -
32. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ĐAKOVO 3:1 (25:14,25:22,13:25,25:21)
33. OK AGROTEHNIKA - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (17:25,21:25,18:25)
34. OK ČEPIN - OK VALPOVKA 3:0 (25:5,25:13,25:11)
35. ŽOK NAŠICE - ŽOK OSIJEK III 0:3 (20:25,22:25,23:25)
8. kolo (8. prosinca 2018., 9. prosinca 2018.)
36. 0 - ŽOK OSIJEK III -
37. OK VALPOVKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:23,19:25,25:22,25:19)
38. OK SLAVONSKI BROD - OK ČEPIN 0:3 (26:28,21:25,19:25)
39. OK ĐAKOVO - OK AGROTEHNIKA 3:1 (25:17,18:25,25:15,25:10)
40. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:20,25:22,25:11)
9. kolo (15. prosinca 2018., 16. prosinca 2018.)
41. ŽOK ENNA VUKOVAR II - 0 -
42. ŽOK VITEZ 11 - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:13,25:20,25:22)
43. OK ČEPIN - OK ĐAKOVO 3:0 (25:17,25:17,25:22)
44. ŽOK NAŠICE - OK SLAVONSKI BROD 0:3 (16:25,10:25,16:25)
45. ŽOK OSIJEK III - OK VALPOVKA 3:0 (25:10,25:10,25:16)
10. kolo (9. veljače 2019., 10. veljače 2019.)
46. 0 - OK VALPOVKA -
47. ŽOK OSIJEK III - OK SLAVONSKI BROD 3:1 (25:21,21:25,25:20,25:21)
48. ŽOK NAŠICE - OK ĐAKOVO 0:3 (14:25,19:25,22:25)
49. OK ČEPIN - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:8,26:24,25:16)
50. OK AGROTEHNIKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (25:22,19:25,15:25,18:25)
11. kolo (16. veljače 2019., 17. veljače 2019.)
51. OK AGROTEHNIKA - 0 -
52. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK ČEPIN 0:3 (12:25,13:25,13:25)
53. ŽOK VITEZ 11 - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:15,23:25,25:12,25:13)
54. OK ĐAKOVO - ŽOK OSIJEK III 1:3 (15:25,17:25,26:24,19:25)
55. OK SLAVONSKI BROD - OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:12,25:19)
12. kolo (2. ožujka 2019., 3. ožujka 2019.)
56. 0 - OK SLAVONSKI BROD -
57. OK VALPOVKA - OK ĐAKOVO 0:3 (18:25,15:25,18:25)
58. ŽOK OSIJEK III - ŽOK VITEZ 11 3:1 (21:25,25:23,25:21,25:11)
59. ŽOK NAŠICE - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (24:26,12:25,25:20,23:25)
60. OK ČEPIN - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:20,25:13,25:13)
13. kolo (9. ožujka 2019., 10. ožujka 2019.)
61. OK ČEPIN - 0 -
62. OK AGROTEHNIKA - ŽOK NAŠICE 3:1 (25:21,25:9,23:25,25:11)
63. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK OSIJEK III 0:3 (21:25,23:25,21:25)
64. ŽOK VITEZ 11 - OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:18,25:20)
65. OK ĐAKOVO - OK SLAVONSKI BROD 1:3 (20:25,25:21,19:25,17:25)
14. kolo (16. ožujka 2019., 17. ožujka 2019.)
66. 0 - OK ĐAKOVO -
67. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK VITEZ 11 2:3 (25:22,24:26,25:21,23:25,7:15)
68. OK VALPOVKA - ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (20:25,21:25,16:25)
69. ŽOK OSIJEK III - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:18,25:16,25:15)
70. OK ČEPIN - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:8,25:4,25:15)
15. kolo (30. ožujka 2019., 31. ožujka 2019.)
71. ŽOK NAŠICE - 0 -
72. OK ČEPIN - ŽOK OSIJEK III 3:2 (22:25,25:21,25:17,18:25,15:13)
73. OK AGROTEHNIKA - OK VALPOVKA 3:1 (17:25,25:23,25:17,25:19)
74. ŽOK ENNA VUKOVAR II - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:12,28:26,25:12)
75. ŽOK VITEZ 11 - OK ĐAKOVO 0:3 (21:25,23:25,15:25)
16. kolo (6. travnja 2019., 7. travnja 2019.)
76. 0 - ŽOK VITEZ 11 -
77. OK ĐAKOVO - ŽOK ENNA VUKOVAR II 1:3 (23:25,26:24,22:25,19:25)
78. OK SLAVONSKI BROD - OK AGROTEHNIKA 3:0 (25:16,25:12,25:13)
79. OK VALPOVKA - OK ČEPIN 0:3 (16:25,9:25,10:25)
80. ŽOK OSIJEK III - ŽOK NAŠICE 3:0 (25:12,25:17,25:19)
17. kolo (13. travnja 2019., 14. travnja 2019.)
81. ŽOK OSIJEK III - 0 -
82. ŽOK NAŠICE - OK VALPOVKA 3:0 (25:19,25:16,25:14)
83. OK ČEPIN - OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:5,25:21,25:14)
84. OK AGROTEHNIKA - OK ĐAKOVO 0:3 (18:25,11:25,10:25)
85. ŽOK ENNA VUKOVAR II - ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:17,25:10,25:12)
18. kolo (27. travnja 2019., 28. travnja 2019.)
86. 0 - ŽOK ENNA VUKOVAR II -
87. OK AGROTEHNIKA - ŽOK VITEZ 11 termin nije određen
88. OK ĐAKOVO - OK ČEPIN termin nije određen
89. OK SLAVONSKI BROD - ŽOK NAŠICE termin nije određen
90. OK VALPOVKA - ŽOK OSIJEK III termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar INA Janaf Hrvatska lutrija Jadrolinija Grad Zagreb Zagrebački holding Errea Mikasa
  zadnja promjena: 21. travnja 2019., 13,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva i povezivanja s društvenim mrežama. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Razumijem