Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KARLOVAC
  Klub: OK KARLOVAC
Dvorana: ŠSD Mladost
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Irena Zdjelar 098/ 1843-114
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Gabrijela Grčić
Sanja Belobaba
Ella Badanjak
Dora Vrbanić
Lora Grubešić
Lea Lukas
Tara Dujmović
Kristina Vuk
Petra Banjavčić
Martina Raspudić
Maja Prahović
Dorotea Kolaković
Melani Brita Luketić
Tjaša Malnar
Andrea Šalković
Lara Maradin
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK KARLOVAC - OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:14,18:25,25:23)
. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC 0:3 (20:25,20:25,19:25)
. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KARLOVAC 3:0 (25:20,25:23,25:18)
. OK KARLOVAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (27:25,23:25,23:25,23:25)
. ŽOK DRENOVA - OK KARLOVAC 3:1 (25:13,25:22,15:25,25:23)
. OK KARLOVAC - ŽOK DRENOVA 3:2 (23:25,25:17,25:12,28:30,15:8)
. OK VELI VRH - OK KARLOVAC 3:1 (25:17,23:25,25:15,25:19)
. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA 3:0 (26:24,25:14,25:18)
1. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
3. OK KARLOVAC - ŽOK DRENOVA 3:1 (25:12,25:20,21:25,25:18)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Marijan Duka
 
2. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
5. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC nedjelja, 15. ožujka 2020. u 18,00
3. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
8. OK KARLOVAC - OK VELI VRH termin nije određen
4. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
12. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KARLOVAC termin nije određen
5. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
13. OK KARLOVAC - 0 -
6. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
18. ŽOK DRENOVA - OK KARLOVAC termin nije određen
7. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
20. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA termin nije određen
8. kolo (1. travnja 2020.)
23. OK VELI VRH - OK KARLOVAC termin nije određen
9. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
27. OK KARLOVAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
10. kolo (11. travnja 2020.)
28. 0 - OK KARLOVAC -
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK KOSTRENA - OK KARLOVAC 0:3 (20:25,20:25,19:25)
1. sudac: Dajana Miškulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Nataša Todorić Rex
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
7. OK KARLOVAC - OK DINAMO 0:3 (21:25,12:25,16:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Miroslav Milinović
 
3. kolo (23. listopada 2019.)
15. OK VELI VRH - OK KARLOVAC 3:1 (25:17,23:25,25:15,25:19)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Ivan Bošković Pavković     1. granični sudac: Zoran Relić     2. granični sudac: Mihael Bišćan
 
4. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. OK DON BOSCO - OK KARLOVAC 2:3 (25:21,22:25,25:23,19:25,13:15)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Miroslav Milinović
 
5. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
25. OK KARLOVAC - ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (27:25,23:25,23:25,23:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Zdravko Hranić
 
6. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
27. ŽOK DUBROVNIK - OK KARLOVAC 3:0 (25:23,25:19,25:21)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Nikolina Matuško     1. granični sudac: Željko Zekić     2. granični sudac: Marina Kušt
 
7. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
34. OK KARLOVAC - OK ZADAR 1:3 (25:20,17:25,15:25,23:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Boris Vurušić
 
8. kolo (20. studenog 2019.)
38. HAOK MLADOST II - OK KARLOVAC 3:0 (25:12,25:7,25:16)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Krunomil Vedriš
 
9. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
43. OK KARLOVAC - ŽOK DRENOVA 3:2 (23:25,25:17,25:12,28:30,15:8)
1. sudac: Antonio Pavičić     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Vinko Dobrić
 
10. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
49. OK KARLOVAC - OK KOSTRENA 3:0 (26:24,25:14,25:18)
1. sudac: Joško Perajica     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Miroslav Milinović
 
11. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
52. OK DINAMO - OK KARLOVAC 3:0 (25:17,25:17,25:11)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Zdravko Hranić
 
12. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
60. OK KARLOVAC - OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:14,18:25,25:23)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Krunomil Vedriš
 
13. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
61. OK KARLOVAC - OK DON BOSCO 3:2 (27:25,25:21,16:25,20:25,15:10)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Dario Stanojević     delegat: Zdravko Hranić
 
14. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA - OK KARLOVAC 3:0 (25:20,25:23,25:16)
1. sudac: Anto Mijić     2. sudac: Bruno Muha     delegat: Fikret Bajrić
zapisničar: Luka Vidošić     1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Marina Valentić
 
15. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
72. OK KARLOVAC - ŽOK DUBROVNIK 3:2 (27:29,25:23,25:23,18:25,16:14)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Milan Rajković     delegat: Vinko Dobrić
 
16. kolo (22. siječnja 2020.)
79. OK ZADAR - OK KARLOVAC 3:1 (25:18,25:27,25:20,25:18)
1. sudac: Sanda Žaja     2. sudac: Joško Perajica     delegat: Vedran Juravić
 
17. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
83. OK KARLOVAC - HAOK MLADOST II 1:3 (19:25,16:25,25:16,15:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Miroslav Milinović
 
18. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
88. ŽOK DRENOVA - OK KARLOVAC 3:1 (25:13,25:22,15:25,25:23)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Mario Babić     delegat: Nataša Todorić Rex
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
3. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:22,25:18)
1. sudac: Bojan Brlas     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Miroslav Milinović
 
2. kolo
11. OK MARINA KAŠTELA - OK KARLOVAC 3:0 (25:18,25:18,25:10)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Sanda Žaja     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Mara Ruščić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. veljače 2020., 11,40
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem