Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KOLONIJA
  Klub: OK KOLONIJA
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Kruno Kozina - predsjednik
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA ISTOK - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
2. OK KOLONIJA - ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (22:25,25:21,20:25,18:25)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Sara Radojičić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Babić     1. granični sudac: Sara Lukić     2. granični sudac: Marija Đaković
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
8. OK POSAVINA BROD - OK KOLONIJA 3:2 (21:25,20:25,25:20,25:20,17:15)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Ivana Kožul     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Babić     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Marija Đaković
 
3. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
9. OK KOLONIJA - OK BELIŠĆE 3:1 (23:25,25:23,25:11,25:21)
1. sudac: Sara Radojičić     2. sudac: Antun Odobašić     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Anka Glas     1. granični sudac: Josipa Babić     2. granični sudac: Josipa Martinčević
 
4. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
16. OK KOLONIJA - OK LINGA 0:3 (18:25,21:25,19:25)
1. sudac: Anka Glas     2. sudac: Helena Šimunović     delegat: Ivan Petrušić
zapisničar: Josipa Babić     1. granični sudac: Stella Jamer     2. granični sudac: Sara Lukić
 
5. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
18. ŽOK VALLIS AUREA - OK KOLONIJA termin nije određen
6. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
23. OK KOLONIJA - ŽOK VINKOVCI termin nije određen
7. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
27. ŽOK OSIJEK II - OK KOLONIJA termin nije određen
8. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
30. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC - OK KOLONIJA termin nije određen
9. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
36. OK KOLONIJA - OK POSAVINA BROD termin nije određen
10. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
37. OK BELIŠĆE - OK KOLONIJA termin nije određen
11. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
44. OK LINGA - OK KOLONIJA termin nije određen
12. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
46. OK KOLONIJA - ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
13. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
51. ŽOK VINKOVCI - OK KOLONIJA termin nije određen
14. kolo (18. travnja 2020., 19. travnja 2020.)
55. OK KOLONIJA - ŽOK OSIJEK II termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 18. studenog 2019., 11,00
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem