Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK OSIJEK
Klub: ŽOK OSIJEK
Dvorana: NŠD Gradski vrt
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Toni Brdarić 099 3077 237
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Petra Dugandžić libero
2 Nora Đurić dijagonala
3 Lucija Lizatović tehničar
5 Ivana Lovrić primač
6 Lana Nikolić primač
7 Aurela Štebih srednji bloker
8 Ivana Grubeša dijagonala
9 Doris Krivić primač
10 Lea Grahovac tehničar
11 Ira Merkaš srednji bloker
12 Karla Šimunec libero
13 Dora Gadžić tehničar
14 Matea Žulj srednji bloker
15 Anja Jurić srednji bloker
16 Iva Hodić dijagonala
Pomoćnik trenera: Vanja Jakšetić
 
SUPERLIGA - seniorke
2. SKUPINA (II. DIO)
PRENESENE UTAKMICE
. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (23:25,25:18,25:23,25:22)
. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 0:3 (21:25,20:25,19:25)
. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:2 (18:25,25:20,22:25,25:14,15:9)
. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
. ŽOK OSIJEK - OK POREČ 3:0 (25:17,25:13,28:26)
1. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
1. ŽOK OSIJEK - 0 -
2. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
6. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:0 (25:16,25:20,28:26)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Luka Humski     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
3. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
8. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:10,25:21,25:22)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Paola Mataija     1. granični sudac: Abdel Zolota     2. granični sudac: Željko Božiček
 
4. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
11. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT subota, 29. veljače 2020. u 19,30
5. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
15. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK termin nije određen
6. kolo (11. ožujka 2020.)
16. 0 - ŽOK OSIJEK -
7. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
21. OK BRDA - ŽOK OSIJEK termin nije određen
8. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
23. ŽOK OSIJEK - OK POREČ termin nije određen
9. kolo (25. ožujka 2020.)
26. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK termin nije određen
10. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
30. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK termin nije određen
Prvi dio natjecanja
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:21,25:23,25:16)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Luka Humski     delegat: Ivan Delić
zapisničar: Ivana Kamenjarin     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Ivana Vrtičević
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. OK OLIMPIK - ŽOK OSIJEK 0:3 (9:25,23:25,17:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Viktorija Knezović        
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (24:26,15:25,25:21,23:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
14. OK SPLIT - ŽOK OSIJEK 2:3 (25:17,16:25,25:23,18:25,15:17)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Marija Sudar
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
19. ŽOK OSIJEK - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (20:25,18:25,14:25)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Mario Babić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
23. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 3:2 (25:16,25:14,15:25,22:25,15:13)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Jukić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Petra Čepin
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. ŽOK OSIJEK - OK POREČ 3:0 (25:17,25:13,28:26)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
32. ŽOK OSIJEK - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (23:25,24:26,23:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Ivona Majer     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. ŽOK OSIJEK - OK OLIMPIK 3:0 (25:4,25:13,25:19)
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Miodrag Grbavica     2. granični sudac: Barbara Bogdanović
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
40. HAOK RIJEKA CO - ŽOK OSIJEK 3:0 (25:16,25:23,25:16)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Toni Bingula     delegat: Ivan Niessner
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
42. ŽOK OSIJEK - OK SPLIT 3:1 (23:25,25:18,25:23,25:22)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
12. kolo (11. siječnja 2020., 12. siječnja 2020.)
47. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK OSIJEK 3:2 (27:29,25:20,25:15,23:25,15:12)
1. sudac: Željko Grgas     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Milan Bardić
zapisničar: Domagoj Vinković     1. granični sudac: Gorana Stojanović     2. granični sudac: Zvonimir Tomić
 
13. kolo (18. siječnja 2020., 19. siječnja 2020.)
51. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:2 (18:25,25:20,22:25,25:14,15:9)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Milenko Korica     1. granični sudac: Anamaria Glasenhardt     2. granični sudac: Julia Šaravanja
 
14. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
54. OK POREČ - ŽOK OSIJEK 0:3 (21:25,20:25,19:25)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Slavko Poropat
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Zoran Relić     2. granični sudac: Željko Božiček
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - seniorke
1. kolo (18. prosinca 2019.)
6. ŽOK OSIJEK - OK BRDA 3:1 (25:17,18:25,25:18,25:17)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ana Pavičić     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Marin Šutalo
 
2. kolo
12. ŽOK OSIJEK - HAOK RIJEKA CO 1:3 (25:23,23:25,17:25,25:27)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Antonio Pavičić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Ivona Majer     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. veljače 2020., 11,40
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem