Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK MEDVEŠČAK
  Klub: OK MEDVEŠČAK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Damir Štokić - predsjednik 098/ 9223 343, Tihomir Bešker - tajnik 091/ 5849 140
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Klara Nevistić
Vivian Gudelj
Luna Rimac
Ema Malenica
Kora Sertić
Ana Bogović
Lucia Žužić
Vanja Jovanović
Hana Radošević
Maja Gabrić
Nika Marić
Lucija Vukov
Lara Mikulić
Jana Nižetić
Nika Novak-Stanko
Eva Lucija Ljuština
Ana Mravičić
Sara Miščević
Petra Kelković
Paola Dolinar
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
3. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 2:3 (25:14,25:21,17:25,23:25,12:15)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Denis Vujičić     delegat: Zoran Rajčević
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
10. OK MEDVEŠČAK - HOK GORICA 1:3 (25:22,10:25,19:25,16:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
16. HAOK MLADOST III - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,25:14,25:13)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
21. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO II 3:2 (23:25,17:25,25:22,25:16,15:8)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Martina Matijević        
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
29. OK NEBO - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:12,25:14,25:21)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zoran Rajčević
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
32. OK MEDVEŠČAK - OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,16:25,17:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Maja Bibić                
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
42. OK VELIKA GORICA - OK MEDVEŠČAK 1:3 (24:26,23:25,25:21,24:26)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Maja Bibić     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Ana Visković                
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
43. OK SISAK - OK MEDVEŠČAK 0:3 (17:25,12:25,10:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
54. OK MEDVEŠČAK - OK NOVI ZAGREB 2:3 (15:25,14:25,25:23,27:25,5:15)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
56. ŽOK KAŠTEL - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:15,25:15,25:20)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
65. OK MEDVEŠČAK - ŽOK VRBOVEC 3:1 (16:25,26:24,25:15,25:22)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Mila Erak     delegat: Zoran Rajčević
 
12. kolo (22. siječnja 2020.)
69. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK nedjelja, 26. siječnja 2020. u 16,00
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
76. HOK GORICA - OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:10,25:20,20:25,25:17)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Rajčević
 
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
82. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST III 1:3 (25:22,22:25,20:25,16:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Krunomil Vedriš
 
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
87. OK DINAMO II - OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:13,26:24,25:13)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ana Ivanković     delegat: Predrag Dilberović
 
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
95. OK MEDVEŠČAK - OK NEBO 1:3 (18:25,25:18,13:25,11:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Miroslav Milinović
 
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
98. OK KITRO VARAŽDIN - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
108. OK MEDVEŠČAK - OK VELIKA GORICA termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
109. OK MEDVEŠČAK - OK SISAK termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
120. OK NOVI ZAGREB - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
122. OK MEDVEŠČAK - ŽOK KAŠTEL termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
131. ŽOK VRBOVEC - OK MEDVEŠČAK termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. veljače 2020., 11,40
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem