Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
MOK MURSA - OSIJEK III
  Klub: MOK MURSA - OSIJEK
Kategorija: seniori
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Mario Teppert - trener - 091/916-9662
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Dominik Lasović
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
1. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
2. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK III 3:1 (25:18,19:25,27:25,25:23)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Mario Lovrić     zapisničar: Tihana Rakin
 
2. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
7. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:11,25:21,25:11)
1. sudac: Mihaela Grbavica     2. sudac: Ernesta Dubac     zapisničar: Miodrag Grbavica
 
3. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
11. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK MURSA - OSIJEK III 3:1 (25:21,25:23,24:26,25:22)
1. sudac: Barbara Bogdanović     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Andrea Astaloš
 
4. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
14. MOK MURSA - OSIJEK III – OK SOKOL 3:1 (22:25,25:21,25:12,25:22)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Barbara Bogdanović     zapisničar: Dora Ivanić
 
5. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
20. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK III 0:3 (20:25,18:25,24:26)
1. sudac: Antun Odobašić     2. sudac: Ivana Kožul     zapisničar: Marija Đaković
 
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. 0 – MOK MURSA - OSIJEK III -
7. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
28. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:18,25:22,25:20)
1. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Tomica Cindori        
 
8. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
30. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
9. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
35. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
10. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
39. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
11. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
42. OK SOKOL – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
12. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
48. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MARSONIA II termin nije određen
13. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
49. MOK MURSA - OSIJEK III – 0 -
14. kolo (30. travnja 2022., 1. svibnja 2022.)
56. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem