Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK NOVA GRADIŠKA
Klub: ŽOK NOVA GRADIŠKA
Dvorana: Dvorana Elektro-tehničke škole
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Kontakt osoba: Damir Runjaš
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Lana Engerini tehničar
2 Helena Matanović primač
3 Iva Papac primač
5 Lucija Kovač srednji bloker
6 Aurora Papac srednji bloker
7 Blaška Papac primač
8 Leona Pavić libero
9 Kristina Zrin srednji bloker
10 Lucija Dautović tehničar
11 Antonija Čeliković dijagonala
12 Helena Miler srednji bloker
13 Miriam Balunović libero
14 Anja Kovačević
15 Sara Dakić
16 Lucija Dakić primač
Trener: Damir Runjaš
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ 2:3 (25:20,16:25,16:25,25:23,9:15)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Helena Šimunović     1. granični sudac: Luka Vidošić     2. granični sudac: Marina Valentić
 
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
11. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (19:25,25:21,25:23,25:23)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Goran Brozić
1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Iva Režić        
 
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:2 (20:25,21:25,25:12,25:22,15:11)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Luka Vidošić
1. granični sudac: Helena Šimunović     2. granični sudac: Marija Đaković        
 
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
24. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (22:25,19:25,25:14,19:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Ivan Jukić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Domagoj Pernjak     1. granični sudac: Matea Sertić     2. granični sudac: Mladenka Štrbac
 
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (20:25,21:25,17:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Helena Šimunović     1. granični sudac: Mario Lovrić     2. granični sudac: Ana Pavičić
 
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
36. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO 0:3 (15:25,21:25,18:25)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Ivana Kožul
1. granični sudac: Dragana Škorić     2. granični sudac: Dinko Maslač        
 
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
38. OK KARLOVAC – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (18:25,25:23,25:22,25:23)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Željko Grgas
 
8. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
47. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II odgođeno
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
51. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
58. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO termin nije određen
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
64. OK VELI VRH – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
69. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
77. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA termin nije određen
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
80. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
90. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR termin nije određen
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
91. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
102. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
104. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KARLOVAC termin nije određen
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
113. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
117. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG termin nije određen
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
124. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
130. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK VELI VRH termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. studenog 2020., 20,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem