Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KELTEKS II
  Klub: OK KELTEKS
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Đuro Batinić - predsjednik
 
PRVA B LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK PETRINJA – OK KELTEKS II 3:0 (25:23,25:21,25:21)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Patricia Bakonji
 
2. kolo (13. listopada 2023., 14. listopada 2023.)
7. OK KELTEKS II – OK DINAMO II 3:1 (27:25,25:21,19:25,25:23)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. OK SISAK – OK KELTEKS II 0:3 (14:25,13:25,15:25)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Laura Kristić
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK KELTEKS II – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:12,25:19,25:16)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Ana Ivanković                
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. ŽOK VRBOVEC – OK KELTEKS II 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Hrvoje Radin
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK KELTEKS II – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:17,24:26,25:17,25:20)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Melani Galić                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. HAOK DUBRAVA – OK KELTEKS II 3:0 (25:11,25:13,25:9)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Ana Visković     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Tea Škreblin Borovčak                
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK KELTEKS II – ŽOK IVANEC 3:0 (25:13,25:18,25:20)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. HAOK MLADOST III – OK KELTEKS II 2:3 (25:22,26:28,25:16,23:25,8:15)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Nika Gavranović
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK KELTEKS II – OK MEDVEŠČAK 2:3 (16:25,26:24,17:25,26:24,10:15)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Ana Visković     delegat: Željko Grgas
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK OLIMPIK II – OK KELTEKS II 0:3 (18:25,17:25,22:25)
1. sudac: Anamarija Kezerić     2. sudac: Ana Visković     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Valentina Vrbanc                
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK KELTEKS II – OK PETRINJA 3:1 (25:17,25:11,22:25,25:8)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Ana Visković        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
73. OK DINAMO II – OK KELTEKS II 3:1 (25:19,25:22,16:25,28:26)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Mihael Bišćan                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK KELTEKS II – OK SISAK 3:1 (25:17,25:11,23:25,25:17)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Ana Visković     delegat: Željko Grgas
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. ŽOK KAŠTEL – OK KELTEKS II 1:3 (28:26,22:25,22:25,12:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK KELTEKS II – ŽOK VRBOVEC 2:3 (24:26,25:21,25:18,22:25,10:15)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Viktorija Knezović     delegat: Željko Grgas
 
17. kolo (9. ožujka 2023., 10. ožujka 2024.)
97. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK KELTEKS II 3:2 (25:21,25:18,21:25,20:25,22:20)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK KELTEKS II – HAOK DUBRAVA 0:3 (16:25,23:25,21:25)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Branimir Kompes        
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. ŽOK IVANEC – OK KELTEKS II 3:0 (25:13,25:16,25:13)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ema Mašić     zapisničar: Bruno Džida
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
115. OK KELTEKS II – HAOK MLADOST III 3:1 (19:25,25:23,25:21,25:21)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Kristina Majstorović     zapisničar: Gabrijela Grčić
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK MEDVEŠČAK – OK KELTEKS II 1:3 (18:25,25:23,22:25,26:28)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Ana Visković     zapisničar: Tea Škreblin Borovčak
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
127. OK KELTEKS II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:12,25:17)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Mihael Bišćan        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem