Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK KELTEKS
Klub: OK KELTEKS
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Đuro Batinić - predsjednik
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
1 Jelena Grgić
2 Maja Milovanović
3 Lara Malović
4 Manuela Pavlaković
6 Rita Bogati Pantelić
8 Petra Banjavčić
9 Katarina Vladić
10 Nika Jularić
13 Lora Grubešić
14 Ema Vlašić
15 Ella Badanjak
16 Iva Nikačević
17 Ida Ivačević
20 Doris Barić
Trener: Goran Zec
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
5. OK SPLIT – OK KELTEKS 0:3 (20:25,24:26,23:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Kristina Karanušić
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
8. OK KELTEKS – OK BRDA 3:0 (25:20,25:17,25:10)
1. sudac: Mihaela Curać     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Željko Grgas
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
18. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK KELTEKS 3:2 (19:25,25:20,25:22,27:29,15:12)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas Pešut     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Lucija Gašpić     2. granični sudac: Mate Lučić        
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
19. OK NEBO – OK KELTEKS 0:3 (15:25,20:25,21:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Luka Humski     1. granični sudac: Andrei Jurković     2. granični sudac: Lucija Soldo
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
30. OK KELTEKS – OK DINAMO 2:3 (26:24,21:25,21:25,25:19,11:15)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Matija Šulc                
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
32. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK KELTEKS 3:2 (12:25,25:14,22:25,25:21,18:16)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Luka Suman     2. granični sudac: Matea Trampus
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
41. OK KELTEKS – OK DON BOSCO 3:2 (23:25,25:16,25:18,24:26,15:7)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Mihaela Curać     zapisničar: Viktorija Knezović
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
45. OK MARINA KAŠTELA – OK KELTEKS 3:2 (28:30,25:19,25:16,23:25,15:13)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Ana Stipaničev Matečić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mara Olujić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Anđela Kavelj
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
52. OK KELTEKS – HAOK MLADOST 1:3 (25:22,17:25,12:25,17:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Željko Grgas
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
58. HAOK RIJEKA CO – OK KELTEKS 0:3 (18:25,16:25,20:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Milan Rajković
zapisničar: Fran Pavlović     1. granični sudac: Anamaria Pleše     2. granični sudac: Helen Vojvodić
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
63. OK KELTEKS – ŽOK OSIJEK 2:3 (19:25,27:25,21:25,26:24,10:15)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Branimir Kompes                
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
71. OK KELTEKS – OK SPLIT 3:0 (25:11,25:13,25:15)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     zapisničar: Marko Antolić
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
74. OK BRDA – OK KELTEKS 3:1 (26:24,25:23,17:25,25:22)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Lana Matijaš     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
84. OK KELTEKS – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:2 (25:13,25:19,25:27,21:25,15:12)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Fran Pavlović
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
85. OK KELTEKS – OK NEBO 3:1 (21:25,25:15,25:19,25:22)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Željko Grgas
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
96. OK DINAMO – OK KELTEKS 3:0 (25:15,26:24,25:17)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Dinko Maslač
1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
98. OK KELTEKS – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (25:15,23:25,26:24,18:25,15:11)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Mihael Bišćan     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Viktorija Knezović                
 
18. kolo (6. ožujka 2024.)
107. OK DON BOSCO – OK KELTEKS 2:3 (23:25,25:19,25:21,16:25,8:15)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Lovro Mlinac     2. granični sudac: Đeni Radeka        
 
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
111. OK KELTEKS – OK MARINA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:23,28:30,25:13)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Melani Galić
 
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
118. HAOK MLADOST – OK KELTEKS 3:0 (25:22,25:19,25:17)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Nika Novak-Stanko     1. granični sudac: Jana Paljak     2. granični sudac: Katarina Mišetić
 
21. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
124. OK KELTEKS – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,30:28,25:19)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Melani Galić                
 
22. kolo (30. ožujka 2024.)
129. ŽOK OSIJEK – OK KELTEKS 0:3 (16:25,17:25,22:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Borna Šimunić     2. granični sudac: Malu Celić        
 
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
ČETVRTFINALE
  1. utakmica (3. travnja 2024.)
134. ŽOK OSIJEK – OK KELTEKS 0:3 (19:25,24:26,24:26)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Jasmin Ramić     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Tihana Rakin     1. granični sudac: Malu Celić     2. granični sudac: Matea Trampus
 
136. OK KELTEKS – ŽOK OSIJEK 1:3 (26:28,14:25,25:21,23:25; Z-15:8)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Bojan Brlas
 
POLUFINALE
  1. utakmica (10. travnja 2024.)
137. HAOK MLADOST – OK KELTEKS 3:0 (25:16,25:21,25:19)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Tea Škreblin Borovčak     1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Matea Cvetković
 
  2. utakmica (13. travnja 2024., 14. siječnja 2024.)
139. OK KELTEKS – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,24:26,21:25)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Matea Cvetković     2. granični sudac: Domagoj Protulipac
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
2. ŽOK VINKOVCI – OK KELTEKS 0:3 (17:25,24:26,18:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Monika Matković     1. granični sudac: Mario Mihaljević        
 
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
10. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK KELTEKS 0:3 (25:27,14:25,16:25)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Luka Humski     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
POLUFINALE
POLUFINALE (28. veljače 2024.)
13. OK DINAMO – OK KELTEKS 3:1 (25:17,22:25,25:14,25:22)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Matija Šulc     1. granični sudac: Ana Pavlović     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem