Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
ŽOK KAŠTEL II
  Klub: ŽOK KAŠTEL
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Danijela Prprović - predsjednica, Renato Frančić - tajnik
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
POREDAK OD 1. - 6. MJESTA
PRENESENE UTAKMICE
. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:22,25:22,25:17)
. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL II 1:3 (17:25,21:25,25:18,20:25)
. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK IVANEC 0:3 (19:25,22:25,22:25)
. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL II 3:0 (25:11,25:23,25:16)
1. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
3. OK PETRINJA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
1. sudac: Luka Bišćan     2. sudac: Azra Hodžić     delegat: Fikret Bajrić
 
2. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK OLIMPIK III 2:3 (25:13,21:25,25:22,20:25,7:15)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Boris Vurušić
 
3. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
9. HAOK DUBRAVA - ŽOK KAŠTEL II odgođeno
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Marijan Duka
 
4. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
12. ŽOK KAŠTEL II - OK PETRINJA termin nije određen
5. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
13. OK OLIMPIK III - ŽOK KAŠTEL II termin nije određen
6. kolo (4. travnja 2020., 5. travnja 2020.)
18. ŽOK KAŠTEL II - HAOK DUBRAVA termin nije određen
GRUPA - SJEVER
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. ŽOK KAŠTEL II - OK KITRO VARAŽDIN II 3:2 (25:16,25:20,25:27,10:25,15:13)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Lara Novak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
6. ŽOK LEPOGLAVA - ŽOK KAŠTEL II 0:3 (16:25,19:25,16:25)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
11. ŽOK KAŠTEL II - OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:22,25:22,23:25,26:24)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Kristijan Kešina     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
15. ŽOK BJELOVAR - ŽOK KAŠTEL II 1:3 (17:25,21:25,25:18,20:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Predrag Dilberović
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
18. ŽOK KAŠTEL II - OK BRCKO 3:2 (18:25,26:24,23:25,25:15,15:12)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Josip Klein
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
24. ŽOK IVANEC - ŽOK KAŠTEL II 3:0 (25:11,25:23,25:16)
1. sudac: Kristijan Kešina     2. sudac: Martina Katalenić     delegat: Boris Vurušić
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
25. ŽOK KAŠTEL II - 0 -
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
32. OK KITRO VARAŽDIN II - ŽOK KAŠTEL II 3:2 (25:12,23:25,25:27,25:14,18:16)
1. sudac: Hrvoje Gerić Hudoletnjak     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
34. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK LEPOGLAVA 3:1 (23:25,25:19,25:13,25:22)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Josip Klein
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
39. OK ŠTRIGOVA - ŽOK KAŠTEL II 3:1 (15:25,25:17,25:23,25:15)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
43. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK BJELOVAR 3:0 (25:22,25:22,25:17)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
46. OK BRCKO - ŽOK KAŠTEL II 3:2 (25:19,23:25,25:27,25:22,15:5)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
52. ŽOK KAŠTEL II - ŽOK IVANEC 0:3 (19:25,22:25,22:25)
1. sudac: Pejo Kopačević     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
53. 0 - ŽOK KAŠTEL II -
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 7. srpnja 2020., 15,06
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem