Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK UMAG
  Klub: OK UMAG
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Sabina Renko-Ilić 098/ 9145 411
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
6. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:18,25:19,25:17)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ilija Gvozden     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Branimir Kompes     2. granični sudac: Ana Visković
 
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:18,16:25,25:22)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Dora Ivanić     1. granični sudac: Milenko Korica     2. granični sudac: Marin Šutalo
 
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
18. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (18:25,25:27,19:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Ariana Paljuh     2. granični sudac: Nina Finderle        
 
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
20. OK VELI VRH – OK UMAG 3:1 (25:20,22:25,25:20,25:17)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Jasmina Kenjereš        
 
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
29. OK UMAG – ŽOK SINJ 0:3 (14:25,22:25,17:25)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Edi Grgorinić     delegat: Roland Ferenčić
 
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
33. ŽOK DRENOVA – OK UMAG 0:3 (17:25,14:25,13:25)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Filip Mikuličić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Paola Mataija     1. granični sudac: Mia Režić     2. granični sudac: Ema Govorčin
 
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
40. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:19,25:19,25:19)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Nina Finderle     2. granični sudac: Ariana Paljuh        
 
8. kolo (23. siječnja 2021., 24. siječnja 2021.)
46. OK ZADAR – OK UMAG 3:0 (25:16,28:26,25:11)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić        
 
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
51. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:21,26:24,18:25,25:17)
1. sudac: Ana Tomas     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Roland Ferenčić
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Nina Finderle     2. granični sudac: Željko Božiček
 
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
59. OK DON BOSCO – OK UMAG 2:3 (22:25,25:22,26:28,25:17,9:15)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Tomislav Adamek     delegat: Miroslav Milinović
 
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
62. OK UMAG – OK KARLOVAC 0:3 (23:25,20:25,17:25)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Leopold Ostojić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Marin Raić                
 
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
72. OK UMAG – HAOK MLADOST II 3:0 (25:22,25:14,28:26)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Nina Finderle     2. granični sudac: Ariana Paljuh        
 
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
73. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:21,25:22,24:26,26:24)
1. sudac: Miroslav Andrijanić     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Marin Raić
1. granični sudac: Mihael Bišćan     2. granični sudac: Leopold Ostojić        
 
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
84. OK NEBO – OK UMAG 2:3 (20:25,25:22,25:19,18:25,8:15)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Miroslav Milinović
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Borna Maršanić        
 
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
86. OK UMAG – OK VELI VRH 3:1 (25:20,25:19,19:25,25:17)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Miroslav Andrijanić     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Nina Finderle     2. granični sudac: Ariana Paljuh
 
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
95. ŽOK SINJ – OK UMAG 3:1 (25:12,25:17,15:25,25:16)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Antonia Mikulčić     2. granični sudac: Petra Peslać        
 
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
99. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:21,25:21,25:15)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Leopold Ostojić
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Zoran Ivanković        
 
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
106. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG 3:2 (12:25,16:25,25:19,25:22,15:13)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Mislav Ptiček        
 
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
112. OK UMAG – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:13,25:17)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Ariana Paljuh     2. granični sudac: Leopold Ostojić
 
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2020.)
117. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG 1:3 (18:25,26:28,25:17,21:25)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Anto Mijić     zapisničar: Luka Vidošić
1. granični sudac: Barbara Bogdanović     2. granični sudac: Marina Valentić        
 
21. kolo (10. travnja 2021., 11. travnja 2021.)
125. OK UMAG – OK DON BOSCO 3:0 (25:18,26:24,25:22)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat     delegat: Vladimir Relić
zapisničar: Marin Raić     1. granični sudac: Nina Finderle     2. granični sudac: Ariana Paljuh
 
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
128. OK KARLOVAC – OK UMAG 3:2 (25:10,25:22,17:25,22:25,15:13)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Marko Antolić        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 15. lipnja 2021., 11,56
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem