Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK NEDELIŠĆE ELTING
  Klub: OK NEDELIŠĆE - ELTING
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Jadranko Kirić - 098 242 108, Domagoj Košir - 095 527 8838
 
PRVA B LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
4. HAOK DUBRAVA – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:18,22:25,25:18,25:17)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Dinko Maslač     zapisničar: Branimir Kompes
 
2. kolo (13. listopada 2023., 14. listopada 2023.)
9. OK NEDELIŠĆE ELTING – HAOK MLADOST III 3:0 (25:17,25:15,25:22)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Orlando Kozjak        
 
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
17. OK OLIMPIK II – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (18:25,23:25,13:25)
1. sudac: Ana Visković     2. sudac: Josipa Jugo     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Tea Škreblin Borovčak                
 
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
20. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK DINAMO II 3:0 (25:22,25:13,25:23)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Hrvoje Gerić        
 
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
30. ŽOK KAŠTEL – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:2 (18:25,25:22,21:25,25:22,15:13)
1. sudac: Ema Mašić     2. sudac: Orlando Kozjak        
 
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK KELTEKS II – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:17,24:26,25:17,25:20)
1. sudac: Dinko Maslač     2. sudac: Branimir Kompes     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Melani Galić                
 
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
42. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK IVANEC 1:3 (18:25,19:25,29:27,18:25)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Ema Mašić     delegat: Boris Vurušić
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
44. OK MEDVEŠČAK – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (26:24,25:17,20:25,25:18)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Ana Visković     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Nika Novak-Stanko                
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
53. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK PETRINJA 2:3 (17:25,26:24,18:25,25:22,13:15)
1. sudac: Jana Čorko     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
57. OK SISAK – OK NEDELIŠĆE ELTING 1:3 (17:25,25:17,22:25,14:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Lucija Bakonji     zapisničar: Andrei Jurković
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
64. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK VRBOVEC 0:3 (19:25,12:25,19:25)
1. sudac: Martina Novak     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Boris Vurušić
 
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
70. OK NEDELIŠĆE ELTING – HAOK DUBRAVA 1:3 (25:27,25:23,19:25,11:25)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ema Mašić        
 
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
75. HAOK MLADOST III – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:20,25:19,25:17)
1. sudac: Marko Antolić     2. sudac: Tea Marušić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Tea Škreblin Borovčak                
 
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
83. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK OLIMPIK II 3:2 (23:25,25:20,24:26,25:23,15:10)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Domagoj Košir     delegat: Boris Vurušić
 
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
86. OK DINAMO II – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:13,15:25,25:10,25:23)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Melani Galić
 
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
96. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK KAŠTEL 3:2 (23:25,23:25,26:24,25:20,15:10)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Ema Mašić        
 
17. kolo (9. ožujka 2023., 10. ožujka 2024.)
97. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK KELTEKS II 3:2 (25:21,25:18,21:25,20:25,22:20)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Orlando Kozjak     delegat: Boris Vurušić
 
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
108. ŽOK IVANEC – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:12,25:8,25:17)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Ema Mašić     zapisničar: Ivana Šobak
 
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
110. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK MEDVEŠČAK 3:2 (25:17,24:26,19:25,25:22,15:13)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Jana Čorko        
 
20. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
119. OK PETRINJA – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:1 (25:10,25:22,22:25,25:20)
1. sudac: Lucija Bakonji     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Laura Kristić
 
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
123. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK SISAK 3:0 (25:23,25:17,25:20)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Orlando Kozjak        
 
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
130. ŽOK VRBOVEC – OK NEDELIŠĆE ELTING 3:0 (25:21,25:18,25:13)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Josipa Jugo        
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem