Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK III
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Leonarda Srdić
Lucija Paić
Nikolina Majdandžić
Lea Anadolac
Anja Dimač
Anamarija Milas
Gita Ergović
Lucija Marić
Jana Golojuh
Lucija Radoš
Paula Šarić
Karla Budimir
Matea Radić
Nika Ukalović
Valentina Garić Touma
 
2.HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER - seniorke
GRUPA -JUG
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
4. OK GLINA - OK OLIMPIK III 3:1 (25:27,29:27,25:18,25:18)
1. sudac: Azra Hodžić     2. sudac: Alma Hodžić     delegat: Antonio Pavičić
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
5. 0 - OK OLIMPIK III -
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
12. OK OLIMPIK III - OK PETRINJA 3:0 (25:14,25:22,25:18)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Mila Erak     delegat: Predrag Dilberović
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
14. OK PLAVI ZMAJ - OK OLIMPIK III 1:3 (19:25,25:20,22:25,14:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
19. OK OLIMPIK III - OK DON BOSCO II 3:0 (25:22,25:9,25:14)
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
23. HAOK DUBRAVA - OK OLIMPIK III subota, 16. studenog 2019. u 16,30
1. sudac: Josipa Jugo     2. sudac: Alka Bešker     delegat: Predrag Dilberović
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
26. OK OLIMPIK III - OK FENIKS termin nije određen
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
32. OK OLIMPIK III - OK GLINA termin nije određen
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
33. OK OLIMPIK III - 0 -
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
40. OK PETRINJA - OK OLIMPIK III termin nije određen
11. kolo (25. siječnja 2020., 26. siječnja 2020.)
42. OK OLIMPIK III - OK PLAVI ZMAJ termin nije određen
12. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
47. OK DON BOSCO II - OK OLIMPIK III termin nije određen
13. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
51. OK OLIMPIK III - HAOK DUBRAVA termin nije određen
14. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
54. OK FENIKS - OK OLIMPIK III termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor HEP Maistra - Rovinj - Vrsar Hrvatska lutrija Errea Autowill Mikasa Ghia Jutarnji list Sportske novosti Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 13. studenog 2019., 19,59
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem