Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK DINAMO
Klub: OK DINAMO
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: Nino Matjačić
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Lucia Babić
Carla Stošić
1 Jelena Ninčević
3 Lorena Smojver
4 Marija Dugi
5 Iva Deak
6 Dorja Sulić
9 Maša Mlinar
10 Viktoria Ana Trcol
13 Lucia Mišak
14 Ivona Kollert
15 Tina Uzun
17 Valentina Vrbanc
18 Kaja Šola
Pomoćnik trenera: Jure Kvesić
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
4. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 1:3 (23:25,25:14,21:25,14:25)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Tihana Rakin
1. granični sudac: Borna Šimunić                
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
9. OK DINAMO – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:15,25:18)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Nika Papak
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
17. OK BRDA – OK DINAMO 0:3 (15:25,16:25,18:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivan Hrabrov     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Toni Jakovčević
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
20. OK DINAMO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:14,25:18,25:19)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Marin Šutalo     zapisničar: Kristina Majstorović
1. granični sudac: Lea Buršić     2. granični sudac: Karlo Vrbanc        
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
30. OK KELTEKS – OK DINAMO 2:3 (26:24,21:25,21:25,25:19,11:15)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Željko Grgas
zapisničar: Matija Šulc                
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
31. OK NEBO – OK DINAMO 0:3 (30:32,16:25,19:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Melani Galić
1. granični sudac: Nika Papak     2. granični sudac: Lana Godler        
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
42. OK DINAMO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:0 (25:13,25:18,25:22)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Sanda Žaja     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Luka Bišćan     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Nika Papak
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
44. OK DINAMO – OK DON BOSCO 3:0 (25:17,25:11,25:20)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Dinko Maslač     1. granični sudac: Đeni Radeka     2. granični sudac: Lovro Mlinac
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
53. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:23,25:18,25:16)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
57. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:3 (19:25,25:27,25:11,25:10,16:18)
1. sudac: Tin Vedriš     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Matea Cvetković     2. granični sudac: Marija Danić        
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
64. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 3:0 (25:17,25:21,25:12)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Toni Ivković     zapisničar: Mihael Bišćan
1. granični sudac: Tamara Šulc     2. granični sudac: Katarina Mišetić        
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
70. OK DINAMO – ŽOK OSIJEK 2:3 (27:25,21:25,26:24,22:25,5:15)
1. sudac: Ante Jukić     2. sudac: Stipe Belić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Anamarija Kezerić     1. granični sudac: Lovro Mlinac     2. granični sudac: Đeni Radeka
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
75. OK SPLIT – OK DINAMO 0:3 (19:25,20:25,17:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     zapisničar: Julia Šaravanja
1. granični sudac: Dina Ujević     2. granični sudac: Rajko Marinović        
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
83. OK DINAMO – OK BRDA 3:1 (18:25,25:20,27:25,25:18)
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Goran Kopić     zapisničar: Branimir Kompes
1. granični sudac: Melani Galić     2. granični sudac: Lara Dervoz        
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
86. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK DINAMO 0:3 (21:25,21:25,17:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas Pešut     zapisničar: Joško Perajica
1. granični sudac: Kristina Karanušić     2. granični sudac: Tessa Cmrečnjak        
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
96. OK DINAMO – OK KELTEKS 3:0 (25:15,26:24,25:17)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Želimir Kušljić     zapisničar: Dinko Maslač
1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Nika Novak-Stanko        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
97. OK DINAMO – OK NEBO 3:2 (31:33,26:24,25:16,23:25,15:10)
1. sudac: Goran Kopić     2. sudac: Bruno Muha     zapisničar: Petra Vizner
1. granični sudac: Lovro Mlinac     2. granični sudac: Lara Dervoz        
 
18. kolo (6. ožujka 2024.)
108. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK DINAMO 1:3 (17:25,25:17,17:25,13:25)
1. sudac: Marin Šutalo     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Anto Mijić
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Luka Suman     2. granični sudac: Malu Celić
 
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
110. OK DON BOSCO – OK DINAMO 1:3 (25:22,21:25,12:25,12:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Mihael Bišćan     zapisničar: Ana Ivanković
1. granični sudac: Đeni Radeka     2. granični sudac: Matea Cvetković        
 
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
119. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 3:2 (17:25,21:25,25:20,25:18,15:12)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Lucija Gašpić     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Josip Banić
 
21. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
123. OK DINAMO – HAOK MLADOST 3:1 (20:25,25:20,25:19,25:23)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Marko Antolić     1. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak     2. granični sudac: Nika Papak
 
22. kolo (30. ožujka 2024.)
130. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 1:3 (21:25,25:18,22:25,20:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Elena Mujakić
1. granični sudac: Dino Colnar     2. granični sudac: Barbara Žunić        
 
Drugi krug natjecanja - Doigravanje za prvaka Republike Hrvatske
POLUFINALE
  1. utakmica (10. travnja 2024.)
138. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:22,25:16,25:18)
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Ana Tomas Pešut     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Ana Visković     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Gašpar Škorić Budimir
 
  2. utakmica (13. travnja 2024., 14. siječnja 2024.)
140. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 2:3 (19:25,21:25,25:23,25:17,10:15)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Lucija Gašpić
 
FINALE
  1. utakmica (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
143. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:0 (25:14,25:22,25:19)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Đeni Radeka
 
  2. utakmica (27. travnja 2024.)
144. OK DINAMO – HAOK MLADOST 3:2 (25:23,23:25,25:27,25:20,15:13)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Dominik Hamer     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Matea Cvetković
 
  3. utakmica (1. svibnja 2024.)
145. HAOK MLADOST – OK DINAMO 3:1 (22:25,25:20,25:21,25:11)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Viktorija Knezović     1. granični sudac: Katarina Mišetić     2. granični sudac: Lovro Mlinac
 
  4. utakmica (4. svibnja 2024.)
146. OK DINAMO – HAOK MLADOST 2:3 (25:19,25:20,20:25,12:25,11:15)
1. sudac: Bojan Bardić     2. sudac: Toni Ivković     delegat: Zdravko Hranić
zapisničar: Josipa Jugo     1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lara Dervoz
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
3. OK BRDA – OK DINAMO 1:3 (15:25,25:18,10:25,12:25)
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Lucija Gašpić     1. granični sudac: Deni Pivac     2. granični sudac: Marija Krišto
 
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
11. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 1:3 (17:25,25:21,19:25,17:25)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Bojan Brlas
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Darija Jurjević
 
POLUFINALE
POLUFINALE (28. veljače 2024.)
13. OK DINAMO – OK KELTEKS 3:1 (25:17,22:25,25:14,25:22)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Marin Šutalo     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Matija Šulc     1. granični sudac: Ana Pavlović     2. granični sudac: Tea Škreblin Borovčak
 
FINALE
FINALE (13. ožujka 2024.)
15. OK DINAMO – HAOK MLADOST 1:3 (21:25,16:25,25:19,22:25)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Zvonimir Tomić     1. granični sudac: Antun Odobašić     2. granični sudac: Mario Mihaljević
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem