Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK SPLIT
  Klub: OK SPLIT
Kategorija: seniorke
Grana odbojke: dvoranska odbojka
Osoba za kontakt: tajnik - Ilija Klepo - mob: 098/904-4725
 
Dres▲ Ime Prezime Pozicija
Nikolina Klarić
Martina Zolje
Marija Visković
Aquincia Shardae Strambler
Katarina Glavinić
Roza Draganić Strgačić
Antonia Baričević
Ljubica Rajčić
Nika Nožina
Mare Eva Marković
Lucija Perković
Renea Zubanović
Sara Kelić
Kate Lijić
Katarina Garac
Ane Zrilić
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
5. OK SPLIT – OK KELTEKS 0:3 (20:25,24:26,23:25)
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Tin Vedriš     zapisničar: Kristina Karanušić
1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Mara Olujić        
 
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
9. OK DINAMO – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:15,25:18)
1. sudac: Kristina Majstorović     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Tomislav Adamek
zapisničar: Ana Ivanković     1. granični sudac: Dario Rukavina     2. granični sudac: Nika Papak
 
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
16. OK SPLIT – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,24:26,22:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Matija Šulc     zapisničar: Ante Penga
1. granični sudac: Marija Krišto     2. granični sudac: Julia Šaravanja        
 
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
22. OK DON BOSCO – OK SPLIT 2:3 (21:25,25:22,19:25,25:23,18:20)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Mihaela Curać     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Petra Vizner     1. granični sudac: Lara Dervoz     2. granični sudac: Nika Gavranović
 
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
27. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (20:25,18:25,21:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Josip Banić     2. granični sudac: Mara Olujić
 
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
35. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:17,25:10)
1. sudac: Hrvoje Gerić     2. sudac: Mislav Ptiček     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Dinko Maslač     1. granični sudac: Jana Paljak     2. granični sudac: Nika Papak
 
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
38. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 0:3 (21:25,24:26,18:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Đana Rogulj
 
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
48. ŽOK OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:12,25:19,25:18)
1. sudac: Ksenija Jurković     2. sudac: Kristina Majstorović     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Srđan Jovanović     2. granični sudac: Malu Celić
 
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK SPLIT – OK NEBO 3:2 (21:25,25:18,25:15,22:25,16:14)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Toni Jakovčević     2. granični sudac: Marko Dubravčić        
 
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
60. OK SPLIT – OK BRDA 3:0 (25:20,25:13,25:15)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedran Juravić
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Marko Dubravčić
 
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
62. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:19,25:14,25:17)
1. sudac: Elena Mujakić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Marta Belas     1. granični sudac: Marija Krišto     2. granični sudac: Mara Olujić
 
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
71. OK KELTEKS – OK SPLIT 3:0 (25:11,25:13,25:15)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     zapisničar: Marko Antolić
 
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
75. OK SPLIT – OK DINAMO 0:3 (19:25,20:25,17:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     zapisničar: Julia Šaravanja
1. granični sudac: Dina Ujević     2. granični sudac: Rajko Marinović        
 
14. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
82. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK SPLIT 3:2 (15:25,26:24,18:25,25:19,15:12)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     zapisničar: Zvonimir Tomić
1. granični sudac: Luka Suman     2. granični sudac: Mario Mihaljević        
 
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
88. OK SPLIT – OK DON BOSCO 0:3 (18:25,15:25,19:25)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Mate Šimac     1. granični sudac: Marija Krišto     2. granični sudac: Dina Ujević
 
16. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
93. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:22,25:23,25:21)
1. sudac: Ivan Hrabrov     2. sudac: Stipe Belić     zapisničar: Sanda Žaja
1. granični sudac: Mate Šimac     2. granični sudac: Marta Belas        
 
17. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
101. OK SPLIT – HAOK MLADOST 1:3 (19:25,25:22,20:25,13:25)
1. sudac: Stipe Belić     2. sudac: Ivan Hrabrov     zapisničar: Kristina Karanušić
1. granični sudac: Dina Ujević     2. granični sudac: Marta Belas        
 
18. kolo (6. ožujka 2024.)
104. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:22,25:14)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Igor Pihler     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Ana Tomas Pešut     1. granični sudac: Helen Vojvodić     2. granični sudac: Barbara Žunić
 
19. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
114. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 2:3 (24:26,26:24,25:17,18:25,11:15)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Josip Banić
 
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
115. OK NEBO – OK SPLIT 3:0 (25:16,25:19,25:20)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Elena Mujakić     zapisničar: Melani Galić
1. granični sudac: Lana Godler     2. granični sudac: Marta Capan        
 
21. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
126. OK BRDA – OK SPLIT 3:0 (25:14,25:21,25:21)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     zapisničar: Dina Ujević
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Marta Belas        
 
22. kolo (30. ožujka 2024.)
128. OK SPLIT – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:18,17:25,19:25,22:25)
1. sudac: Marin Sladić     2. sudac: Joško Perajica     zapisničar: Anđela Kavelj
1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
7. OK PULA – OK SPLIT 0:3 (15:25,13:25,24:26)
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Nadira Šljivo-Orljak
1. granični sudac: Leopold Ostojić     2. granični sudac: Magdalena Černjul        
 
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
12. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (22:25,20:25,12:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Kristina Karanušić     1. granični sudac: Julia Šaravanja     2. granični sudac: Rajko Marinović
 
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem