Hrvatska odbojkaška natjecanja
EKIPE  
 
OK OLIMPIK II
  Klub: OK OLIMPIK
Dvorane: OŠ grof Janko Drašković, ŠSD Boško Božić Pepsi, SD Sutinska Vrela
Kategorija: seniorke
Spol: žene
Osoba za kontakt: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER - seniorke
1. kolo (12. listopada 2019., 13. listopada 2019.)
3. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK II 2:3 (25:14,25:21,17:25,23:25,12:15)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Denis Vujičić     delegat: Zoran Rajčević
 
2. kolo (19. listopada 2019., 20. listopada 2019.)
11. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK II 3:1 (25:20,25:14,21:25,25:11)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Vinko Dobrić
 
3. kolo (26. listopada 2019., 27. listopada 2019.)
14. OK OLIMPIK II - ŽOK KAŠTEL 3:2 (23:25,25:18,14:25,25:19,15:8)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
4. kolo (2. studenog 2019., 3. studenog 2019.)
24. ŽOK VRBOVEC - OK OLIMPIK II 3:0 (25:23,25:15,25:19)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Petra Vizner     delegat: Zoran Rajčević
 
5. kolo (9. studenog 2019., 10. studenog 2019.)
25. OK OLIMPIK II - OK SISAK 3:0 (25:5,25:20,25:14)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Predrag Dilberović
zapisničar: Alka Bešker     1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
6. kolo (16. studenog 2019., 17. studenog 2019.)
36. OK OLIMPIK II - HOK GORICA 3:0 (25:23,25:20,30:28)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Aleksandra Lipić     delegat: Marijan Duka
zapisničar: Paula Krmpotić     1. granični sudac: Petra Galić     2. granični sudac: Ivana Sučić
 
7. kolo (23. studenog 2019., 24. studenog 2019.)
38. HAOK MLADOST III - OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:13,25:8)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Zoran Rajčević
zapisničar: Ivana Pjevač     1. granični sudac: Martina Matijević        
 
8. kolo (30. studenog 2019., 1. prosinca 2019.)
47. OK OLIMPIK II - OK DINAMO II 0:3 (20:25,15:25,23:25)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Zoran Rajčević
 
9. kolo (7. prosinca 2019., 8. prosinca 2019.)
51. OK NEBO - OK OLIMPIK II 3:2 (26:24,22:25,25:23,21:25,15:9)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Zoran Rajčević
 
10. kolo (14. prosinca 2019., 15. prosinca 2019.)
58. OK OLIMPIK II - OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (13:25,25:21,20:25,21:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Dominik Hamer     delegat: Krunomil Vedriš
zapisničar: Antica Nižić     1. granični sudac: Lara Babić     2. granični sudac: Magdalena Šilić
 
11. kolo (21. prosinca 2019., 22. prosinca 2019.)
64. OK VELIKA GORICA - OK OLIMPIK II 0:3 (17:25,23:25,11:25)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Vinko Dobrić
 
12. kolo (22. siječnja 2020.)
69. OK OLIMPIK II - OK MEDVEŠČAK 0:3 (bez borbe)
1. sudac: Matija Šulc     2. sudac: Antica Nižić     delegat: Predrag Dilberović
 
13. kolo (1. veljače 2020., 2. veljače 2020.)
77. OK OLIMPIK II - OK NOVI ZAGREB 0:3 (18:25,16:25,16:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Predrag Dilberović
 
14. kolo (8. veljače 2020., 9. veljače 2020.)
80. ŽOK KAŠTEL - OK OLIMPIK II 3:0 (29:27,25:14,25:17)
1. sudac: Orlando Kozjak     2. sudac: Pejo Kopačević     delegat: Dimitrije Konakčijev
 
15. kolo (15. veljače 2020., 16. veljače 2020.)
90. OK OLIMPIK II - ŽOK VRBOVEC odgođeno
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc     delegat: Miroslav Milinović
 
16. kolo (22. veljače 2020., 23. veljače 2020.)
91. OK SISAK - OK OLIMPIK II 0:3 (10:25,17:25,17:25)
1. sudac: Mirela Baltić     2. sudac: Dino Gojačić     delegat: Fikret Bajrić
 
17. kolo (29. veljače 2020., 1. ožujka 2020.)
102. HOK GORICA - OK OLIMPIK II subota, 29. veljače 2020. u 13,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Predrag Dilberović
 
18. kolo (7. ožujka 2020., 8. ožujka 2020.)
104. OK OLIMPIK II - HAOK MLADOST III termin nije određen
19. kolo (14. ožujka 2020., 15. ožujka 2020.)
113. OK DINAMO II - OK OLIMPIK II termin nije određen
20. kolo (21. ožujka 2020., 22. ožujka 2020.)
117. OK OLIMPIK II - OK NEBO termin nije određen
21. kolo (28. ožujka 2020., 29. ožujka 2020.)
124. OK KITRO VARAŽDIN - OK OLIMPIK II termin nije određen
22. kolo (4. travnja 2019., 5. travnja 2020.)
130. OK OLIMPIK II - OK VELIKA GORICA termin nije određen
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 28. veljače 2020., 15,07
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem