Hrvatska odbojkaška natjecanja
BORILIŠTA  
 
Dvorana Mladosti Trsat
Vrsta borilišta: dvorana
Mjesto: Rijeka
Adresa: Trg Viktora bubnja bb
Županija: Primorsko-goranska
Telefon: 051/216-011
Faks: 051/216-538
Borilište koriste:
    HAOK RIJEKA CO (seniorke)
    MOK GORNJA VEŽICA (seniori)
    MOK RIJEKA (seniori)
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
3. HAOK RIJEKA CO – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:19,23:25,25:23,25:19)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
14. HAOK RIJEKA CO – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (17:25,21:25,15:25)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
25. HAOK RIJEKA CO – OK NEBO 0:3 (20:25,15:25,32:34)
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
36. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 1:3 (18:25,25:21,18:25,19:25)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
47. HAOK RIJEKA CO – OK BRDA 3:1 (16:25,25:22,25:20,25:13)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
58. HAOK RIJEKA CO – OK KELTEKS 0:3 (18:25,16:25,20:25)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
77. HAOK RIJEKA CO – OK DON BOSCO 0:3 (24:26,16:25,22:25)
15. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
90. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,10:25,11:25)
18. kolo (6. ožujka 2024.)
104. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:22,25:14)
20. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
117. HAOK RIJEKA CO – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (30:28,18:25,12:25,25:23,8:15)
22. kolo (30. ožujka 2024.)
130. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 1:3 (21:25,25:18,22:25,20:25)
Drugi krug - Kvalifikacijske utakmice za popunu Super lige
1. kolo
  1. utakmica (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
148. HAOK RIJEKA CO – ŽOK DUBROVNIK 2:3 (25:23,23:25,23:25,26:24,13:15)
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
3. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:18,16:25,12:25,21:25)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
14. MOK RIJEKA – OK CRATIS VARAŽDIN 2:3 (22:25,25:23,27:25,27:29,16:18)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
25. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:21,24:26,22:25,25:22,13:15)
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
36. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 2:3 (29:31,26:28,25:22,25:13,13:15)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
47. MOK RIJEKA – OK SPLIT 3:2 (20:25,21:25,25:15,25:12,23:21)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
58. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST 1:3 (14:25,26:24,23:25,13:25)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
77. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (28:26,22:25,14:25,18:25)
15. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
90. MOK RIJEKA – OK ZADAR 3:0 (25:14,25:14,25:16)
18. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
104. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:1 (25:13,26:24,18:25,25:19)
20. kolo (6. ožujka 2024.)
117. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:0 (28:26,25:22,25:19)
22. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
130. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL 1:3 (24:26,25:19,23:25,15:25)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANA UŠIĆ – seniorke
ČETVRTFINALE
ČETVRTFINALE (31. siječnja 2024.)
11. HAOK RIJEKA CO – OK DINAMO 1:3 (17:25,25:21,19:25,17:25)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP VINKO DOBRIĆ – seniori
OSMINA FINALA
OSMINA FINALA (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
5. MOK RIJEKA – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (29:27,21:25,18:25,19:25)
2. LIGA - REGIJA ZAPAD – seniorke
1. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
2. ŽAOK ŠKURINJE – OK NOVIGRAD 0:3 (20:25,21:25,24:26)
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
29. ŽAOK ŠKURINJE – OK VERUDA 0:3 (10:25,15:25,7:25)
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
38. ŽAOK ŠKURINJE – OK PULA II 0:3 (14:25,17:25,15:25)
16. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
78. ŽAOK ŠKURINJE – OK VODNJAN 0:3 (15:25,9:25,14:25)
2. LIGA - REGIJA ZAPAD – seniori
4. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
12. MOK GORNJA VEŽICA – MOK RIJEKA II 1:3 (18:25,16:25,25:16,23:25)
7. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
21. MOK GORNJA VEŽICA – MOK GROBNIČAN 1:3 (23:25,16:25,25:23,11:25)
9. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
27. MOK RIJEKA II – MOK GORNJA VEŽICA 3:2 (19:25,32:30,24:26,25:18,15:8)
10. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
29. MOK GORNJA VEŽICA – MOK UMAG 3:0 (25:22,25:19,25:18)
PRVENSTVO HRVATSKE – kadeti
KADETSKA LIGA
8. kolo (12. svibnja 2024.)
109. MOK RIJEKA – OK SPLIT 2:1 (25:16,25:20,16:25)
110. MOK GROBNIČAN – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (20:25,20:25,22:25)
111. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (15:25,25:20,25:22)
112. OK SPLIT – MOK GROBNIČAN 1:2 (21:25,23:25,25:18)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem