Hrvatska odbojkaška natjecanja
REZULTATI NEDAVNIH UTAKMICA I NAJAVE UTAKMICA  
 

   

pregled utakmica po županijama
pregled utakmica po ligama
U TIJEKU
ODIGRANE UTAKMICE
Regija – centar
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
53. OK KARLOVAC – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (13:25,21:25,13:25)
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
39. OK SISAK – OK ROVINJ 3:2 (25:22,18:25,25:10,22:25,15:7)
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
15. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO 2:3 (20:25,22:25,25:16,25:14,13:15)
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP - 2021./2022. – seniori
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
12. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (23:25,25:18,22:25,19:25)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
37. OK CROATIA – OK SHEEFT 0:3 (18:25,19:25,21:25)
Regija – istok
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
51. ŽOK VINKOVCI – OK LINGA 3:0 (25:16,25:7,25:10)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
2. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
8. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK ŽELJEZNIČAR 3:2 (16:25,17:25,25:13,25:16,15:12)
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
SKUPINA JUG
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
26. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA 1:3 (19:25,13:25,25:15,13:25)
Regija – jug
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
41. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (21:25,12:25,18:25)   video-prijenos
RASPORED
Regija – centar
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO subota, 11. prosinca 2021. u 20,00
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA subota, 11. prosinca 2021. u 18,00
60. HAOK MLADOST – OK SISAK subota, 11. prosinca 2021. u 17,00
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
59. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA subota, 11. prosinca 2021. u 15,00
60. HAOK MLADOST II – OK UMAG subota, 11. prosinca 2021. u 19,30
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
20. ŽOK VRBOVEC – OK VELIKA GORICA petak, 10. prosinca 2021. u 20,00
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. HOK GORICA – OK OLIMPIK II subota, 11. prosinca 2021. u 13,15
58. HAOK MLADOST III – OK PETRINJA četvrtak, 9. prosinca 2021. u 20,30
59. HAOK ZAGREB – ŽOK VRBOVEC nedjelja, 12. prosinca 2021. u 17,45   video-prijenos
60. OK MEDVEŠČAK – OK DINAMO II subota, 11. prosinca 2021. u 18,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
SKUPINA SJEVER
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
28. OK ŠTRIGOVA – ŽOK IVANEC II nedjelja, 12. prosinca 2021. u 17,00
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
34. OK IVANIĆ GRAD – OK BRCKO nedjelja, 12. prosinca 2021. u 20,00
35. OK KITRO VARAŽDIN II – OK ŠTRIGOVA subota, 11. prosinca 2021. u 20,30
36. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK IVANEC II subota, 11. prosinca 2021. u 17,00
SKUPINA JUG
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
34. OK KARLOVAC II – OK GLINA nedjelja, 12. prosinca 2021. u 17,00
35. HAOK DUBRAVA – HOK GORICA II nedjelja, 12. prosinca 2021. u 11,00
36. OK DON BOSCO II – OK NEBO II subota, 11. prosinca 2021. u 15,45
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniori
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
42. OK KITRO VARAŽDIN II – OK PETRINJA subota, 11. prosinca 2021. u 20,30
43. OK QUIRIN SISAK – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja, 12. prosinca 2021. u 16,00
44. OK CROATIA – OK PLAVI subota, 11. prosinca 2021. u 14,00
45. OK DARUVAR – OK SHEEFT subota, 11. prosinca 2021. u 19,00
Regija – istok
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
60. ŽOK OSIJEK – OK KAŠTELA subota, 11. prosinca 2021. u 17,00
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL subota, 11. prosinca 2021. u 19,30
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
58. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO nedjelja, 12. prosinca 2021. u 16,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
22. ŽOK OSIJEK III – OK VALPOVKA petak, 10. prosinca 2021. u 20,30
23. OK POSAVINA BROD – ŽOK NAŠICE nedjelja, 12. prosinca 2021. u 17,00
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK POSAVINA BROD – ŽOK VALLIS AUREA subota, 11. prosinca 2021. u 15,30
57. AOK OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja, 12. prosinca 2021. u 18,30
58. ŽOK VINKOVCI – OK ĐAKOVO nedjelja, 12. prosinca 2021. u 18,00
59. ŽOK NAŠICE – OK LINGA subota, 11. prosinca 2021. u 15,00
60. OK VALPOVKA – OK BELIŠĆE nedjelja, 12. prosinca 2021. u 17,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
25. ŽOK BARANJA – OK ČEPIN nedjelja, 12. prosinca 2021. u 16,00
26. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – AOK OSIJEK II četvrtak, 9. prosinca 2021. u 19,45
27. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK ENNA VUKOVAR II subota, 11. prosinca 2021. u 12,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
22. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MARSONIA II nedjelja, 12. prosinca 2021. u 20,00
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA – seniorke
Grupa A
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. OK BELIŠĆE II – OK VALPOVKA II subota, 11. prosinca 2021. u 13,00
22. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III nedjelja, 12. prosinca 2021. u 14,00
23. OK DONJI MIHOLJAC – OK OSIJEK JUG 2 subota, 11. prosinca 2021. u 17,00
24. OK LINGA II – OK BILJE nedjelja, 12. prosinca 2021. u 11,00
Grupa B
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
22. ŽOK VINKOVCI II – OK ČEPIN II subota, 11. prosinca 2021. u 18,00
23. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK ĐAKOVO II subota, 11. prosinca 2021. u 11,30
Regija – jug
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK MARINA KAŠTELA – OK VELI VRH subota, 11. prosinca 2021. u 15,45
57. OK BRDA – OK KARLOVAC subota, 11. prosinca 2021. u 18,00
58. ŽOK DUBROVNIK – OK SPLIT subota, 11. prosinca 2021. u 16,00
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA subota, 11. prosinca 2021. u 17,00
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
56. OK ZADAR – OK OLIMPIK subota, 11. prosinca 2021. u 19,00
57. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA subota, 11. prosinca 2021. u 18,15
HRVATSKI ODBOJKAŠKI KUP SNJEŽANE UŠIĆ - 2021./2022. – seniorke
ČETVRTFINALE (8. prosinca 2021.)
11. ŽOK DUBROVNIK – OK KAŠTELA četvrtak, 9. prosinca 2021. u 21,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
41. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK SPLIT II subota, 11. prosinca 2021. u 13,00
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK SPLIT II nedjelja, 12. prosinca 2021. u 18,30
56. OK MAKARSKA – ŽOK TROGIR subota, 11. prosinca 2021. u 14,00
57. OK MARINA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 subota, 11. prosinca 2021. u 18,45
59. OK KAŠTELA II – OK GUSAR nedjelja, 12. prosinca 2021. u 16,45
60. OK ZADAR II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ subota, 11. prosinca 2021. u 15,00
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA JUG – seniorke
5. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
13. ŽOK DUBROVNIK II – OK SPLIT III subota, 11. prosinca 2021. u 13,30
Regija – zapad
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
57. OK ROVINJ – OK GORICA nedjelja, 12. prosinca 2021. u 16,00
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ZAPAD – seniorke
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. ŽOK PAZIN – OK KOSTRENA subota, 11. prosinca 2021. u 15,00
22. OK POREČ – OK GROBNIČAN nedjelja, 12. prosinca 2021. u 17,00
23. OK MATULJI 2004 – OK PULA subota, 11. prosinca 2021. u 15,00
24. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK FUNTANA VRSAR nedjelja, 12. prosinca 2021. u 18,30
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ZAPAD – seniorke
4. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
18. OK NOVIGRAD – ŽOK LOŠINJ subota, 11. prosinca 2021. u 16,00
8. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
38. OK VODNJAN – OK PULA II petak, 10. prosinca 2021. u 20,00
39. OK VERUDA – ŽOK PAZIN II nedjelja, 12. prosinca 2021. u 16,00
NEPOZNAT REZULTAT
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem